J. Międlar: „Słowo Żyd powróciło jako obelga. Rodzą się myśli o emigracji.” Powyborcza, żydowska rozpacz

Fot. za: jewish.pl/ "Refleksje po kampanii wyborczej"
17

Nie milkną komentarze po niedzielnych wyborach do europarlamentu. Poważni publicyści analizują słupki procentowe z poparciem dla konkretnych ugrupowań. Wyciągają wnioski, stawiają tezy i szkicują przyszłość Unii Europejskiej. Tymczasem na żydowskim portalu jewish.pl straszy się „antysemityzmem” i rozpacza nad dolą Żydów w Polsce. To zaskakujące, bo przecież w wyborach do europarlamentu „racjosemicka” Konfederacja jest pod progiem wyborczym, a w brukselskich ławach zasiądą reprezentanci komitetów, którzy wyimaginowany „antysemityzm” potępiają pełną gębą. Ale to nie istotne. Straszenie „antysemityzmem” nic nie kosztuje, a Żydom przynosi wymierne korzyści.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Na jajkach się nie skończy. Poleje się krew! [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miniona kampania wyborcza obfitowała w wątki antyżydowskie. Podobnej nie było od początku lat 90 – czytamy na żydowskim portalu. Kilka lat temu w Polsce zainicjowano kampanię antyimigrancką. (…) Nietrudno było przewidzieć, że ostrze propagandy zostanie kiedyś wymierzone przeciwko Żydom.

Cóż, zdążyliśmy się przyzwyczaić, że „wątki antyżydowskie” to w ocenie „scyzorykiem chrzczonych” przypominanie bolesnej prawdy o żydowskich kolaborantach Hitlera, Judenratach, Sonderkommando, żydowskiej policji w gettach czy szowinizmie Talmudu. Przecież zaledwie kilkanaście miesięcy temu żydowska loża B’nai B’rith złożyła raport w sprawie mojej osoby twierdząc, że „cytując Talmud z Żydów robię oprawców”. Czy zamiast bredząc farmazony, nie byłoby lepiej odciąć się od księgi nienawiści i przejść na stronę personalizmu i poszanowania chrześcijan i Polaków?

Prawicowe partie wyciągnęły z rękawa długo skrywaną kartę – kwestię nieruchomości ofiar Zagłady. Zamiast rzetelnej dyskusji w mediach o istocie sprawy, Polacy zostali zasypani nieskonkretyzowanymi przekazami o rzekomych roszczeniach, które miałyby doprowadzić kraj do finansowej ruiny – pisze autor publikacji.

Tak się składa, że kwestia bezprawnych roszczeń żydowskich była bardzo szczegółowo wyjaśniana w polskich mediach, a zwłaszcza na naszym portalu. W rozmowie z Marcinem Rolą, bardzo wnikliwie i w możliwie prosty sposób uczyniła to publicystka wPrawo.pl Katarzyna Treter-Sierpińska, autorka książki „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Owszem, wokół tematu pojawiło się wiele przekłamań, ale wypływały one jedynie z ust żydowskich oszustów i takich szabes goi jak minister Jarosław Gowin.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

Co jeszcze można przeczytać w powyborczej „analizie” na żydowskim portalu? Na poziomie ulicy słowo „Żyd” powróciło jako obelga przeciwko niechcianym kandydatom. W Warszawie wypisywano je na banerach Władysława Teofila Bartoszewskiego, w Będzinie – na transparentach Renaty Caban z .Nowoczesnej i Mirosławy Nykiel z Platformy Obywatelskiej.

Takie napisy wcale nie powinny nikogo dziwić. Od 2015 roku środowiska żydowskie w Polsce, gminy wyznaniowe, loża B’nai B’rith otwarcie wspierają środowiska związane z Koalicją Europejską, paradują z nimi ulicami polskich miast i domagają się wynarodowienia Polski na korzyść mocodawców Unii Europejskiej. Dlaczego? Bo Polska nie ma dla nich żadnej wartości. Polska jest dla nich jak „dojna krowa”. Przecież to nie jest żadna tajemnic. Czy to wina Polaków, że słowo „żyd” najdoskonalej koresponduje z personami o wątpliwej reputacji jak Bartoszewski, Caban czy Nykiel? Czy to nasza wina, że myśląc o Żydach w okresie o II wojny światowej w głowach roztropnych, znających historię, rodzi się skojarzenie z tchórzostwem, zdradą i kolaboracją z III Rzeszą oraz sowietami?

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Jedwabieńskie paliwo do holokaustowego pieca. „Żydzi u Polaków szukali schronienia, a znaleźli śmierć”

Jeszcze niedawno antysemickie akcenty w polskiej polityce były rzadkością. (…) Ostatnie wydarzenia to bolesny czas dla Żydów mieszkających w Polsce. Znów rodzą się myśli o emigracji – czytamy w artykule jewish.pl „Refleksje po kampanii wyborczej”.

PRZECZYTAJ: Jesteś Żydem? Polski paszport masz jak w banku. Porażające statystyki z polskiej ambasady w Izraelu

Przyznam z otwartą przyłbicą. Robię co w mojej mocy, żeby otworzyć Polakom oczy zwłaszcza na te sprawy, które są przemilczane w mediach głównego nurtu. Bez wątpienia należą do nich żydowski antypolonizm i talmudyczny szowinizm. Zwracanie uwagi na ten problem dla Żydów i szabes goi jest „antysemityzmem”. Niech nazywają to sobie jak chcą. Niebawem uznają, że mówienie o nich prawdy jest „holokaustem XXI wieku”. Nie obchodzi mnie to. Antypolonizm będę niszczył w zarodku bez względu na to czy jego źródło znajdzie się po stronie żydów, murzynów czy anarchistów.

Rodzą się myśli o emigracji? Daj Boże. Tylko jak wytłumaczyć fakt, że w ostatnich latach liczba przyznawanych paszportów dla Żydów znacząco wzrosła? Wiem, że znów blefujecie, bo na rozczulaniu się nad wami robicie największy, światowy biznes, zwany przemysłem holokaustu. Dawno nie mieliście tak filosemickiej władzy jak tam. Ale mimo wszystko, życzę wam, żydzi, odwagi w podjęciu decyzji o emigracji. Bez możliwości powrotu.

Przeczytaj:

J. Międlar: „Kaczyński i Orban rozbili bank, Włosi idą wysadzić unię, a Konfederacja…” ANALIZA wyników z wszystkich krajów UE [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. fajera mówi

  „zdradą i kolaboracją z III Rzeszą” należało dopisać – i Rosją Sowiecką

  1. ANDRZEJ mówi

   Oczyscmy K O N F R D E R A C J E do jesieni tez z takich jak J.K.MIKKE wel Ozjasz Goldberg
   NASZ RUCH NARODOWO-KATOLICKI powinien byc moze mniej liczny , ale oczyszczony z konkolu z tych co po cichu zakladaja jarmulki i mowia o miekkiej pedofilii i traktuja kobiete jak…….

  2. ANDRZEJ mówi

   sorry jestem wzburzony …..kakolu……

  3. ANDRZEJ mówi

   BOG-HONOR-OJCZYZNA-RODZINA-OCZYSZCZONA KONFEDERACJA
   Z PANEM BOGIEM, KTORY TO SPRAWIEDLIWIE OSADZI.
   …YDZI ZERWALI PRZYMIERZE Z BOGIEM . ODRZUCILI NOWY TESTAMENT, OPLULI I WYRZEKLI SIE PRAWDZIWEGO MESJASZA , ZABRONILI POD KLATWA CZYTAC PROROKA DANIELA,,,,,,

 2. robert mówi

  Mocne słowa Macierewicza o Konfederacji. „Będzie skreślony”

 3. Andrzej mówi

  Artykil w 100% popieram.
  Niech wyjada i nigdy nie wracaja.

 4. robert mówi

  Wybory do Europarlamentu 2019. Zdecydowane zwycięstwo Koalicji Europejskiej… w więzieniach. ( Cimoszewicz i Kopacz )

 5. robert mówi

  internet – Żydzi uratowali życie naziście. „Trzeba pomagać każdemu”

 6. ANDRZEJ mówi

  To sa….nie tylko zydzi, szabes goje ale tez przechrzty….MAZOWIECKI,BARTOSZEWSKI SENIOR I INNI

 7. Piotr mówi

  Jak u kogos w glowie rodza sie mysli o emigracji to droga wolna kupcie bilet i narazie. Miliony Polakow przez zydokomune do dzis zbiera zniwo waszych antypolskich dzialan bedziemy mowic o tym prawde do konca zycia i nikt tego nie zmieni

  1. Sybilla mówi

   ja tam mogę zmaterializować marzenia jednego lub dwóch żydków i kupić im bilety bezpowrotne na Madagaskar

 8. Hanna mówi

  Temat Parku Wodnego pod Mszczonowem:największy w Europie,obok miasto z obsługą i całą infrastrukturą:wszystko wybudowane przez izraelską firmę.Z tego co czytałam ,właściciel tez izraelski.Lekko skandaliczne i przerażające.Może ktoś coś wie na ten temat? Dlaczego media się tym nie chwalą???

 9. zs mówi

  Nigdzie nie znajduje racjonalnej odpowiedzi, dlaczego zydzi – syjonisci postepuja tak brutalnie, iracjonalnie, ze sami na siebie kreca sznur a zdobywaja jakas tajemna sile.

  Przed II Swiatowa zydow wykorzystywal Zwiazek Sowiecki – Rosja i biznes USA – to jest obszernie udowodnione!

  Teraz taka tajemna sila sa Chiny.

  – Maja scentralizowane rzadzenie, bez publicznych dyskusji i z obozami koncentracyjnymi.

  – Maja cel opanowanie swiata demokrytycznego razem z zasobami.

  – Moga wzmacniac sily rozbijajace spojnosc swiata demokratycznego i rownolegle opanowywac jego struktury, aby w dogodnym momencie zniszczyc ten organizm od srodka wykorzystujac poszkodowanych przez zydow.

  Moga wykorzystywac takich podwojnych agentow jak Soros (obronca zydow, ktory na smierc wyprowadzil z Wegier ponad 400 tys.)

  Napewno Putin jest ich pomocnikiem – tez taki podwojny agent.

  To jest ciekawe, ze posluguja sie w tych dzialaniach Sztuczna Inteligencja, ktorej mozg czlowieka nie posiada na tym poziomie obliczeniowym i nawet intuicyjnym.

  Byc moze tym wszystkim juz rzadzi maszyna, ktora ma juz intuicje i instynkt (badania byly caly czas) i tylko maszyny moga sobie z tym poradzic.

  Chodzi o to, aby ludzki zmysl wzmocnic mozliwosciami obliczeniowymi na innej zasadzie niz korzystanie z komputera.

  Inaczej my prepadiot.

  Byc moze totalitarny swiat naukowy Chin znalazl czlowieka, moze kilku, ktorzy nie musza liczyc, aby cos odkryc – te odkrycia dopiero potem sa wyliczyne.

  Swiat Zachodni ma tytulomanie i to wystarczy jako naukowe osiagniecie.

 10. zs mówi

  UE jest oparte na taniej sile roboczej i wlasciwie wobec Chin sa na poziomie Mao polukrowanego produktami z Chin.

 11. Andrzej mówi

  Jacenty, a może ściepa narodowa na drukarki/kserokopiarki?
  nie wiem czy to ma sens znaczy czas
  może jaki dyktator po tym jak Konfederacja się skompromitowała
  Jacek, a może ty serio skończyły półprodukty i mniejsze zło
  mamy czas do wyborów, a może i nie
  skąd wziąć jednego człowieka?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.