Kandydaci PiS do europarlamentu. Na liście min. Szydło, Mazurek, Brudziński i Waszczykowski

Beata Szydło/fot. twitter
3

Uchwałą Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości ustalone zostały czołówki list do Parlamentu Europejskiego w poszczególnych okręgach. Na liście znalazła się była premier Beata Szydło oraz dwoje urzędujących ministrów, czyli szefowa MEN Anna Zalewska i szef MSW Joachim Brudziński. Do PE kandyduje również rzecznik PiS Beata Mazurek, wiceminister MKiDN Jarosław Sellin oraz były szef MSZ Witold Waszczykowski.

Na liście znajduje się też Andżelika Możdżanowska i to jest kandydatura co najmniej zdumiewająca. Możdżanowska startowała w wyborach do Sejmu w 2015 roku z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. W 2017 roku przeszła do PiS i została sekretarzem stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Teraz znalazła się na liście do europarlamentu jako nr 2 z Wielkopolski. Co takiego ma w sobie ta kobieta z PSL, że PiS jest dla niej tak łaskawy?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Szokujący reportaż EmisjiTV o „demokracji” w Parlamencie Europejskim. Głosowania to fikcja! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. szalom mówi

    Pretorianie Prezesa jadą na ciepłe posadki do Brukseli. W kraju zostają orły Gowina, truchła unii wolności z MSZ i kancelarii Adriana i zapalacze chanukowych świeczek i z nich to sierżant zmontuje nam zespół zarządców Polin

  2. Jakub mówi

    Kolejny etap operacji przeciwko Polsce…

  3. Janusz I mówi

    Ja protestuję! Powinna być tylko jedna kadencja, żeby inni mogli też się nachapać. Po co tam wysyłają znowu Czarneckiego, skoro on cały czas przesiaduje w polskich mediach???!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.