HIT! Korwin rapuje o „pieprzonych socjalistach”. Poseł Lewicy składa zawiadomienie do Komisji Etyki

Janusz Korwin-Mikke/ fot. screen
5

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke wziął udział w akcji charytatywnej #Hot16challenge, której celem jest zbiórka pieniędzy na wsparcie medyków walczących z koronawirusem. Inicjatorem akcji, zorganizowanej wspólnie z fundacją „Sie pomaga”, jest raper Solar. Uczestnicy nagrywają utwór składający się z 16 wersów i nominują kolejne osoby. W ciągu tygodnia zebrano już milion złotych.

W niedzielę wieczorem (10.05.2020) Korwin-Mikke zamieścił w sieci swoje nagranie. Lewica dostała szału. Nic dziwnego, skoro Korwin rapuje o „pieprzonych socjalistach”, którym powinno się obcinać jaja, i którzy „powinni wisieć zamiast liści”. Poseł Lewicy Maciej Kopiec złożył zawiadomienie do Komisji Etyki w sprawie „skandalicznego zachowania” JKM.

– Ludzie zgłaszający nagranie #hot16challenge2 Korwina za mowę nienawiści to totalitaryści chcący cenzurować sztukę. Poprawność polityczna i walka z mową nienawiści to współczesne formy cenzury. Należy je tępić jak socjalistów – napisał na Twitterze Sławomir Mentzen.

Emil Krawczyk z Rady Krajowej Partii Korwin wskazał na hipokryzję oburzonej Lewicy. – Pan Janusz gdyby symulował fellatio z figurą Jana Pawła II albo zrobił cipko-maryjkę albo przebrany za księdza niósł cipko-najświętszy sakrament wtedy byłaby sztuka. Nawet ateista jak ja to ogarnia – skomentował na Twitterze doniesienie posła Kopca.

Komisja etyki poselskiej będzie zajmowała się oceną jakości sztuki! Tak, sztuki! Jedno szczęście, że mamy dziś większe zmartwienia. Posłom lewicy chętnie bym wytłumaczył na czym rap polega, ale wiem, że i tak nie dotrze. Jedno szczęście, że nie trafili na Liroya, by ich zmiótł – napisał poseł Konfederacji Artur Dziambor.

Źródło informacji: YouTube, Twitter

Zobacz tez:

Wyborcze brednie Sasina i szczepionkowe androny Szumowskiego. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

 

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Basia mówi

  Szacunek dla Pana Janusza! On się nie starzeje mentalnie!

  1. Carlos mówi

   Faktycznie. Zawsze miał poziom 10-latka i się mentalnie już nie postarzał.

 2. Antyparch mówi

  Korwin,strzelaj do tych z kofederacji co sie do okraglego stolu z komuna szykuja.

  1. Antyparch mówi

   Żydowski szmatławiec wyciąga ręke po pieniadze polskiego podatnika,a Braun nie protestuje! Szok.

 3. Koń mówi

  Bosak zostaw tych 2 panów i idź do Zjednoczonej Prawicy, im daleko do narodowców

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.