Jedenasty zgon po szczepieniu na Covid-19 wpisany na ministerialną listę NOP

fot. pixabay
20

W piątek (5.01.2021) na ministerialnej liście niepożądanych odczynów poszczepiennych pojawiła się informacja o jedenastym zgonie po szczepieniu na Covid-19. Poprzednio zamieszczano krótki opis każdego przypadku. Tym razem informacja jest lakoniczna: „zgon”.

Pojawiły się też kolejne niepokojące odczyny poszczepienne takie jak drgawki, utrata przytomności, zmiany zapalne skóry, zaburzenia świadomości i podejrzenie udaru. Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 1296 niepożądane odczyny poszczepienne, z czego 1051 miały charakter łagodny – czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

Źródło informacji: gov.pl

Zobacz też:

Kolejne 5 zgonów po szczepieniu na Covid-19 wpisane na ministerialna listę NOP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. JANUSZ mówi

  Rząd w takim razie nie nadąża z prawidłową rejestracją, bo zgonów do wczoraj było 23.

  1. Matka mówi

   Nie kłam, Januszek. To brzydko.

  2. Anty mówi

   Kłam koszerna matko. Talmud pozwala.

  3. Emilian58 mówi

   A ludzie dalej stoją potulnie w kolejce do rzeźni i owszem.

  4. Matka mówi

   Talmud to akurat o kłamstwie mówi tak: „Ten, kto obmawia, i ten, kto słucha obmowy, ten, kto świadczy fałszywie przeciw drugiemu, godzien jest, aby go rzucić psom na pożarcie, jako powiedziano: rzucicie go psu i tuż obok powiedziano: „Nie będziesz rozgłaszał fałszywych wieści”.

   Ale cóż, nie dziwne, że taki dzban jak ty nawet w obszarze swojego hobby (Żydzi) tak naprawdę g….o wie.

  5. Boguslaw mówi

   Nie pizdo!
   WSZYSCY CZUJA SIE SWIETNIE!
   Tancza, spiewaja, pija wodke calymi skrzynkam i sie pakuja na wakacje na Karaiby!
   Zadnych boli, zadnego swedzenia, nawet NIKOMU lba , jak datod, nie urwalo!
   Wszystko dlatego, ze ciebie w pore usluchali, ze to jest super pomysl, ty hucpiarska pizdo!

  6. Matka mówi

   Tak, Boguś, szczególnie ty czujesz się świetnie, co widać wyraźnie, imbecylu, po twoich wpisach. Na wakacje to ty najwyżej na plażę w Tworkach lub Morawicy jeździsz, a nie na Karaiby.

   P.S. Z ciekawości, to zwracanie się do kobiet „pizdo” to z domu wyniosłeś? Tatuś do mamusi tak mówił? A może twoja żona (jeśli któraś kobieta była tak głupia, że takiego obrzydliwego pustaka chciała) lubi, jak tak do niej mówisz?

 2. Roman mówi

  Rada Europy przyjęła rezolucje gdzie mówią że nie ma mowy o szczepieniu przymusiwym i dyskryminacji ludzi niezaszczepionych

  1. Sezon grypowy będzie trwać do końca świata mówi

   Wierzymy Radzie Jewropy…

 3. Matka mówi

  Super, czyli 200 poważnych NOP na 1,4 szczepień, czyli jakieś 0,001%. No w cholerę niebezpieczna ta szczepionka.

  Co do zgonów, szkoda, że nie dodajcie tylko, że na dzień dzisiejszy żaden z tych zgonów nie jest potwierdzony jako mający związek ze szczepionką – w większości wstępne wyniki na to nie wskazują, w pierwszym przypadku jest już też ostateczny wynik sekcji wykluczający związek ze szczepieniem. Jest więc to tylko korelacja czasowa, zupełnie normalna, bo z samej statystyki zgonów i ilości przeprowadzanych szczepień wynika, że wśród starszych ludzi co tydzień jedna do kilku osób po prostu umrze w dacie bliskiej podaniu szczepionki.

  Szkoda natomiast, że codziennie nie piszecie, że danego dnia znowu zmarło kilkaset osób. Nie w korelacji czasowej z Covid tym razem, ale w wyniku zachorowania na Covid. Hieny…

  1. Alina mówi

   No tak umierają ze starości a że zaraz po zaszczepieniu to jedynie przypadek….

  2. Matka mówi

   Generalnie, Alinko, starsi ludzie umierają i jak pokazują statystyki zgonów, powiązane z ilością obecnie dokonywanych szczepień – tak, nie może być inaczej, by niedługo po szczepieniu co tydzień umierało kilka osób. To nie przypadek, to czysta statystyka.

   A czy w tej statystyce mieszczą się też zgony faktycznie spowodowane szczepionką, to od tego jest ustalenie przyczyn zgonu – na razie w żadnym przypadku nie potwierdzono, iż było to związane ze szczepieniem, a w jednym co najmniej przypadku ostatecznie to wykluczono (pełne wyniki sekcji).

  3. _ mówi

   No to jest super usprawiedliwienie jak ktoś komu nie miało się na chorobę ani smierć eksperymentuje ze sobą. Może mylnie zakładam, że chorych i ledwo żywych się nie szczepi, żeby ich nie dobić? A może jednak? To się nazywa rosyjska ruletka. Kiedyś to była gra dla desperatów a dziś już wielu wydaje się normalna. A matka już się zaszczepiła? Na razie nie widać pozytywnego wpływu szczepionek na zachorowania czy zgony, więc ta ruletka to rozrywka raczej z nudów. Ot selekcja naturalna.

  4. Matka mówi

   Po pierwsze, pisz składniej, to więcej ludzie zrozumieją z tego, co chcesz przekazać. Po drugie, tobie wydaje się, że tylko „ledwo żywi” umierają? Szczepiona obecnie jest grupa 60+. W wieku 60 lat prawdopodobieństwo zgonu w ciągu najbliższych 5 lat to 10%. W wieku 80 lat to już 35%. Tak, umierają też starsi ludzie, którzy nie są „ledwie żywi”. Po trzecie, co do pytania – nie, nie mój przedział wiekowy. Ale oczywiście, że to uczynię, jak zdecydowana większość inteligentnych ludzi.

  5. Boguslaw mówi

   JEBANA!!!!!
   Wypierdalaj stad, hucpiarska kurwo!

  6. Matka mówi

   Boguś, 5 wykrzykników to zbyt mało, żeby twoja matka usłyszała, że ją wołasz. Z 10 dodaj, minimum.

  7. Emilian58 mówi

   Stój potulnie w tej kolejce do rzeźni bo ktoś ci się wepcha i z opóźnieniem dostaniesz tą genetyczną breje od Pfizera. A zresztą infekujcie się betonowi covidianie to będzie więcej lepszego powietrza dla normalnych i owszem.

  8. Matka mówi

   Tak wiem, tacy jak ty mają wiecznie poczucie, że są jakimiś baranami idącymi na rzeź zaplanowaną przez jakieś tajne super siły. Ale to nie jest problem rzeczywistości, tylko zwykłej głupoty i kompleksów. Nie rozumiecie świata, to musicie go sobie w jakiś uproszczony sposób tłumaczyć, a im głupsza teoria spiskowa, tym bardziej pasuje do waszych możliwości intelektualnych. W dodatku, tak leczycie swoje kompleksy, bo jeszcze wydaje wam się, jakobyście byli w jakiś sposób bardziej „uświadomieni” od innych. Dwa w jednym.

 4. Emilian58 mówi

  Na gov.pl z dnia 23 grudnia 2020 roku napisano że to wyszczepianie (jak bydło) jak mawiają ci z „polskiego rządu” nazywają wprost EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM! Można sprawdzić i ściągnąć pdf. Ja ściągnąłem co by nie było że nie było.

  1. Matka mówi

   Nie kłam, Emilian.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.