„Je*ać ją nożem”. Członek sztabu Kidawy wzywał do zamordowania działaczki pro-life. Młodzież Wszechpolska składa zawiadomienie do prokuratury [WIDEO]

Kacper Czechowicz/ fot. Twitter
4

Na jedną z aborcyjnych grup internetowych zgłosiła się 17-latka, pisząc że chce „usunąć ciążę”. Działaczka pro-life Zuzanna Wiewiórka próbowała ją odwieść od tej decyzji, a gdy nie  przyniosło to rezultatu, skontaktowała się z ojcem dziecka, który nic nie wiedział i absolutnie nie był za zabójstwem własnego dziecka. Rodzina dziewczyny stanęła na wysokości zadania, dzięki czemu dziecko aktualnie ma się dobrze.

Na Wiewiórkę wylała się fala internetowego hejtu i nienawiści. Aborcjoniści obrzucili ją wyzwiskami, próbowali zablokować jej konto na Facebooku. Wolontariuszka straciła też dostęp do komputera. Upubliczniono także jej prywatne dane razem z adresem zamieszkania, sugerując dalsze nękanie, które miałoby się nie skończyć na stalkingu w sieci – informuje Fundacja Pro-Prawo do Życia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedną z osób atakujących Wiewiórkę jest Kacper Aleksander Czechowicz, działacz Nowoczesnej, student Uniwersytetu Warszawskiego i – jak sam chwali się – członek sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, dla której miał przygotowywać materiały do debaty prezydenckiej.

„Baba wjebała się w decyzję kobiecie, która nie chciała dziecka. Jebać ją nożem” – napisał Czechowicz na Facebooku komentując działanie Zuzanny Wiewiórki.

W poniedziałek (11.05.2020) działacze Młodzieży Wszechpolskiej poinformowali na konferencji prasowej, że składają do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa nawoływania do zabójstwa. Zostanie też złożony wniosek do dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, prof. Stanisława Sulowskiego, o usunięcie Kacpra Czechowicza ze studiów.

Pełnomocnik komitetu wyborczego Krzysztofa Bosaka, Witold Tumanowicz, wezwał Małgorzatę Kidawę-Błońską do zajęcia stanowiska w tej sprawie i wyjaśnienia, czy faktycznie Kacper Czechowicz jest członkiem jej sztabu i przygotowuje dla niej odpowiedzi na pytania podczas debat. Jeśli to prawda, to – zdaniem Tumanowicza – Kidawa-Błońska powinna zrezygnować z kandydowania w wyborach.

Źródło informacji: stronazycia.pl, Facebook

Zobacz też:

HIT! Korwin rapuje o „pieprzonych socjalistach”. Poseł Lewicy składa zawiadomienie do Komisji Etyki

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jolanta mówi

  Niestety, w tej tzw. Opozycji jest wielu bandytów, oni nie są normalni. To ludzie bez skrupułów, a moralni, zepsuci do szpiku kości. Wystarczy popatrzeć, jak się zachowuja Senatorzy, posłowie jak zwykle Menele, takie zule najgorszego sortu, odpady genetyczne

  1. fajera mówi

   czy dałoby się to szerzej wyjaśnić w jaki sposób straciła dostęp do komputera i w jaki sposób upubliczniono jej prywatne dane razem z adresem zamieszkania??? bo jakoś to absurdalnie brzmi, zwłaszcza z tym komputerem…

 2. De eM mówi

  Bardzo dobrze , brawo trzeba ich zalatwic ich bronia. Oni za kazda wypowiedz prawego katolika dot. lgbt (tfu ohyda) pozywaja do sadow dyscyplinarnych itp. szczuja i zaskarzaja. My tez to robmy, zab za zab.

 3. ko$$$cielny mówi

  Wszyscy politycy którzy zdołali dopchali się do żłoba to najwięksi i najokrutniejsi psychopaci !!! Dla dobra ogółu trzeba ograniczać ich władzę i uprawnienia do maksimum.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.