Jaś Kapela z KryPola na „czarnym marszu”: „Zwierzęta naprawdę cierpią, a płody nie cierpią”. VIDEO

fot. youtube
15

Dziennikarz Jan Bodakowski wybrał się na dzisiejszy „czarny marsz”, żeby zapytać jego uczestników, dlaczego domagają się legalizacji aborcji na życzenie do 12. tygodnia ciąży oraz – również na życzenie – aborcji eugenicznej i aborcji dziecka zdrowego, gdy „zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża jest następstwem czynu zabronionego”, odpowiednio do 24. (lub bez ograniczeń) i 18. tygodnia ciąży. Na marszu spotkał Jasia Kapelę z Krytyki Politycznej, który wyjaśnił to tak: „Nie jest to likwidowanie ludzi, tylko jest to zwykły zabieg pozwalający kobietom decydować o tym, czy chcą mieć dzieci, czy nie chcą mieć dzieci. Nikomu się nie dzieje krzywda. Płody nie cierpią.”

Jas Kapela oświadczył też, że aktywistów pro-life należy karać za to, że pokazują zdjęcia abortowanych dzieci. Zapytany, czy należy też karać obrońców zwierząt, którzy pokazują drastyczne zdjęcia, stwierdził, że nie, bo „zwierzęta naprawdę cierpią, a płody nie cierpią, więc to jest taka podstawowa różnica.”

Wsparcie - darowizny

Kapela oświadczył, że jego twierdzenia są zgodne ze stanem wiedzy naukowej, a „nauka jest jedna”. Ten lewak chyba nie wie, że według najnowszych badań struktury odpowiedzialne za odczuwanie bólu kształtują się do 20. tygodnia od zapłodnienia. I właśnie te badania stały się podstawą do rozpoczęcia w USA (gdzie aborcja na życzenie jest legalna przez cały okres ciąży) starań o wprowadzenie zakazu aborcji po 20. tygodniu ciąży. Wychodzi na to, że argumentem „płody nie cierpią”, który ma usprawiedliwić aborcję do 24. tygodnia ciąży (lub bez ograniczeń), Jaś Kapela trafił jak kulą w płot. Dzieci abortowane po 20. tygodniu cierpią i jest to potwierdzone naukowo. A przecież – jak twierdzi Kapela – „nauka jest jedna”.

A teraz przeanalizujmy argument Kapeli w stosunku do dzieci abortowanych przed 20. tygodniem. Według badań naukowych one nie cierpią. Ale gdyby przyjąć argument o braku cierpienia jako wystarczającym do zalegalizowania aborcji na życzenie, należałoby uznać, że zabijanie jest ok, skoro tylko nie wywołuje cierpienia. Oznaczałoby to, że wystarczy Jasia Kapelę uśpić (żeby nie cierpiał), a potem już spokojnie można odrąbać mu głowę. Czy Kapela wziął to pod uwagę?

I jeszcze jedno – zobaczcie, jakie jest podejście tego lewaka do wolności słowa i prawa do głoszenia własnych poglądów. Gdyby mógł, to wszystkich, którzy mówią co innego niż on, zamknąłby w gułagu. To jest właśnie ta lewicowa wrażliwość i wolność lansowana przez Krytykę Polityczną.

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gutek mówi

  Chętnie kopnąłbym go w dupę

 2. Robert M mówi

  czysty debilizm,ten czlowiek nie wie co mowi

 3. Julie mówi

  Toz to wypisz wymaluj jas fasolka tylko ten gorszy sort ! Ty przychlascie kto ciebie nadlubal patolkiem a kto dal ci ucieczke na ten swiat ? ! Przeciez to klasyczny glupi jasiu , cholera !

 4. Lekko mówi

  Infantylne spojrzenie, wyraz twarzy pięcioletniego dziecka i prawdopodobnie dwie LEWE ręce do wszystkiego. Choć szkoda komentarza, zawsze warto się pośmiać.

 5. Hammurabi mówi

  Uważam, że żadna kobieta, normalna kobieta której coś, lub ktoś nie zmusi do aborcji, swego dziecka nie zamorduje. Więcej! Uczyni wszystko, by swoje potomstwo chronić. To sprawa nie tylko sumienia ale i instynktu macierzyńskiego, który zawsze bierze górę nad każdym innym. Mamy dziesięcioro przykazań, mamy rozum i wolną wolę, wiemy co to dobro a co zło. Wszystko dziać się powinno w naszych sercach i umysłach. To my odpowiemy przed Bogiem za nasze życie. Nie ten, który otacza nasze życie zakazami i nakazami.

 6. Czytelnik mówi

  Słuchając tego pajaca, mówiąc sarkastycznie, to ten pan przekonał mnie do zasadności aborcji.
  Wrzuciliby go na śmietnik zanim się narodził w ramach eliminacji beznadziejnych mentalnie przypadków.
  Ludzie gdzie my żyjemy?

 7. Kamil mówi

  Szybkie ruchy gałek ocznych jak u tego osobnika są objawami choroby psychicznej, to jedne z pierwszych objawów schizofrenii.

 8. Isabella mówi

  Napisalam do tego Jasia ONZ wydalo nowe PRAWO O EUTANAZJI napiszemy do Twojej mamusi.
  Jestem pewna ty tez nie bedziesz cierpiec.

 9. Robert B. mówi

  “Krytyka polityczna” to następna ŻYDOWSKA agencja wpływu, którą należy zlikwidować.

 10. wara mówi

  Jaś popiera aborcję, bo gdyby jego rodzice zdecydowali się na aborcję, on nie musiałby cierpieć na tym świecie. Nasi! Masz jeszcze eutanazję!

 11. Miki mówi

  Różnica między ośmiomiesięcznym płodem, a wcześniakiem urodzonym w 8 miesiącu jest tylko jedna. Wcześniak jest w inkubatorze, a płód pod powłoką skóry matki. Dla niego jedno to dziecko, a drugie to nie dziecko. Ręce opadają… skąd tacy idioci się biorą i jakim cudem zabierają głos w mediach? Najlepsze jest to że ten debil nie rozumie że 500+ i płaca gwarantowana, które popiera to rozdawnictwo i tak samo obciąża budżet jak emerytalne rozdawnictwo wynikające z obniżenia wieku emerytalnego, któremu się sprzeciwia. Jeden wniosek – lewe niedoj*bane.

 12. D. mówi

  ZA PIENIĄDZE PŁYNĄCE SZEROKIMI STRUMIENAIMI DLA LEWAKO-LIBERTYNSKICH TZW. ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH CI BEZIDEOWI, LENIWI, ODMÓŻDŻENI, ODMORALNIENI, KRÓTKOWZROCZNI IGNORANCI POWIEDZĄ WSZYSTKO COKOLWIEK IM PŁATNIK KAŻE! NA CZARNYM MARSZU WŚCIEKŁYCH MACIC JEDNA STARA KOBIETA BREDZIŁA O TYM, ZE W…. WATYKANIE NA CZELE Z FRANCISZKIEM POŻERAJĄ MALENKIE DZIECI I PIJĄ ICH KREW ….. szkoda kazdego słowa na tych biedaków moralno-intelektualnych zaprzągniętych do walki z CZŁOWIECZENSTWEM, Z CZŁOWIEKIEM, Z BOGIEM. ECH!!

 13. nick mówi

  chyba jaś fasola 😀 tyle że tamten gra debila a ten stara się być poważny ale wychodzi pośmiewisko:)

 14. Tomek mówi

  Jest czas różańca, uważam że należy się pomodlić za tego człowieka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.