Kaczyński spotkał się żydami! Wydali kłamliwy komunikat, domagali się krytyki MN, a sami nie uderzyli się w pierś

Aleksander Gleichgewicht i Jarosław Kaczyński
22

Antypoloska propaganda, jaka została zbudowana wokół Marszu Niepodległości w Warszawie, wymusiła na Jarosławie Kaczyńskim spotkanie z ludźmi, którzy wielokrotnie potwierdzali swoją antypatię do prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński spotkał się z żydami. Efekt? Żydzi wydali kłamliwy komunikat, domagali się krytyki Marszu Niepodległości i nie potępili słów jednego ze swoich przedstawicieli, który nawoływał, by Kaczyński popełnił samobójstwo.

Jarosław Kaczyński spotkał się z naczelnym rabinem Michaelem Schudrichem oraz Lesławem Piszewskim, przewodniczącym Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, zaś tematem spotkania było rzekome „narastające zjawisko antysemityzmu” w naszym kraju, czyli brednie, o których na wszelkie możliwe sposoby piszą lewackie i żydowskie media typu Haaretz czy Times of Israel.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jarosław Kaczyński powiedział, że podczas spotkania rozmawiano na temat Marszu Niepodległości, największej manifestacji narodowej w Europie.

– Wyraziłem zdanie, że rasistowskie hasła to było wystąpienie bardzo niewielkiej, wręcz liczącej mniej niż promil grupy, które rzeczywiście miało niemożliwy do przyjęcia, oburzający charakter – zaznaczył Kaczyński.

Zaraz po spotkaniu prezesa PiS z żydami, na oficjalnej stronie starozakonników w Polsce Jewish.org.pl pojawił się komunikat, w którym poprzez niedopowiedzenia zasugerowano, że Jarosław Kaczyński potępił cały Marsz Niepodległości.

– Komunikat, sprawiający wrażenie, że ja mówię o całym Marszu Niepodległości, jest nieprawdziwy – powiedział Jarosław Kaczyński.

Nie dość, że przedstawiciele środowisk żydowskich wydali kłamliwy komunikat po spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, to jeszcze nie przeprosili za obrzydliwe słowa, które opublikował i wypowiedział przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu Aleksander Gleichgewicht. Obok skandalicznych wypowiedzi podczas manifestacji opozycjonistów we Wrocławiu w grudniu 2016 roku, Gleichgewicht nawoływał, by prezes PiS popełnił samobójstwo, a politycy zjednoczonej prawicy „zniknęli niczym mara”.

„Niech się Kaczor powiesi razem z bandą kolesi. (…) Raz na zawsze odejdzie Kaczafi! (…) Makabrewicz, Piotrowicz, Szydło, Błaszczak, Pawłowicz, Ziobro, Kempa i „Jojo” Brudziński… Jeszcze zwiśnie im wara, zniknął, niczym zła mara – Duda, Gowin i „Członek” Kuchcińki. – na Fecebook’u napisał Gleichgewicht

Czy wyobrażacie sobie Państwo, żeby podobne słowa wypowiada którykolwiek z przedstawicieli polskiej prawicy, z czego potem nie musieliby się tłumaczyć Polacy. Przecież za transparent o „Białej Europie” do tablicy zostali wezwani wszyscy patrioci i narodowcy, a partia rządząca została wezwana przez żydów i brukselskich włodarzy do narodowej ekspiacji. Problem w tym, że ten absurd trwa w najlepsze, a spora część zwolenników polskiej prawicy zamiast przeciwstawić się haniebnej manipulacji podkłada się pod „pałkę” mitycznego antysemityzmu, zamiast walczyć z realną nienawiścią, która ukierunkowana jest w stronę Polaków.

Źródło: onet, Facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Ten masochizm wielu ludzi zamieszkujących Polskę, bo nie napiszę Polaków, wobec Żydów jest po prostu obrzydliwy i powodujący mdłości. Ale czy z tego powodu masochizmowi musi poddać się całe państwo polskie to stanowczo zaprotestuję ! Niech tchórze i ślepcy zakładają szlafmyce, podwójne pampersy i wślizgują się w kojce i niech dadzą nam- Polakom, oddychać świeżym powietrzem.

 2. Matka polka mówi

  Ta nienawiść żydostwa do Polaków niemalże dosięga apogeum. Trzeba się chyba rodacy organizować i tworzyć samoobronę, bo niedługo wspomniana nacja zacznie nas eksterminować. Nasz rząd z prez. Kaczyńskim poddaje się, jak widać tej bezczelnej presji żydostwa i nie zamierza podjąć żadnych stanowczych kroków żeby powiedzieć STOP tego typu działaniom.

 3. Robert mówi

  Ludzie bez ziemi zawsze są niemi na swoją niedole,w szale kąsają tych,co ją mają,z dziada pradziada.Trzymać światową kasę i być jak Cygan,tego by nawet Albercik z Einsteinów nie wymyślił.

 4. Robert mówi

  Ten Albercik to cytat z wybitnego artysty grajacego w komunistycznym arcydziele seksmisja z niemieckiego lebensborn

 5. goj mówi

  Jeśli ktoś będzie traktował mnie z szacunkiem, to i ja będę traktował go z szacunkiem. A czy Żydzi na mój szacunek zasłużyli? Niektórzy tak, niektórzy nie. Rosnący antysemityzm jest odpowiedzią na rosnący antypolonizm. Nic nie bierze się z powietrza, nawet stereotypy. Napewno niejeden z Was zna Żyda, który jest życzliwym nam człowiekiem. Niestety, ale do mainstreamu przebijają głównie ci, którzy nas atakują i to oni pracują właśnie na antysemityzm. Przez grupę manipulantów cierpią tysiące ludzi. Jeśli chcą walczyć z antysemityzmem w Polsce, to niech zaczną swoje działania od siebie.

  1. LucyLucenta mówi

   Moja śp Mama mawiała – jak są pojedynczo to nie ma milszych i usłużniejszych ludzi, jak są w grupie to wataha wilków jest przy nich przedszkolem. Wiedziała co mówi, bo pracowała przez lata w Instytucjach Centralnych i widziała szklany sufit jaki nam stworzyli

 6. goj mówi

  Dlaczego Aleksander Gleichgewicht nie siedzi w więzieniu za ten wpis?

  1. Robert B. mówi

   Bo boją się, że rzuci czarodziejskim zaklęciem „antysemityzm”, żydostwo nakręci następny udramatyzowany film o świętym, bo żydowskim, holokauście w Żydowoodzie, który oczywiście dostanie Oskara i będą prowadzać na niego dzieci gojów, żeby im pokazywać żydowskim brudnym paluchem: „Patrzcie, do czego jesteście zdolni, do czego prowadzi „antysemityzm”. Tego chcecie? Nie? No to bądźcie potulni. Róbcie wszystko, czego chcemy.

 7. Hipo mówi

  Zydzi sa bardzo przebiegli,chytrzy itd niosac swiatu zaglade w ich roznych POstaciach.

  1. Robert B. mówi

   A potem… A potem muszą za wszystko zapłacić: z góry i ryczałtowo… Wtedy są ryki i krzyki: Raaaatuuuujcieeee naaaaas! Palcem w bucie nie kiwnę.

 8. LucyLucenta mówi

  Żydkowie widać z kasą słabują i przygotowują się do kolejnej próby jej wymuszenia. Teraz ubijają grunt pod wystąpienie. W sumie parszywa nacja. Chodzi mi o kilka aspektów, ale najważniejszy jest ten związany z całkowitą niepamięcią związaną z mega zbrodniami popełnionymi przez Niemców /Ukraińców/ , którym teraz, właśnie z powodu kasy, na wyścigi, zespołowo i i pojedynczo wchodzą w dupska bez użycia mydła

 9. Teresa mówi

  Zlikwidowali nam forum,fakt,pisaliśmy tam o Żydach,o dyskryminacji Polaków,widać komuś to przeszkadzało.Spotykamy z ogromną nagonką na Polaków we własnym kraju

  1. Normalny mówi

   Jak to ?! To Polaków się dyskryminuje, wolno nas dyskryminować i ma się przyzwolenie na dyskryminację nas ?! I jeszcze nie daje się, zabrania się o tym mówić ?! Gdzie te wszystkie organizacje broniące praw człowieka ?! Prawie wszystkie zamiast się zająć tę kluczową kwestią – dyskryminacją Polaków w Polsce, bo ona jest faktycznie dotkliwie odczuwalna, zajmują się Polakami, którzy przeciw temu protestują i donoszą na nich do organów ścigania, nazywając ich rasistami i faszystami, a więc przyłączając się do chóru ciemiężców. A ta dyskryminacja jest. Ostatnio doszła do mnie bulwersująca informacja z rynku pracy, gdy do młodego Polaka powiedziano, że „jeśli chcesz u nas pracować, musisz zapomnieć o swoim katolicyzmie !!! „. To się dzieje w Polsce i to się nie mieści w głowie ! Pewno w dzisiejszych czasach nasi okupanci nazywali by faszystami albo rasistami takich ludzi jak choćby św. Maksymilian Kolbe. Barbarzyńcy, nasi okupanci chcą z nas zrobić nie tylko niewolników, ale już niemych niewolników ! Nie damy się ! Należy przejąć w Polsce handel w polskie ręce, należy przejąć kreację pieniądza łącznie z bankowością w polskie ręce, należy przejąć przemysł w polskie ręce, należy przejąć media w polskie ręce, należy rozliczyć złodziei i hochsztaplerów – ktokolwiek to by nie był, co do grosza, bez przedawnień, z tego co ukradli Polsce i Polakom i „ojców reżyserów” tych mega-przekrętów, trzeba wygonić natychmiast z Polski wszelkie obce ośrodki dywersji i surowo skazać zdrajców, należy natychmiast przywrócić normalność i wartości polskie i katolickie w prawie – kasując penalizację za tzw antysemityzm, bo jest wykorzystywany przez Żydów do zapewniania sobie wszelkich monopoli- także monopolu co do głoszenia swojego zgubnego dla nas światopoglądu na świat i idącego z nim w parze monopolu na stosowaną praktykę, a wprowadzając najsurowsze kary za antypolonizm i antykatolicyzm. Wtedy taki barbarzyńca- pracodawca nie śmie więcej powiedzieć : ” Zapomnij o swoim katolicyzmie ! „. Wtedy Polacy nie będą traktowani jako nieproszeni goście we własnym kraju i zsyłani masowo na banicję, nasza Ojczyzna nie będzie dłużej żerowiskiem dla sępów i nikt więcej nie będzie nam robił sieczki z mózgów. Wtedy Pani Teresa będzie mogła bez przeszkód wypowiadać to, co Ją boli. A najgorsi są ci wszyscy fałszywi przyjaciele.

 10. Jarek mówi

  sorrki nie jestem bogobojnym katolikiem raczej odwrotnie ale jak pamiętam z lekcji religii czyż Jezus nie mówił do żydów o tym że widzą igłę w oku bliźniego a belki we własnym już nie??? Coś tam było, muszę sobie Biblię przeczytać bo po latach widzę że sporo ciekawych rzeczy tam jest.
  Żydzi są jak kobiety-dewotki a mianowicie tylko i wyłącznie tryb roszczeniowy, wszyscy dookoła źli tylko one święte i doskonałe a wszyscy muszą respektować ich wolę i itp itd – a wiadomo co się z taką robi albo za drzwi albo idzie się do sąsiadki na noc a w perspektywie czasu najlepiej rozwód i na oczy już jej nie widzieć

 11. Zdzisław mówi

  Może Kaczyński w końcu przejrzy na oczy

 12. KarPa mówi

  Toż to ewidentnie mowa nienawiści tego przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu Aleksander Gleichgewicht! Gdzie organizacje, które zajmują się przeciwdziałaniu mowy nienawiści, gdzie słynna posłanka od hejtu i mowy nienawiści? Żydom wolno więcej?! Wasze niedoczekanie rozporządzać się na ziemi polskiej. Polacy muszą się przeciwstawić temu antypolonizmowi uprawianemu przez żydów!

 13. Robert B. mówi

  Nie ma się co oszukiwać, że nie wiemy, o co chodzi. Dla żydostwa każdy nacjonalizm jest wstrętny, bo jest konkurencyjny wobec ich nacjonalizmu, czy raczej szowinizmu, nieprzejednanej nienawiści do całego świata. Każdy to widzi. Według Żydów ma być tak: goje mają być pozbawione tożsamości, korzeni i wiedzy. Rządzić ma nimi rasa, która ma pozostać wyodrębniona, czyli żydostwo. Co należy w tej sytuacji zrobić? Przestać się przed nimi tłumaczyć, tymi niepokalanymi niewiniątkami, najprawdziwszymi ofiarami II wojny światowej, zwalczać ich bezwzględnie. Płacić żydostwu pięknym za nadobne.

 14. rozum mówi

  Żydowska wścieklizna po marszu 11.listopada – źródła
  Patologiczna i schizofreniczna nienawiść Żydów do narodu Polskiego jest wpisana w ich kulturę ; apel syjonistow zamieszczony 28.04.1918r w ” Joodsche Wachter” miedzy innymi zawierał następującą prośbę:…” A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa” (J. Orlicki „Szkice z dziejów stosunków polsko – żydowskich 1918 –1949” Szczecin 1983 s.37).
  Polskojęzycznego żyda można poznać np. po tym, że obraża Polaków, Polskę i Polonię, chwali Izrael i inne państwa, używa obcego Polakom słowa „diaspora” oraz boi się endeków i SŁOWIAN (polonofobia i rusofobia), takim przykładem flagowym są dziennikarze Gazety Wyborczej czy sam Urban, Gross i im podobni nie licząc setek posłów ziejących nienawiścią do Polaków, wystarczy jedno słowo „Żyd” – to jak uderzyć w stół a nożyce się odezwą.
  „Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim”
  żyd zaprzysięgły wróg narodu Polskiego nie zaprosi Polaków na rocznicę odzyskania Polski nie wiecie dlaczego ?
  W 1920 r. na dorocznej konferencji syjonistycznej w Londynie zapadły tajne uchwały, w których między innymi znalazły się następujące sformułowania:
  „Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”.
  „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”.
  „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”.
  W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA):
  „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”

 15. rozum mówi

  Ci wszyscy którzy uważają, że rasistowska żydowska wizja świata jest normą, ci wszyscy, którzy propagują żydowski jad totalitaryzmu i nienawiści do Polaków spotkają się z kategorycznym NIE, Nie ma miejsca w Polsce na żydowską nienawiść, czy to Śpiewka, Całej, Grossa czy Dudy. Duda propagator żydowskiej kultury jest tym samym propagatorem rasistowskiej ideologii i ksenofobicznych chamskich zachowań Żydów w swej mowie nienawiści jaką uprawia wobec narodu Polskiego tym samym wyklucza się ze społeczeństwa Polskiego – nie ma miejsca na rasistowski jazgot i falę żydowskiego hejtu jaką wyrażają Żydzi wobec Polaków – nie ma miejsca na propagatorów ideologii instytucjonalnego i religijnego rasizmu wreszcie nie ma miejsca na żydowski terror którego szczyt osiągnął postać ludobójstwa Polaków w latach 45-53 a obecnie zaczyna odżywać za sprawą Piotra Rybaka. Nie ma miejsca na gloryfikowanie żydowskich katów UB takich jak Józef Różański (Goldberg, Morel, Berman, krwawa luna-Brigida Brystygierowa , Józef Światło, itd. np. SN Izraela żydowskiego kata Morela – i ludobójcę uznaje za ofiarę – mordercy Polaków to według Żydów ofiary Polaków a taki Menachem Begin wprost wyraził stanowisko Żydów do wszystkich nie-żydów w tym Polaków:
  „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” Wspomniany na wstępie Begin z jego szałem nienawiści nie jest incydentem a normą ; Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw 'goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”
  Na Purim, 25 lutego 1994 roku izraelski oficer armii Baruch Goldstein, ortodoksyjny Khazar z Brooklynu, zmasakrował 40 palestyńskich cywili, włączając dzieci, podczas gdy klęczęli na modlitwie w meczecie. Goldstein był uczniem późnego Rabina Kahane, który stwierdził, że jego obraz Arabów jako „psów” pochodzi „z Talmudu”. (Por. CBS 60 Minut, „Kahane”).
  Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”
  ONZ wydała pierwszy raport, który wprost oskarża Izrael o budowę reżimu apartheidu i stosowanie dyskryminacji rasowej wobec Palestyńczyków. Dokument powstał na polecenie ONZ-owskiej Komisji Gospodarczej ds. Azji Zachodniej (ESCWA), w skład której wchodzi 18 państw arabskich.

 16. Przebiśnieg mówi

  Tytuł artykułu jest znamienny; ” Domagali się krytyki MN , a sami nie uderzyli się w piersi „. Bo gdyby uderzyli się w piersi za ich przewinienia wobec Polaków, to musiałoby to ich szalenie mocno zaboleć.

 17. jacek mówi

  Sanhedryn finansował Lenina i Hitlera.Antysemici to według Żydów satanistów Jezus Chrystus i Jego Matka.Jestesmy w dobrym towarzystwie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.