Kaczyński został ukarany za „dawanie w szyję” na wniosek posłanki z zarzutami prokuratorskimi

3

5 listopada 2022 roku podczas spotkania z podwładnymi i fanami w Ełku, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyńskie doszukując się źródła problemów z demografią, powiedział, że młode Polki „dają w szyję” i to może być jedną z przyczyn niskiej dzietności. Wypowiedź Kaczyńskiego dała paliwo lewicowym aktywistkom do podgrzania emocji społecznych, wykrzykiwania wulgarnych haseł na ulicach (zobacz relację z pikiety pod domem prezesa PiS) oraz lansowania się w mediach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Swoim zachowaniem Kaczyński dał także okazję przebić się do mainstreamu niesławnej Joannej Scheuring-Wielgus, która do Komisji Etyki Poselskiej złożyła wniosek o ukaranie prezesa PiS. W art. 147 tego dokumentu czytamy, że Komisja Etyki Poselskiej jest upoważniona do: zwrócenia posłowi uwagi, udzielenia mu upomnienia lub nagany. Kaczyńskiemu wymierzono naganę, a Scheuring-Wielgus świętuje teraz zwycięstwo pisząc o „ważnej karze”. Jesteśmy przekonani, że „naczelnik” nie będzie mógł teraz spać po nocach.

Przypomnijmy, że zawiadamiająca KEP początkiem listopada 2022 roku Scheuring-Wielgus uchylono immunitet i w konsekwencji usłyszała prokuratorskie zarzuty złośliwego przeszkadzania w Mszy Świętej i obrazy uczyć religijnych. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

Źródło informacji: DGP

Przeczytaj także:

Morawiecki zwerbowany przez STASI? Szokujące informacje opublikowane przez dziennikarza śledczego [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jozef mówi

    kalkenstejn zyd klamca wrog POLSKI i Szejrog …ta sama nacja — wrogowie Polakow!!

  2. Dumny Polak mówi

    CYNICZNY SKURWYSYN!
    Za kogo on sie ma!
    Wredna hazarska prymitywna KANALIA!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.