„Ja nie jestem za niepodległością Polski”. Deklaracja uczestnika manifestacji na Rondzie Dmowskiego [WIDEO]

manifestacja na Rondzie Dmowskiego/ fot. screen
8

8 marca 2019 roku odbyła się na Rondzie Dmowskiego manifestacja feministek i aktywistów LGBT domagających się zmiany nazwy na Rondo Praw Kobiet. Dziennikarz Mediów Narodowych usiłował dowiedzieć się od uczestników manifestacji, dlaczego chcą wykreślić Romana Dmowskiego z przestrzeni publicznej. Część pytanych w ogóle nie miała pojęcia, kim był Dmowski. Ci bardziej „inteligentni” twierdzili, że był antysemitą. Ale wszelkie rekordy pobił „obrońca praw kobiet”, który zapytany o zasługi Dmowskiego dla odzyskania niepodległości przez Polskę oświadczył: „Ja nie jestem za niepodległością Polski”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratulujemy szczerości. O tym, że lewacy woleliby widzieć Polskę jako zniewoloną republikę komunistycznego eurokołchozu, wiemy nie od dziś. Ale zawsze to lepiej, gdy taka deklaracja pada otwarcie z ust „obrońcy praw kobiet”. Ne ma wtedy niedomówień i wiemy na czym stoimy. Deklarację tego lewaka warto zapamiętać, ponieważ pokazuje nam ona, z kim mamy do czynienia.

Poniżej cały film z feministycznego disco na Rondzie Dmowskiego.

Źródło: youtube

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: 154. rocznica urodzin Romana Dmowskiego. Dlaczego postępactwo tak bardzo go nienawidzi?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Vader mówi

  To powinno być wyemitowane w TVP info i każdym innym medium propolskim jako przestroga dla Polaków jak wygląda propaganda antypolonizmu w praktyce!

 2. Hammurabi mówi

  Porażające jest to, że takie bezmózgi mają lub – biorąc pod uwagę wiek – będą miały prawa wyborcze i nie podlegają obowiązkowej sterylizacji.

 3. gość mówi

  Ona jest za niepodległością łechtaczki a nie Polski. Szkoda pokazywać takie głupkowate i być może koszerne cipolągi.

 4. H. mówi

  ten debil/debila to typowy mosiek albo salcie! polakozercze, cyniczne, głupie, załgane, prostackie, chamskie i PASOŻYTUJĄCE NA POLSCE!! JEGO PRZODKOWIE JUŻ W CZASIE, KIEDY POLSKA ODZYSKIWAŁA NIEPODLEGŁOSC TO ROBILI WSZYSTKO ABY DO TEGO FAKTU NIE DOPUŚCIC! PANOWIE ROMAN DMOWSKI, IGNACY JAN PADEREWSKI I JÓZEF PIŁSUDSKI SŁYSZELI I DOZNAWALI PODÓWCZAS OD ZYDKÓW SAME CHAMSKIE, CYNICZNE WYPOWIEDZI I ZACHOWANIA NIKCZEMNE WOBEC WYZWALANIA SIĘ POLSKI TUDZIEŻ ODNOTOWALI ROIZLICZNE SZKODLIWE MIĘDZYNARODWE DZIAŁANIA W KIERUNKU POZOSTAWIENIA POLSKI DALEJ W NIEWOLI.

 5. dumny Polak mówi

  Oto skutki obecnej pseudo edukacji.
  Ze szkól wychodzą tępi debile.
  Tych śmieci od razu do łopaty, nigdy do pracy biurowej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.