Kapitalny spot Konfederacji! „Robimy POPiS dla Was” [WIDEO]

kadr ze spotu Konfederacji/ fot. screen
9

O tym, że PO i PiS dążą do podziału polskiej sceny wyborczej na dwa obozy, napisano już wielokrotnie. Nie jest też żadną tajemnicą, że podczas kampanii wyborczej politycy obiecują wyborcom cuda na kiju, a po wyborach robią zupełnie co innego niż obiecywali. Wielokrotnie widzieliśmy też przykłady politycznej hipokryzji i bezczelności. Ale rzadko zdarza się, żeby to wszystko zostało tak trafnie pokazane w jednym, krótkim spocie.

Genialne „Plastusie” Barbary Pieli to kwintesencja obecnej kampanii wyborczej, w której Jarosław Kaczyński i Donald Tusk licytują się na to, kto rozda Polakom więcej pieniędzy i kto bardziej obroni Polskę przed migrantami. Spot opublikowała Konfederacja, która radzi, żeby dobrze zastanowić się zanim dokona się wyboru. Może po jego obejrzeniu polscy Tutsi i Hutu chociaż na chwilę zastanowią się nad tym, w co grają ich polityczni idole?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boł mówi

  Byłoby to fajne gdyby nie obłuda, że to pokazuje Konfa. Przecież sam Mentzen osobiście mówił, że nie ma nic przeciwko banderowcom i wpuściłby ich tu więcej.

 2. anonim mówi

  Humor jest wazny ale sytuacja Polski rozrywanej na dwie czesci, pomiedzy agentura syjono-anglosaska reprezentowaba przez pis, a agentura szwabska reprezentowana przez ko nue jest do smiechu.

 3. Bronka mówi

  Oj, durne Poliniaki, i Polską, przepraszam, Ukropolinem, i Niemcami, rządzi ta sama mafia. ☹️
  Pytanie za 10 punktów, kto mi powie, jak się nazywa? 😀 😋

 4. Normalny mówi

  Polska jest nieprzerwanie od minimum 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów, a nadchodzące wybory tylko utrwalą to status quo.

 5. Bronka mówi

  #Normalny
  Niestety, od dużo wcześniej. ☹️
  Ale zdobyłeś 10 punktów. Gratuluję. 🙂😉

 6. Wladca mówi

  Tfu,polskie swinie z pisu! Hitlerowskie pomioty!

 7. Wladca mówi

  Wy polskie wyborcze bydlo!!!Slysze Rydzyk
  ,mysle:polska pisowska swinia i hitlerowiec

 8. bogdan dziuma mówi

  SĄ TRZY BLIŹNIAKI ” SYJAMSKIE” Z NASIENIA BERMANOWCÓW = ”KWACHOIDY ” , ” TUSKOIDY” , ” KACZKOIDY ” ! KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ MA ICH NA PRĘCIE Z RUSZTU , A ICH SPÓJNOŚĆ JEST OKREŚLONA : SZPRYCĄ COVIDU , UNIĄ
  ”CZERWONEGO FOLWARKU ” , UPADLINĄ UKRO- POLINU = GESZEFTU ŻYDOWSKIEGO ZA
  340 MLD. $ KTÓRE POSZŁY SIĘ ”DYMAĆ” NA UKRZE ! JEŚLI DODAĆ DO TEGO LICHWĘ MIESZKANIOWĄ , TĘCZOWĄ SZKOŁĘ , WYNARADAWIANIE, DEPOPULACJĘ POLSKI Z JEDNOCZESNYM ZAUWAŻALNYM NA ULICACH POLSKI „KOLOREM CZARNYM ” I TO JAKO PARAFRAZA OD FASZYZMU , JAK I CZARNEJ AFRYKI , TO DZIWI MNIE BRAK PRANIA TYCH TRZECH DUP BLIŹNIAKÓW SYJAMSKICH PRZEZ KONFEDERACJĘ KORONY POLSKIEJ G. BRAUNA ! NA POZOSTAŁE tzw. ”konfederacje” liczyć mogą jedynie ci co „na PŁOCIE ” odkrywają ZDROWĄ DUPĘ !

 9. Cyprian mówi

  Mówił o sile roboczej a nie o przywilejach !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.