J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus – rozprawa w tym tygodniu! Czy sąd skaże Międlara za prawdę?

Fot. Youtube
4

27 września 2017 roku, w sali dla zorganizowanych grup przestępczych, Jacek Międlar został skazany na pół roku ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu pracy społecznej w wymiarze 30 godzin tygodniowo. Sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, Agnieszka Modzelewska, skazała Jacka Międlara za znieważenie posłanki Nowoczesnej, nie zaś jak kłamią chociażby dziennikarze Gazety Wyborczej, za nawoływanie do popełnienia przestępstwa na Joannie Scheuring-Wielgus. Chodzi o słowa, które w sierpniu 2016 roku, Międlar opublikował na Twitterze pod adresem do cna skompromitowanej posłanki Nowoczesnej: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji”.

PRZECZYTAJ: „Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w procesie J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rocznicę powstania Armii Krajowej, w najbliższą środę (14.02.2017) o godz. 9.00, w Sądzie Okręgowym w Warszawie (X Wydział Karny Odwoławczy) przy al. „Solidarności” 127, w sali 352, odbędzie się rozprawa odwoławcza od wyroku z 27 września ubiegłego roku.

OBEJRZYJ: J. Międlar: „Scheuring-Wielgus jest najgłupszym posłem w historii III RP”

Prezes Sądu Okręgowego tym razem nie wydał nakazu posiadania przepustek umożliwiających uczestnictwo w procesie. Sędzia referent – Katarzyna Wróblewska-Dubiel, prokurator – Dariusz Korneluk.

Przeczytaj także:

Lobbing Scheuring-Wielgus czy czysty przypadek? Firma jej męża w „nowoczesny” sposób przytula 350 tys. zł za projekt rewitalizacji miasta

Obejrzyj komentarz po rozprawie 27 września:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. t-n mówi

  Skaże. Gudłajska III-cia okrągłostołowa rośnie w siłę a pachoły mają się coraz dostatniej i pewniej.

 2. Przebiśnieg mówi

  Znowu ten Korneluk ? A miała być oczyszczona prokuratura ! Oczywiście wszyscy Polacy sercem i rozumem z Panem Jackiem ! Zobaczymy, czy w Polsce panuje już jakaś wolność słowa i sprawiedliwość, czy też ciągle mamy do czynienia z politpoprawnym terroryzmem w duchu żydokomuny i trwa ślepa nagonka na Polaków !

 3. Spostrzegawczy mówi

  Już skończcie z tymi rasistowskimi łapankami na Polaków !!! Zajmijcie się zdrajcami, malwersantami, agenturą, polonofobami, katolikofobami, przestępcami i innymi zwyrodnialcami ! To ewidentne łamanie praw człowieka i wolności słowa w Polsce !

  1. michu mówi

   No i co tego? Oni o tym wiedzą. To tak samo jakby w III Rzeszy nawoływać od skończenia z antyslawizmem, albo z rasizmem (tym prawdziwym)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.