Jak poseł KO stał się pośmiewiskiem Internetu! Próbował staranować celników, upadł na glebę i straszył „skanowaniem twarzy” [WIDEO]

Franek Sterczewskim pośmiewiskiem Internetu / Fot. Twitter
13

Franciszek Sterczewski, poseł z ramienia Koalicji Obywatelskiej, odegrał żałosny spektakl na granicy polsko-białoruskiej w Usnarzu, gdzie od dwóch tygodni koczuje garstka nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu. Sytuacja jest wykorzystywana przez posłów tzw. totalnej opozycji, którzy naciskają na polską władzę, by wpuściła imigrantów do kraju. Nacisków nie podziela nawet Komisja Europejska, która mówi o „braku przyzwolenia na nielegalną migrację”. A całą sytuację wykorzystuje Aleksander Łukaszenka oskarżając Polskę o… „faszyzm„.

Wczoraj (24.08.2021) poseł Sterczewski, w sieci nazywany „Frankiem” próbował staranować celników strzegących polskiej granicy. Po krótkim sprincie upadł na ziemię i został zatrzymany przez polskie służby. Garstka lewackich aktywistów zaczęła pisać o „agresji polskich służb”. Jednak zdecydowana większość internautów ze Sterczewskiego urządziła sobie pośmiewisko.

Później, w rozmowie z celnikami, Franek zasłaniał się immunitetem i groził zamaskowanym celnikom „skanowaniem twarzy”. Nie wiemy co oznacza „skanowanie twarzy”, ale tekst żywcem zerżnięty z pogadanek niedorostków „rządzących na dzielni”, a nie poważnych polityków reprezentujących interesy narodu.
Banda rozpieszczonych gówniarzy. Gorzej gdy taki gówniarz, za sprawą kretynów wśród elektoratu, ma legitymację poselską. Upadek parlamentaryzmu. Jachiryzacja polityki – skomentował administrator konta na Twitterze „Nagroda Złotego Goebbelsa”.

Obejrzeliście? I tak oto Franek stał się pośmiewiskiem Internetu. Gratulujemy!

Przeczytaj także:

KE o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej: „Nie możemy zaakceptować jakichkolwiek prób podżegania lub przyzwolenia na nielegalną migrację”

Łukaszenka oskarża polską Straż Graniczną: „Wyłapali 50 osób na terytorium Polski i strzelając wypchnęli ich na granicę z Białorusią”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tey mówi

  Strzelać do kretynów! Im mniej głupków będzie, tym naród będzie mądrzejszy.

 2. Wojciech mówi

  Co za kretyn, zgadzam się z przedmówca, mniej debili i zdrajców, tym lepiej.

 3. AntyPO✡PiS mówi

  To jest efekt nieprzeprowadzenia „NORYMBERGI” dla komunistycznych zbrodniarzy z PZPR, SB i WSW (WSI) po 1989 roku. Teraz pomioty tych komunistycznych zdrajców chcą zniszczyć chrześcijaństwo w Polsce poprzez islamizację, czyli przyjmowanie muzułmanów do Polski. Tak lewactwo zrobiło w Europie zachodniej.

 4. Norbert mówi

  Straż Graniczna powinna to zastrzelić!!! Zamiast legitymacji mogła być broń krótka.
  Strzelać, potem pytać, zgodne z regulaminem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Iwa mówi

  Ci idioci nawet nie wiedza ze to nie sa „uchodźcy” z Afganistanu. Lewactwo strasznie głupie.
  Poza tym to USA /CIA bogacili sie na heroinie to niech im teraz pomagają.

 6. alojz mówi

  Sterczewski, kramek, gdula… Wszyscy oni mają co najmniej jedną wspólną cechę, którą widać na powyższym zdjęciu. Wielki nochal.

 7. MAREK mówi

  Ta karykatura posła pokazuje jaki poziom reprezentuje lewacka elita KO.

  Jak medialnie trzeba było wyprać ludziom mózgi, aby całkowicie stracili instynkt samozachowawczy, głosując na takie lewackie miernoty!

  Powierzanie losu Polski i Polaków takim upośledzonym lewackim miernotą i wszelkiej maści kłamcą, zdrajcom i oszustom dowodzi skuteczności lewackiej agentury medialnej i politycznej realizującej antypolską selekcję negatywną!

 8. dzialacz PO mówi

  @AntyPO✡PiS
  slusznie to wina PiS
  ***** PiS!

 9. W K mówi

  Zadłużenie Polski pochodną lewackiej inteligencji. Dlatego nie zdziwiło mnie zachowanie posła Sterczewskiego.

 10. aza mówi

  WYMIENIĆ Z ŁUAKSZENKĄ TYCH WSZYSTKICH LEWACKICH GŁUPKÓW Z PO I SLD NA TYCH IRACKICH IMIGRANTÓW. Z TYCH IMIGRANTÓW, WIĘKSZY POŻYTEK DLA POLSKI BĘDZIE NIZ Z TYCH LEWAKO-LIBERTYŃSKICH POLSKOJĘZYCZNYCH SZUBRAWCÓW, WYWODZĄCYCH SIĘ Z RZYDOSOWIECKIEGO DESANTU NA POLSKĘ!!! TO SĄ OPŁACANI, PRZEZ NIEMCY I ICH ODWIECZNEGO SOJUSZNIKA – ROSJĘ, ZDRAJCY POLSKI. TE ICH DŁUGAŚNE NOCHALE /STERCZEWSKI, KRAMEK, GDULA/ WSADZAJĄ W POLSKIE SPRAWY I SZKODZĄ POLSCE. JACHIRYZACJA ŻYCIA CZYLI TOTALNE OGŁUPIENIE WSZAK TA CYMBALICA IQ MA PONIZEJ 60. A JESZCZE JEST JEDNA BEZ ROZUMU, TA CO TAM PRZYTULAŁA SIĘ DO ŻOŁNIERZY NA GRANICY, TA LEWACZKA – JAKAS …..MARSZAŁ-KINI /COKOLWIEK ZNACZY TA JĘZYKOWA PROTEZA UZYWANA PRZEZ TĘ SUCHĄ LIBERTYNKĘ, KTÓREJ NAZWISKA SŁUSZNIE ZAPOMNIAŁAM.

 11. AntyPO✡PiS mówi

  Pinoko Morawiecki właśnie poinformował, że Polska przetransportowała 44(!) LOTAMI do Polski muzułmanów z Afganistanu!!! W jednym samolocie ok.200 osób x 44 loty = 8800 islamistów!

  Dlatego PiS i PO to jest jedno i to samo antypolskie lewactwo!

 12. AntyPO✡PiS mówi

  @Działacz PO

  Pinoko Morawiecki właśnie poinformował, że Polska przetransportowała 44(!) LOTAMI do Polski muzułmanów z Afganistanu!!! W jednym samolocie ok.200 osób x 44 loty = 8800 islamistów!

  Dlatego PiS i PO to jest jedno i to samo antypolskie lewactwo!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.