Jan Hartmann grozi Polakom! „Będziecie mieć przerąbane. To nie jest zabawa!”

Jan Hartman/ fot. screen
22

Naczelny polakożerca i członek żydowskiej loży B’nai B’rith, która w 1938 roku, mocą dekretu prezydenta Ignacego Mościckiego, została zrównana z organizacjami przestępczymi, wypowiedział się w sprawie potencjalnych zmian na stanowiskach kierowniczych w muzeum Polin. Hartman, który w ubiegłym roku z członkami loży B’nai B’rith złożył do prokuratury raport na Jacka Międlara, teraz grozi wszystkim Polakom.

Jeśli PiS poważy się na przejęcie Polin, ma w Izraelu i USA prze-rą-ba-ne. A razem z tym cała Polska. Kolego Gliński – nawet nie myśl o tym! To nie jest zabawa… – na Twitterze napisał Hartmann.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wpis Hartmana to przede wszystkim odpowiedź na zapowiedź ministra Piotra Glińskiego, iż ten nie przedłuży kadencji dyrektorowi muzeum prof. Dariuszowi Stoli. Od 1 marca 2014 Stola jest dyrektorem muzeum, za którego zbudowaniem od wielu lat lobbowała sprowadzona do Polski przez ministra Witolda Waszczykowskiego żydowska organizacja American Jewish Committee. Od wielu lat w muzeum odbywają się wystawy i konferencje, których celem jest przekonanie społeczeństwa, iż Polacy są antysemitami i współtwórcami holokaustu, zaś Żydzi są monopolistami na holokaustową martyrologię. W licznych wypowiedziach Stola dawał także upust nienawiści wobec Żołnierzy Wyklętych i wychwalał producenta jedwabieńskich kłamstw Jana T. Grossa. Dziś w jego obronie staje zadeklarowany antypolonita, członek loży, która po niemal 70 latach nieistnienia, została wskrzeszana przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Czy Jarosław Kaczyński podziękowałby bratu?

Przeczytaj także:

Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. joesmithy mówi

  harman dont bark and piss off …

  1. piotr mówi

   gazetawarszawska.com Rasistowskie ekscesy w Gazecie Wyborczej. Działania nienawiści.

 2. Normalny mówi

  Tylko pójście po rozum do głowy przez Polaków może zmienić katastrofalna sytuację Polaków w Polsce i na świecie poprzez wybranie Polaków do władzy. Takie Hartmanny byłyby momentalnie wydalony z Polski.

 3. michu mówi

  Tu akurat może mieć rację. W końcu Polska to nie Rosja, Turcja ani tym bardziej Iran ;).

 4. narodowiec mówi

  Gdybyś się Żydzie na mnie natknął, to wolał byś wpaść pod tramwaj !!!

  1. Hammurabi mówi

   Ale jemu właśnie o to chodzi. Dostałby w dziób a Ciebie by oskarżono o „zbrodnię przeciw ludzkości”. Nie tędy droga.

  2. Andy mówi

   Debil!

 5. Gość mówi

  To zwykły psychol ten „parchman” ten Hartman, prostytutka żydowska antypolska. Jak na razie to on przerąbał sobie, med-menel je…y.

 6. Zbychu mówi

  Módl się żydku hartman źebyśy przypadkiem na mnie nie wpadł..U źydka hartmana objawiła się typowo żydowska megalomania,typowo źydowska pycha tak wielka jak typowo żydowskie tchórzostwo żydków i typowo żydowska brzydota źydowskich bab.A tak na marginesie..źydowska historia,źydowska kultura,żydowskie obyczaje,żydowska tradycja..Dlaczego wszystko co żydowskie jest tak atrakcyjne jak typowo źydowski,szkaradny, GORSZY RASOWO ryj przeciętnej żydówy.

 7. e.w. mówi

  pytanie do zarzadu Uniwersytetu Jagiellonskiego: dlaczego ten oszczerca, polakożerca, orwellowska sch..ne, katolikożerca, rasista, faszysta dotąd jeszcze zajmuje miejsce Polakom, którzy winni miec miejsce zatrudnienia w UJ !!??? Podobnie jest z grabowskim kolejnym szubrawcem – dlaczego PAN zatrudnia tego rasistę, oszusta, polakozercę zamiast oddac go w ręce prokuratora!!!?????

  1. Andy mówi

   Zdaje sie , ze pięknie udowadniacie, że jednak antyjudaizm wyssaliście z mlekiem matki

 8. Jakub mówi

  Krew mnie zalewa gdy widzę jak te świnie się panoszą…

  1. do uśpienia mówi

   to nie świnie, to wściekłe żydowskie psy

 9. Teraz Zawsze i Wszędzie mówi

  Śmierć Wrogom Ojczyzny! wraz z żydowskimi wrogami Polaków i Polski, wysysającymi z mlekiem swoich żydowskich matek – nienawiść absolutną – do wszystkich innych ludzi pochodzących, z nie żydowskiego plemienia.

 10. Robert B. mówi

  A potem… a potem przychodzi w regularnych odstępach historycznych taki czas, że trzeba ich ratoooować. Ja, Hartman, palcem w bucie nie ruszę.

 11. darek mówi

  I tak już mamy przerąbane, więc niewielka strata…

 12. d. mówi

  jasiu beean nie strasz, nie strasz bo się zesrasz! wziąłes razem ze swoimi ziomalami, odszkodowania za tzw. mienie bezspadkowe od niemców, za okupowaną Polskę równiez, na to są dokumenty!!! drugi raz za to samo NIE wydrzesz!! teraz to Polska was pozwie o zwrot pozyczek jakie zaciągnęliscie przed wojną w polskim banku na budowę tego mienia bezspadkowego i w ogole jakiegokolwiek mienia zydowskiego! na to tez są dokumenty i to teraz wy oszczercy, wyłudzacze, lichwiarze zapłacicie wreszcie pobrane kredyty, wzięliscie miliardy odszkodowań od niemców jak rowniez absolutnie nienalezne czterdziesci milionów dolarów od umęczonej spalonej i okradzionej przez niemców Polski to teraz czas najwyższy oddać nalezne Polsce kredyty, z odsetkami!!!!

 13. Dariusz mówi

  Hartmann.Jeżeli my mamy przerąbane, to ty się zastanów lepiej w jakiej ty jesteś sytuacji parchu.

 14. Na-wa mówi

  Jakim prawem taki śmieć jak Hartman smrodzi na UJ. Wygnać z Polski lub wsadzić do paki

 15. Konrad mówi

  Ale gdzie przerąbane?! W IZRAELU i USA, a to jedyni, no właśnie… bezalternatywni sojusznicy czy okupanci?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.