J. Międlar: Kluby Gazety Polskiej porzucają tłustego propagandzistę [WIDEO]

Tomasz Sakiewicz
9

Odetchnąłem z ulgą. Kluby Gazety Polskiej powoli odcinają się od Tomasza Sakiewicza, który w przeciągu ostatnich dni, wszystkich potępiających wasalską politykę PiS wobec Izraela, zdążył zwyzywać od ruskich onuc i putinowskich trolli. Wśród nich są… członkowie KGP. Sakiewicz zamiast uderzyć się w pierś brnie dalej w załganą propagandę. Jeszcze chwila i tłusty propagandzista zostanie sam jak palec.

Wiele lat temu, gdy byłem klerykiem w seminarium misjonarzy w Krakowie, uczestniczyłem w smoleńskich miesięcznicach organizowanych przez lokalny Klub Gazety Polskiej. Msza święta na Wawelu, a po niej przemarsz i modlitwa pod krzyżem katyńskim. To właśnie tam poznałem Andrzeja Dudę, wówczas serdecznego i oczytanego katolika. Dziś to zupełnie inny Duda… Ale do rzeczy. Poznałem tam wreszcie działaczy KGP. Byli to ludzie z różnych środowisk: akademickich, lekarskich, robotniczych. Łączył ich wspólny mianownik – walczyli o prawdę! I to wtedy w nich mnie urzekło, dlatego nie przeszkadzał mi fakt ich dość mocnego przywiązania do Prawa i Sprawiedliwości. Pragnęli prawdy i polskiej suwerenności. To dla mnie było najważniejsze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To nie było moje jedyne spotkanie z Klubami Gazety Polskiej. Nieco przelotem poznałem także działaczy z Wrocławia, którzy w 2017 roku proponowali mi wstąpienie do ich struktur, a w grudniu ubiegłego roku w Dąbrowie Górniczej miałem nieukrywany zaszczyt prowadzić manifestację antykomunistyczną z Barbarą Słowik przewodniczącą lokalnego Klubu Gazety Polskiej. Dawno nie poznałem tak walecznej i światłej kobiety jak ona. Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Górnicza zawsze działał i działa w interesie Polski – jeszcze dziś napisała do mnie Basia. Podobnie jest z innymi klubami, które – jak wynika z moich informacji, a co dość jasno wynika z wypowiedzi Ryszarda Majdzika i Adama Borowskiego – zaczynają odcinać się od Tomasza Sakiewicza, który w ostatnich dniach w obelżywy sposób atakował prof. Włodzimierza Osadczego oraz wszystkich przeciwników ustawy 447. Tłusty propagandzista sięgnął dna, a KGP nie chcą by ten ich na nie pociągnął. Zrozumiałe.

Trwa reanimacja! Prędko na ratunek zostali wystawieni bliscy współpracownicy naczelnego Gazety Polskiej. Stały gość Telewizji Republika Ryszard Majdzik oraz lansowany przez Jana Pospieszalskiego, przewodniczący warszawskiego KGP Adam Borowski.

Apeluję do narodowców, bo tam mam dużo kolegów, do młodych chłopaków: bądźcie patriotami. Ale uważajcie na tych, którzy Was prowadzą za pieniądze rosyjskie i wprowadzają prorosyjskość tutaj w Polsce. Rosja nigdy nie była za Polską, nigdy nie walczyła o polskie interesy. Wręcz przeciwnie, zawsze zwalczała Polaków, polskość i polskie ziemie. Proszę Was, byście odeszli od ludzi, którzy Was prowadzą w niebezpieczną grę, antypolską – ale prorosyjską. Tak jak powtarzam, Rosja nigdy nie była za Polską, Rosja nas zniewalała.

Zaiste, tłusty propagandzista zamiast uderzyć się w pierś i przyznać do błędu, ustami Majdzika, nadal próbuje wmówić Polakom, a zwłaszcza Klubom Gazety Polskiej, paranoje o antypolonizmie i prorosyjskości liderów „narodowców”. Mimo to nadal próbują wcisnąć kit, że w ogóle mówienie żydowskich, bezprawnych roszczeniach to ruska prowokacja. Czy Sakiewicz Polaków ma za głupców? Czy w publicystyce można upaść jeszcze niżej?

Sakiewicz wystawił jeszcze Adama Borowskiego, który wezwał do jedności w KGP. Takich apeli nie wygłasza się bez powodu. Nieprawdaż?

Drodzy Klubowicze! Znacie mnie… Jestem z Wami od grudnia 2016 roku jako szef warszawskiego klubu Gazety Polskiej. Razem pracowaliśmy przez wiele lat, razem odnosiliśmy zwycięstwa, razem nie pozwoliliśmy, by o katastrofie smoleńskiej zapomniano – apeluje Adam Borowski. Jarosław Kaczyński nazwał Kluby Gazety Polskiej oddziałami szturmowymi. Jesteśmy ofiarni, ideowi i chcemy naprawiać Polskę. W 2015 roku nasz służba przyniosła wymierne efekt. Wygraliśmy zarówno wybory prezydenckie, jak i parlamentarne. PiS, które wspieraliśmy utworzyło samodzielny rząd i zmienia Polskę, stara się uczynić z niej uczynić ojczyznę sprawiedliwą po latach nieprawości. Nie dajmy się teraz podzielić! Idźmy razem do wyborów, do zwycięstwa.

Część Klubów Gazety Polskiej ma dość tłustego lawiranta wyzywającego Polaków od ruskich onuc i agentów Putina. Mają dość spełniania żydowskich i ukraińskich zachcianek i bezpodstawnego wyzywania od ruskich trolli. Polacy spostrzegli, że ta retoryka to zwykła propaganda służąca do budowania amerykańsko-izraelskiego imperalizmu. Sakiewicz nie rozumie, że nie popieranie Stanów Zjednoczony, dla dumnych Polaków nie oznacza poparcia dla drugiego imperializmu – rosyjskiego. Nie rozumie, bo nie wie co to honor, duma i pragnienie wielkiej niepodległej Polski.

Zło ma to do siebie, że po pewnym czasie – nieraz dłuższym – wraca, czego na własnej skórze doświadcza utaplany w stekach kłamstw tłusty propagandzista z GP. Dostrzegł, że zostaje sam. Szuka ratunku u kolegów, a sam publikuje laudację (tekst pt. „Zdrada” na niezalezna.pl) na temat swojego patriotyzmu i pogardy do narodowej zdrady. Koń by się uśmiał. Panie Sakiewicz, popluj jeszcze trochę żydowskim i banderowskim jadem, a prędzej czy później wszyscy o tobie zapomną.

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
————-
Sakiewicz przebił Urbana! Konfederacja to wg. niego „potomkowie morderców Żołnierzy Wyklętych” – https://wprawo.pl/2019/04/30/sakiewicz-przebil-urbana-konfederacja-to-wg-niego-potomkowie-mordercow-zolnierzy-wykletych/
„Narodowcy w służbie lewactwa”. Skandaliczny atak Sakiewicza na Konfederację [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/04/17/narodowcy-w-sluzbie-lewactwa-skandaliczny-atak-sakiewicza-na-konfederacje-wideo/
Sakiewicz: „Protestów w sprawie ustawy 447 nie należy organizować” [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/04/03/sakiewicz-protestow-w-sprawie-ustawy-447-nie-nalezy-organizowac-wideo/
Dobry humor red. Sakiewicza: porozumienie Morawiecki-Netanjahu to „wzorzec postępowania w sytuacjach kryzysowych” – https://wprawo.pl/2018/07/13/dobry-humor-red-sakiewicza-porozumienie-morawiecki-netanjahu-to-wzorzec-postepowania-w-sytuacjach-kryzysowych/

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Antysemicki” grzech biskupa Jeża i „współczesny katolicyzm” Michaela Schudricha [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  GP i GW zwykłe żydowskie szmatławce. (Leopold Kroneberg i jego GP i GP – codziennie) Ks. dr Stanisław Trzeciak pisał o tym żydowskim szmatławcu. W swojej książce Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce.

 2. michu mówi

  Tępi propagandyści już tak mają. Jak nie kochasz Hitlera to znaczy, że lubisz Stalina, jak nie lubisz Stalina to znaczy, że kochasz Hitlera. Każdy inny sposób myślenia przerasta ich możliwości… ;).

 3. Dinsdale mówi

  Teraz potwierdza się krążąca przy powstawaniu GPC plotka, że Sakiewicz dostał pieniądze na resuscytację swojego imperium medialnego od sanhedrynu ze wschodniego wybrzeża USA.

 4. Wiedzon mówi

  ?….Tzw…. Tv … replika … to komunistyczny post-komunistyczny twór , antypolski i antyruski -. Dlaczego antyruski ?- Putin przywrócił w Rosji Chrześcijaństwo …. a tego nie mogą mu darować masoni z tv T i radia M

 5. Mirek mówi

  Szokuje mnie tytuł tego artykułu. Przeczytałem tylko wstępniak i dalej nie byłem w stanie. Jak osoba będąca księdzem może pisać w taki sposób. To że porzucił ksiądz stan duchowny to nie daje prawa używac takich słow. Pomijając już fakt bycia księdzem, jakie korzyści dla tego artykułu maja przynieść tego typu epitety, które są po prostu obrazliwe. Wiele razy zastanawiałem się nad wsparciem waszego portalu, ale odrzuca mnie właśnie tego typu „dziennikarstwo”, które jest jakby kopią tego co pisze GW i spółka tylko pod flagą nacjonalizmu. To ma być profesjonalne dziennikarstwo? Polak, katolik, narodowiec – to widnieje w księdza opisie… to przystoi katoikowi? Albo było to pisane pod wpływem emocji, albo po prostu nie potraficie pisać mając chłodne głowy, bo liczy się prawda, a nie to, że Pan Sakiewicz jest „tłusty” – mimo, że tak samo nie podobają mi się jego działania i wypowiedzi… Piszecie o prawdzie i chcecie dotrzeć do szerszej grupy Polaków? Rób cię to profesjonalnie i z zachowaniem szacunku i godności drugiego człowieka inaczej wywalcie katolicyzm z tego portalu bo to po prostu nie przystoi.

  1. Ryszard mówi

   Mirek nie sądź abyś nie był sądzonym. Bronisz Sakiewicz a jednocześnie bezpardonowo atakujesz J. Międrala. Dlaczego to robisz ? Pomiędzy tymi Panami jest zasadnicza różnica i powinieneś wziąć to pod uwagę kiedy atakujesz bez rozumnie, zaślepiony propagandą lewacką. Czy wiesz kim był w przeszłości ten jegomość którego tak zaciekle bronisz ? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz w klubach Gazety Polskiej które dystansują się od tego polakożercy. ( tłusty to chyba adekwatna ksywa) Od dawien dawna znane jest powiedzenie : ” upasł się na ludzkiej krzywdzie „

 6. Mieczyslaw mówi

  Ostatnio zarzucil ze logo Klubu zostalo wykorzystane bez zezwolenia ? Czyli jest za Zydowskimi bezpadkowymi roszczeniami ,,chanba,

 7. Janusz I mówi

  Ja do Borowskiego straciłem zaufanie, gdy w Studio Polska żyd obraził się za nazwanie go żydem i zamierzał demonstracyjnie opuscić studio . Borowski i Ogórek błagali go, zeby tego nie robił, na co zyd łaskawie się zgodził.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.