Już we wtorek! Rozprawa sądowa: Jacek Międlar vs. Joanna Scheuring-Wielgus

6 czerwca, godz. 10.30, Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście

Fot. Youtube
13

W najbliższy wtorek (6 czerwca o godz. 10.30) odbędzie się rozprawa sądowa Jacka Międlara oskarżanego przez posłankę Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus o to, że groził jej zdrowiu i życiu.Chodzi o wpis, który Jacek Międlar opublikował na Twitterze w sierpniu ubiegłego roku. Skomentował w nim antypolską działalność posłanki Nowoczesnej słowami: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”.

PRZECZYTAJ: Chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego! Teraz oskarża mnie w procesie z Scheuring-Wielgus. Kim jest prokurator?

Oczywistym jest, że tekst ten groźby nie zawiera. Oczywistym jest również, że trzeba być bezczelnym relatywistą uzbrojonym po zęby w dekonstrukcję, by groźbę takową w nim znaleźć. I choć to niedorzeczne, to jednak prokuratura oskarżyła Jacka Międlara o popełnienie przestępstwa z art. 255 § 1 kk i art. 255 § 2 kk w zb. z art. 190 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk. Czy tak ma funkcjonować aparat sprawiedliwości!? Czy mamy się na to godzić!? Rabusie środków z OFF-e, frankowi naciągacze i przewalacze najróżniejszej maści jak i nieruchomości chodzą sobie bezkarnie po ulicy, ba!, wożą tyłki na Seszele i inne egzotyczne wyspy a Ci, którzy szczególnie umiłowali prawdę i dobro są prześladowani i zastraszani wyrokami więzienia. NIE MOŻE BYĆ NA TO ZGODY!

PRZECZYTAJ: Mowa oskarżycielska prokuratora Dariusza Korneluka w sprawie nawoływania do zbrodni przez Jacka Międlara

Wszystkich, którym prawda nie jest obojętna, którzy maja dość lewackiego terroru, zapraszamy na pikietę, która rozpocznie się o godz. 9:30 pod Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul. Marszałkowska 82 (główne wejście). Rozprawa odbędzie o godz. 10:30 w sali 244. W pikiecie wezmą udział: prof. Jerzy Rober Nowak, Marian Kowalski, Zygmunt Miernik i inni.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’U (KLIK)

Źródło: Facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Waldemar mówi ;

  Całym sercem jestem z Tobą ks. Jacku. Nie mogę być z przyczyn jakie znasz.

  Zapewniam o modlitwie.

  PRAWDA ZWYCIĘŻY

 2. Bronek mówi

  Bład pomyliłem artykuły.Sorry ks.Jacku to chodziło Sorosa.

 3. KarPa mówi

  Myślami i sercem w łączności z ks. Jackiem. Proszę się trzymać dzielnie. Jesteś ks. Jacku naprawdę w porządku. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Robert mówi

  “Błogosławieni którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości albowiem do nich należy królestwo niebieskie” Mateusz 5 3-10

  Jesteśmy z Tobą Jacku.

 5. agata mówi

  Z Bogiem Miedlar i niech N. Maryja Panna bedzie przy Tobie podczas rozprawy

 6. Robert mówi

  Jacuś słuchaj,a wiem co mówię bo jestem trochę starszy od Ciebie.Przysłowia są mądrością Narodu,a stare przysłowie pszczół mówi,starych pszczół z leśnej barci,,Najgłośniejszy W Ulu,To Najsłabszy W Ulu,,…Przejdziesz przez to z podniesioną głową,bo ci co szczują,donoszą,knują i opluwają,ci naprawdę się boją,tkwią w syfie po uszy.Wiel GUS,czyli wielki urząd statystyczny potwierdza,że prawda się sama obroni.

 7. Andrzej mówi

  Jacku mam 300km do Warszawy, praca, rodzina ,nie przyjadę ale sercem jestem z Tobbą.
  Czołem Wielkiej Polsce.

 8. Andrzej mówi

  PS: Trochę humoru – na zdjęciach nawet jesteście do siebie podobni 🙂

 9. Robert mówi

  Incydent,nad incydentami,a wszystko incydent,jak mawiał klasyk ze służb specjalnych przed wiekami.Przyjacielu Twoja sprawa to kolejny incydent i tak to POtraktuj.

 10. KarPa mówi

  Kiedy jakaś informacja o przebiegu rozprawy?

 11. Alicja Paciej mówi

  Sprawa odroczona – sad nie chce sie osmieszyc brakiem wiedzy o brzytwie ale bardzo chce dogodzic tej bezwstydnej babie – glowa w gore, Bog patrzy. Msza sw w Melbourne I modlitwy wszystkich przyjaciol wystarcza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.