J. Międlar: Wirus i dzieci LGBT [WIDEO]

1


WIDEO-FELIETON O KORONAWIRUSIE I MANIFIE W OPOLU
Od kilku tygodni z pierwszych stron gazet nie schodzi temat “koronawirusa”, drobnoustroju, którego źródła pochodzenia wciąż oficjalnie nie znamy, na którego wiadomość plądrowane są sklepowe półki, a przy wejściach do kościołów znika woda święcona. Oczywiście, wirus jak to wirus – jest groźny. Ale co z wirusem, którego pochodzenie znamy, a wciąż nie potrafimy społeczeństwa, zwłaszcza młodego, przed nim obronić?

7 marca 2020 roku przez Opole przeszła Manifa. Nie była duża. Maszerowało w niej zaledwie 30-40 osób, by krzykiem i transparentami promować ideologie, w których zamyśle wpisana jest depopulacja i śmierć: LGBT będąca zaprzeczeniem natury, zdrowego rozsądku, obiektywnych wartości i życia (inaczej rozmnażania – sic!) oraz ideologia aborcyjna (eugeniczna), których działacze podnoszą postulaty tożsame z tymi, co w marcu 1943 roku na polskich ziemiach okupowanych wprowadzał Adolf Hitler (porównaj treść projektu ustawy o mylnej nazwie “Ratujmy kobiety”), a których założeniem była depopulacja narodu polskiego – tj. masowa śmierć. Wczoraj Hitler, dzisiaj feministki.

Feminstki i aborterki, po 14 latach nieobecności w Opolu, planowały “wielki powrót”. Zamiast “wielkiego powrotu” była “wielka kompromitacja” z wykorzystaniem ponad 20 zmanipulowanych nastolatków, o czym za moment. Finał Manify, który miał miejsce pod budynkiem Urzędu Wojewódzkiego skutecznie został zakłócony przez przedstawicieli Fundacji Pro-Prawo do Życia, Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego, Radykalnego Mazowsza i autonomicznych działaczy społecznych. W tym celu użyto m.in. syreny alarmowej. Dlaczego akurat syreny? Kontrmanifestanci wyszli z założenia, że w dobie całodobowego alarmu ws. koronawirusa, dźwięk syreny alarmujący o niebezpieczeństwie wyżej opisanych ideologii jest tym bardziej wskazany. Zwłaszcza, że mimo podniety nierzadko anonimowych “dziennikarzy” nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwości dobiegających z Azji informacji o epidemii i nie znamy pochodzenia wirusa. A ws. LGBT i eugeniki mamy szeroką wiedzę.

To przecież te ideologie zatruwają umysły i serca, prowadząc do depopulacji na o wiele szerszą skalę niż wirus. Dlaczego rządy na całym świecie nie walczą z nimi równie organicznie jak prowadzi się walkę z koronawirusem, co ostatecznie w społeczeństwie rodzi panikę? Czyżby panika była im na rękę?
ZOBACZ: [WIDEO] PILNE! Działacz LGBT podpalił oraz podeptał flagę Polski i Watykanu! Po godzinach „odprawia msze”! Narodowcy z Opola zawiadamiają prokuraturę i zapraszają na manifestację!

Co mnie osobiście zmroziło? Do Opola jechałem z założeniem, że trzeba będzie manifestować pełną gębą. Bez ostrych haseł się nie obejdzie, a być może nawet dojdzie do przepychanek. Kiedy podszedłem do pikietujących feministek i feministów, zamiast przekonanych do idiotycznych postulatów dorosłych, zobaczyłem twarze “dzieci LGBT”, którymi w istocie były ofiar manipulacji. Od tej pikiety minęły już dwa dni i nie widzę, by ośrodki denuncjacji i konfidencji nasyłały kuratorów na tych nieletnich, jest kilka miesięcy temu uczyniono z młodym Jakubem Baryłą, który z krzyżem w ręku stanął naprzeciw tzw. parady równości.
PRZECZYTAJ: Od LGBT do legalizacji pedofilii! „To sposób wyrażania homoseksualizmu. Pedofile są jak rodzice” [WIDEO]

Zastanawia mnie czy rodzice “dzieci LGBT” są świadomi, że ich pociechy padły ofiarą fundamentalistycznej propagandy, która pod przykrywką “miłości i tolerancji” kryje nienawiść do normalności, chrześcijaństwa, a nawet Polski, co kilka dni temu zaprezentował jeden z działaczy LGBT (WIĘCEJ TUTAJ)?

Oczy są zwierciadłem duszy. Tym młodym popatrzyłem w ślipia i zrozumiałem, że potrzebują lekarstwa. I nie jest nim ostry przekaz czy przepychanki na ulicy. Potrzebują dialogu, a w nim: wiedzy, prawdy i modlitwy. Tylko tyle i aż tyle. To zabrzmi banalnie, ale pojąłem, że ostre utarczki jedynie mogą w nich utrwalić przerażanie skrywane pod sztucznymi uśmieszkami i “ekstrawaganckimi” szmatkami, co z pewności nie przybliża ich do zdrowego rozsądku, który jest fundamentem dobrostanu.

Poniżej publikuję dla Państwa, nagranie z wydarzeń, które miały miejsce 7 marca 2020 w Opolu. Wspólnie wyciągnijmy wnioski.

Przeczytaj:

Rewolucja, jak Saturn, pożera własne dzieci

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Walenty mówi

    Dziwne ciepłe słowa o Tygrysku. Przecież on stał w sojuszu z Biedroniem i Czarzastym. To, że jest obły i bez wyrazu nie oznacza, że to zbawca Polski. To reprezentat zabetonowanej sceny politycznej i wieczny lizus SLD i PO.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern