J. Międlar: Wirus i dzieci LGBT [WIDEO]

1


WIDEO-FELIETON O KORONAWIRUSIE I MANIFIE W OPOLU
Od kilku tygodni z pierwszych stron gazet nie schodzi temat „koronawirusa”, drobnoustroju, którego źródła pochodzenia wciąż oficjalnie nie znamy, na którego wiadomość plądrowane są sklepowe półki, a przy wejściach do kościołów znika woda święcona. Oczywiście, wirus jak to wirus – jest groźny. Ale co z wirusem, którego pochodzenie znamy, a wciąż nie potrafimy społeczeństwa, zwłaszcza młodego, przed nim obronić?

7 marca 2020 roku przez Opole przeszła Manifa. Nie była duża. Maszerowało w niej zaledwie 30-40 osób, by krzykiem i transparentami promować ideologie, w których zamyśle wpisana jest depopulacja i śmierć: LGBT będąca zaprzeczeniem natury, zdrowego rozsądku, obiektywnych wartości i życia (inaczej rozmnażania – sic!) oraz ideologia aborcyjna (eugeniczna), których działacze podnoszą postulaty tożsame z tymi, co w marcu 1943 roku na polskich ziemiach okupowanych wprowadzał Adolf Hitler (porównaj treść projektu ustawy o mylnej nazwie „Ratujmy kobiety”), a których założeniem była depopulacja narodu polskiego – tj. masowa śmierć. Wczoraj Hitler, dzisiaj feministki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Feminstki i aborterki, po 14 latach nieobecności w Opolu, planowały „wielki powrót”. Zamiast „wielkiego powrotu” była „wielka kompromitacja” z wykorzystaniem ponad 20 zmanipulowanych nastolatków, o czym za moment. Finał Manify, który miał miejsce pod budynkiem Urzędu Wojewódzkiego skutecznie został zakłócony przez przedstawicieli Fundacji Pro-Prawo do Życia, Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego, Radykalnego Mazowsza i autonomicznych działaczy społecznych. W tym celu użyto m.in. syreny alarmowej. Dlaczego akurat syreny? Kontrmanifestanci wyszli z założenia, że w dobie całodobowego alarmu ws. koronawirusa, dźwięk syreny alarmujący o niebezpieczeństwie wyżej opisanych ideologii jest tym bardziej wskazany. Zwłaszcza, że mimo podniety nierzadko anonimowych „dziennikarzy” nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwości dobiegających z Azji informacji o epidemii i nie znamy pochodzenia wirusa. A ws. LGBT i eugeniki mamy szeroką wiedzę.

To przecież te ideologie zatruwają umysły i serca, prowadząc do depopulacji na o wiele szerszą skalę niż wirus. Dlaczego rządy na całym świecie nie walczą z nimi równie organicznie jak prowadzi się walkę z koronawirusem, co ostatecznie w społeczeństwie rodzi panikę? Czyżby panika była im na rękę?
ZOBACZ: [WIDEO] PILNE! Działacz LGBT podpalił oraz podeptał flagę Polski i Watykanu! Po godzinach „odprawia msze”! Narodowcy z Opola zawiadamiają prokuraturę i zapraszają na manifestację!

Co mnie osobiście zmroziło? Do Opola jechałem z założeniem, że trzeba będzie manifestować pełną gębą. Bez ostrych haseł się nie obejdzie, a być może nawet dojdzie do przepychanek. Kiedy podszedłem do pikietujących feministek i feministów, zamiast przekonanych do idiotycznych postulatów dorosłych, zobaczyłem twarze „dzieci LGBT”, którymi w istocie były ofiar manipulacji. Od tej pikiety minęły już dwa dni i nie widzę, by ośrodki denuncjacji i konfidencji nasyłały kuratorów na tych nieletnich, jest kilka miesięcy temu uczyniono z młodym Jakubem Baryłą, który z krzyżem w ręku stanął naprzeciw tzw. parady równości.
PRZECZYTAJ: Od LGBT do legalizacji pedofilii! „To sposób wyrażania homoseksualizmu. Pedofile są jak rodzice” [WIDEO]

Zastanawia mnie czy rodzice „dzieci LGBT” są świadomi, że ich pociechy padły ofiarą fundamentalistycznej propagandy, która pod przykrywką „miłości i tolerancji” kryje nienawiść do normalności, chrześcijaństwa, a nawet Polski, co kilka dni temu zaprezentował jeden z działaczy LGBT (WIĘCEJ TUTAJ)?

Oczy są zwierciadłem duszy. Tym młodym popatrzyłem w ślipia i zrozumiałem, że potrzebują lekarstwa. I nie jest nim ostry przekaz czy przepychanki na ulicy. Potrzebują dialogu, a w nim: wiedzy, prawdy i modlitwy. Tylko tyle i aż tyle. To zabrzmi banalnie, ale pojąłem, że ostre utarczki jedynie mogą w nich utrwalić przerażanie skrywane pod sztucznymi uśmieszkami i „ekstrawaganckimi” szmatkami, co z pewności nie przybliża ich do zdrowego rozsądku, który jest fundamentem dobrostanu.

Poniżej publikuję dla Państwa, nagranie z wydarzeń, które miały miejsce 7 marca 2020 w Opolu. Wspólnie wyciągnijmy wnioski.

Przeczytaj:

Rewolucja, jak Saturn, pożera własne dzieci

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Walenty mówi

    Dziwne ciepłe słowa o Tygrysku. Przecież on stał w sojuszu z Biedroniem i Czarzastym. To, że jest obły i bez wyrazu nie oznacza, że to zbawca Polski. To reprezentat zabetonowanej sceny politycznej i wieczny lizus SLD i PO.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.