Jacek Międlar apeluje: „Nie oddawajcie Marszu Niepodległości!” [WIDEO]

Jacek Miedlar/ fot. twitter
6

„Marsz niepodległości zostaje przejęty w pewien sposób przez Andrzeja Dudę i środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Uważam, że jest to bardzo zła decyzja, że zrobiono w ten sposób krok do tyłu i mam pewne obawy, że Marsz Niepodległości, osiem lat żmudnej pracy, zostanie przejęty. Warszawiacy, organizatorzy, przemyślcie to jeszcze. Nie oddawajcie wspaniałej inicjatywy Marszu Niepodległości. My we Wrocławiu nigdy sobie na to nie pozwolimy. Prędzej pójdziemy siedzieć i zakują nas w kajdanki niż oddamy oddolną inicjatywę ” – oświadczył Jacek Międlar w nagraniu zamieszczonym na YouTube.

Międlar wskazał, że przejęcie Marszu Niepodległości przez prezydenta w tym roku jest przejęciem marszu na przyszłość.  „Ostatnio mówiliście ‘zdejmij jarmułkę’, a teraz pozwalacie na to, żeby przejął Wam marsz?” – pyta Międlar. „Stańcie na swoim miejscu, idźcie swoją obraną ścieżką, Wy prowadźcie ten marsz, nie oddawajcie mikrofonów tym, którzy nie przyłożyli ręki do tej manifestacji!” – apeluje Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Czy Wy rozumiecie, że to przejęcie w porozumieniu Dudy z HGW i ze służbami? Przejmują Waszą ośmioletnią robotę! Jak możecie sobie na to pozwolić?” – pyta Międlar w emocjonalnym wystąpieniu. „We Wrocławiu o 17.00 startujemy spod Dworca PKP. Zapraszam wszystkich do Wrocławia. We Wrocławiu jest potężna mobilizacja, wielkie nastroje patriotyczne”.

Zobacz też:

Międlar OSTRO u Roli. O przejęciu Marszu Niepodległości i wielkiej mobilizacji we Wrocławiu!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  w zupełności się z Jackiem zgadzam, PIS chce przejąć ten marsz na stałe, tych złodziei nawet nie stać na zorganizowanie własnego marszu tylko wolą go ukraść…

 2. Robert mówi

  Formułę marszu w kolejnych latach opracował Johny,platformy ciężarówek,na nich polskojęzycznych przychówek machający chorągiewkami,pierwsza z jankesami w mudurach,druga z synami Abrahama,na trzeciej wyznawcy Bandery,piątą szczelnie wypełnią muzułmanie,na szóstej z Polski nasi porządni dranie i będzie paradnie

 3. sten mówi

  Sobota godz 00,50
  Stało się , Ruch Narodowy = jeden marsz w Warszawie z Dudą .
  – PAKT Z DIABŁEM Z A W S Z E KOŃCZY SIĘ ŚMIERCIĄ pamiętajcie o tym – J .Międlar powiedział u Roli ! Będą to słowa prorocze .

  1. Ada mówi

   Nic dodać, nic ująć. To było” widać i słychać i czuć”!!!

 4. Karina mówi

  Dziękuję Jacku za Twoją postawę, jesteś moją nadzieją! W Warszawie nas sprzedali! Hańba! Wstyd!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.