Kanclerz Merkel nie zgadza się na ograniczenie liczby przyjmowanych uchodźców.

fot. youtube
6

Kilka dni temu Włosi zapowiedzieli, że wydadzą przybywającym z Afryki imigrantom czasowe wizy uprawniające ich do swobodnego poruszania się po Unii Europejskiej. Maria Toaldo, starszy analityk w Europejskiej Radzie Stosunków Międzynarodowych, nazwała ten pomysł „opcją nuklearną”. Niekontrolowany napływ setek tysięcy, a nawet milionów islamskich imigrantów, to po prostu zagłada Europy. Jednak kanclerz Angela Merkel nadal pozostaje głucha na wszelkie argumenty o konieczności zatrzymania migracyjnej fali.

W wywiadzie udzielonym w niedzielę wieczorem publicznej telewizji ARD kanclerz Merkel oświadczyła, że jest przeciwna wyznaczaniu górnej granicy liczby przyjmowanych uchodźców. – Moje zdanie na temat górnej granicy jest jasne: nie zaakceptuję jej – powiedziała. Tym samym kanclerz Merkel po raz kolejny zignorowała wezwania części polityków bawarskiej CSU na czele z jej szefem Horstem Seehoferem, którzy od 2015 r. domagają się wyznaczenia takiej granicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdzie jest kres tego szaleństwa?

Źródło: dw.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Claire mówi

  Ciekawe, kto jej zapłacił i ile, bo w to, że jest obłąkana, nie uwierzę..

 2. Robert mówi

  Nie wiem,nie znam sie,nie wnikam.Ktos kto nie jest zbyt młody,byc moze nie ma własnych dzieci,jest sterowany przez słuzby(podłaczyli biedaczke pod dekoder mysli i komputerek robi z jej umysłem co chca),wiec jest jej wszystko jedno,tylko kasa i stanowisko utrzymuja taka istote przy zyciu,nie powinien decydowac o losie tradycyjnego,łacinskiego,realnego swiata.

 3. test24 mówi

  Mur na granicy z Niemcami potrzebny natychmiast!

 4. Waldemar mówi

  Może węgierski Żyd wspomaga Złotą Panią.

 5. jacek mówi

  A niech ich zaleje hołota i terroryści z całej kuli ziemskiej!Zasłużyli sobie na to.Nachodźcy muszą wiedzieć,że jak mawia zacny narodowiec Przemysłąw Piasta,za darmo w Polsce mogą dostać tylko wpierdol.

 6. Ink mówi

  Nie dla lewactwa w Europie ,gonić tą hołotę komunę marksistowską ,zgniliznę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.