J. Międlar: Jestem pierwszą ofiarą #ACTA2 i mam pójść siedzieć. Nie poddam się! Tworzę nową platformę [WIDEO]

Jacek Międlar
40

Od kilku lat jestem ofiarą ataku ze strony środowisk lewicowych, do których w ostatnich dniach przyłączyli się manipulanci z Telewizji Republika i TVP Info z Samuelem Pereirą na czele. Trwa walka z wolnością słowa. Trwa walka z prawdą, którą od lat bez kompromisów głoszę w przestrzeni publicznej. Dziś z pewnego źródła dowiedziałem się, że wrocławska policja ma odgórny przykaz, by postawić zarzuty z art. 126a k.k., zakładającego najniższą karę 3 miesiące pozbawienia wolności. Po prostu mam pójść siedzieć. Ale kto mnie zna, ten wie, że ja nigdy się nie poddam, ponieważ to ja stoję po stronie prawdy, co szczegółowo wyjaśniam w swoim oświadczeniu oraz co tłumaczy moja redakcyjna koleżanka Katarzyna Treter-Sierpińska.

Już wiele razy polska opinia publiczna dostała sygnał, że Międlar dostaję po głowie dla przykładu, po to, żeby innych zastraszyć, żeby siedzieli jak myszy pod miotłą. Tak było, gdy to mnie, jako pierwszego w Polsce, angielska policja zatrzymała na lotnisku pod zarzutem „prawicowo-chrześcijańskiego ekstremizmu”. To mi pierwszemu zawieszono kanał na YouTube, aby teraz zupełnie go zablokować. Czy niezależni dziennikarze wyciągną z tego wnioski? Czy wyciągną z tego wnioski wszyscy Polacy?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W kwestii publikacji wideo-felietonów, w których nie ma miejsca na kłamstwo, ja nigdy się nie poddam. Cały czas funkcjonuje portal http://wprawo.pl, mój blog http://jacekmiedlar.pl oraz kanał na http://cda.pl/Jacek_Miedlar. śledźcie te strony regularnie, tak byście nie pominęli żadnego z publikowanych przeze mnie filmów oraz publikacji. Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie. Możecie to uczynić dokonując zakupów. Kupując np. moją książkę oraz nowe koszulki (https://sklep-wprawo.pl). Można też wesprzeć mnie oraz redakcję dokonując choćby niewielkiej wpłaty (http://wprawo.pl/wsparcie). Dlaczego o tym wspominam. Przede wszystkim dlatego, że podjąłem decyzję o założeniu platformy w formie wzorowanej na telewizji Mariusza Maxa Kolonko. Założenie takiej platformy to wielkie koszty, ale wierzę, że ten plan się powiedzie. Stałem się pierwszą ofiarą #ACTA2. To znak Bożej Opatrzności, by wynieść się z platform internetowych, które depczą po wolności słowa.

Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie.

Przeczytaj też:

J. Międlar: Przeczytałem manifest zamachowca z Nowej Zelandii. Niewygodna prawda

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. klioes vel pislamista mówi

  Dla każdego już nawet MINIMALNIE inteleligentnego człowieka, który wysłuchał w CAŁOŚCI nagrania pana Jacka Międlara, jasne jest EWIDENTNE potępienie przez niego terroryzmu. I to nawet kilkakrotne.
  A zatem nie chodzi o nic innego, jak ZASTRASZANIE myślących niezgodnie ze wskazaniami głównego ścieku. O nic innego!!!

  http: //ram.neon24.pl/post/148129,tarrant-i-dziwne-przypadki-miasta-christchurch

 2. Stop antypolonizmowi mówi

  Dobrze, że Krzysztof Bosak stanął w Twojej obronie. Lewactwo za tym stoi, perfidne, wredne, służalcze wobec naszych wrogów. Pis jest już taki jak PO, kilka lat temu. Lewactwo sponsorowane i kierowane przez straszne żydostwo będzie coraz bardziej niebezpieczne. Trzymaj się Jacek!

 3. Wroclawianin mówi

  Nareszcie trafisz tam gdzie twoje miejsce. Mam nadzieję, że nie tylko na 3 lata.

  1. Dariusz mówi

   Nie strasz bo się zes…..sz!! Poza tym nie jesteś żadnym Wrocławianinem tylko rudym ścierwem żydowskim.Tyle pało do lania w temacie! Jackowi Miedlarowi nie jesteś godny nawet butów lizać.Niedługo takich jak ty będziemy rozliczać!

  2. Ada mówi

   Ile twarzy może mieć wyjątkowa wredność i perfidia ludzka – tylko lustro ci odpowie, „Wrocławianinie”.
   I jeszcze jedno – „nosił wilk razy kilka,
   ponieśli i wilka”… – czyli, oby twoje „życzenie” nie obróciło się w życiu przeciwko tobie samemu!

  3. Zenek mówi

   A Ty Dariusz jesteś szmata od podłogi nie chciałbym nawet wymyc Tobą swojej podłogi ,szmaciazu kebaby.

  4. T mówi

   Ścierwo, do Jeruszalaim wypad!

  5. Niszcz lewactwo! Czerwoną zarazę! mówi

   Ty banderowiec jesteś a nie Wrocławianin. Może ty sam Bodnar, czyli potomek oun-upa. Jackowi nie jesteś godzien, banderowsko-lewacka kanalio, nawet butów czyścić. Lewactwo to narzędzie żydostwa.

 4. Hackerzy przeciwko faszystom mówi

  czy wiesz, że na telefony LG G4 jest myk, który daje spore możliwości 😀

  1. Sulisław mówi

   Fakerzy od lewackich faszystów. Co tam piszczysz lewozboku? Straszysz czy kolejny donos skrobiesz?

 5. Biały 79 mówi

  Pamiętaj Jacek. Jest cała masa ludzi podobnie myślących jak ty. W codziennym zabieganiu nie mamy czasu i możliwości aktywnie uczestniczyć w życiu politycznym. Dobrze że jesteś z nami i aktywnie działasz. Głoś prawdę i bądź ambasadorem naszym poglądów i opinii. Walić tą całą poprawność polityczną. Trzeba mówić jak jest Dzięki za wszystko. Dzięki za „TWOJĄ WALKĘ O PRAWDĘ”

 6. Dan mówi

  Drogi Jacku, nie rozumiem potrzeby tworzenia nowej platformy, jeśli mógłbyś zapewne otrzymać ramówkę w R24. Należy się jednoczyć przeciwko wrogom ojczyzny, polskojęzycznym włącznie.

  1. Marek Bystrzewski mówi

   może dlatego, że tam zapraszają takie indywidua jak płk. SB Wroński?

 7. Paweł mówi

  Jest Pan wielki. Dziękuję za wszystko, co Pan robi.

 8. Zbulwersowany mówi

  POPIS w akcji ramię w ramię z lewactwem. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ?

 9. zyz mówi

  Jacku! Wspieramy Cię!
  BÓG – HONOR – OJCZYZNA!

 10. Dawid mówi

  Jeśli będziesz miał swoją platformę to chcę kupić abonament z góry na cały rok.
  Gratuluję świetnej książki – żona kupiła mi na urodziny , jestem w połowie czytania i jeśli ktoś nie czytał jeszcze to bardzo polecam . Youtube to nie jest jeszcze cały świat . Może połączycie siły z Marcinem?
  Pozdrawiam 3maj sie mocno CWP

 11. Magda mówi

  Nie jestem wierząca, nie należę do żadnej organizacji tego typu, ale popieram mądrych i normalnych ludzi. W związku z tym trzymam kciuki Jacku za Ciebie.

  1. Zenek mówi

   Jesteś nie mądra Madziu nie wiesz.co robisz

 12. Damian mówi

  Jacek bracie, pewnie nie puścisz tego komentarza ze względu na moją złość i wcoorvienie. Chciałbym żebyś wiedział, że jesteśmy po Twojej stronie. Lewactwo z całej wypowiedzi wyjęło tylko to, co im pasowało. Tworząc kolejny raz zakłamany obraz Twojej postaci. Nigdy się nie poddawaj!

 13. Hanna mówi

  Jesteśmy całym sercem z panem,Panie Jacku.Uczciwy,kryształowo czysty,piękny Polaku.Czasy idą trudne i ciężkie.Trzeba dawać świadectwo prawdzie,walczyć o nią, a nie tylko o kasę jak inni redaktorzy… pan jest moralnie prawy.Ale to wynosi się z domu…Szacunek dla Pana Rodziców!

 14. Piotr mówi

  Ciekawe co sprawiło że eMisjaTV nabrała wody w usta. Bo w zasadzie wszyscy wiemy że o nich chodzi… Trochę to niewdzięczne…

 15. Artur mówi

  Jacku jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek formy pomocy wyartykułuj to proszę na portalu – na pewno jest wielu którzy pomogą. Ja pomogę na tyle ile będę mógł.

 16. Jacek Rybczyński mówi

  Dlaczego nie przejdziesz na platformę miziaforum.com ,naprawdę nie mogę tego zrozumieć ????

 17. Jacek mówi

  Dlaczego bronisz sie przed dolaczeniem na platforme miziaforum.com , naprawde nie moge tego zrozumiem. Moze i Jack jest specyficzny ,ale on naprawde chce dobrze dla Polski i Polakow. Na dzien dzisiejszy to jedyne wyjscie ,tak uwazama …..Pozdrawiam imiennika….Czolem Wielkiej Polsce..!!!!!!!!!!

 18. Janusz I mówi

  Panie Jacku. Obawiam się o Pana. Nie ma Pan poparcia ani Kościoła, ani Narodowców, ani Solidarności, ani dziennikarzy, ani władzy. Sami wrogowie lub obojętni. Czy Polacy zasługują na takie poświęcenie?

  1. Ada mówi

   Może to mało, a może jednak okazać się bardzo dużo – Pan Jacek ma poparcie wśród mądrych LUDZI, nie zbakierowanych, nie goniących za wszelką cenę za najwyższymi tytułami, zaszczytami, czy wysokimi, ciepłymi posadkami, nie sprzedajnych itd., słowem u ludzi hołdujących zastanemu pokoleniowo, zakorzenionemu porządkowi rzeczy, w domu, rodzinie, otoczeniu i kraju. Niektórzy jeszcze drzemią, inni już zastraszeni, nie znając rodzaju przyszłych niebezpieczeństw, które zbyt późno wywołają – przez ich zaniechanie – prawdziwą grozę… oni się przebudzą i przetrą oczy! Bo w pojedynkę, w samotności, stanowić będą tylko łatwy do pokonania kęs.
   Przecież te wszystkie napierające na nas „innowacjo”- wariacje, to najzwyczajniej szybkobieżna ścieżka ku, jak to nazwać….no, tragedio – finito!
   Jeżeli Wszechmocny BÓG nas nie wesprze.

 19. Lucyna mówi

  Panie Jacku-
  Obejrzałam analizę tragicznych wydarzeń w Nowej Zelandii. Komentarz Pana był bardzo rzetelny i wyważony. W naJmiejszym stopniu nie przejawiał stawianych Panu wyimaginowanych zarzutów. Wszystko jest kwestią poprawności politycznej i zamykania ust PRAWDZIE oraz
  YT-berom, którzy nie boją się głosić tej prawdy!

 20. Art mówi

  Ile trzeba się nagadać, aby ludzie dojrzeli prawdę, a i tak nie otworzą oczu, natomiast kłamstwo i fałsz rozprzestrzeniają się błyskawicznie.

 21. Republikanin mówi

  „Czy wyciągną z tego wnioski wszyscy Polacy?” – NIE. Widać po preferencjach wyborczych: 50% nie głosuje, więc w istocie popiera to, się teraz dzieje. Większość z głosujących głosuje lub zamierza głosować na lewicę jawną lub nazywającą siebie „prawicą”. Tak więc poparcie dla Boga, Honoru i Ojczyzny, dla moralnych wartości konserwatywnych i wolności osobistej oraz gospodarczej to może jakieś 5%? Ciekawe, że im gorzej w Kraju, tym niższe.

 22. Marcin mówi

  Czy będzie można płacić SMSowo. Nie każdy ma możliwość robienia przelewów.

 23. Andrzej mówi

  Gdziekolwiek nie bedziesz to bede sluchal twoich materialow ,bo prawda to woelki deficyt w budzecie moralnosci tego rzadu .
  Z tymi koszulkami na mecz z żydami to mega pomysl .
  Przynajmniej spoleczenstwo sie wypowie skoro pisowskie wymoczki maja pelne gacie .

 24. Andrzej mówi

  Gdziekolwiek nie bedziesz to bede sluchal twoich materialow ,bo prawda to woelki deficyt w budzecie moralnosci tego rzadu .
  Z tymi koszulkami na mecz z szytami to mega pomysl .
  Przynajmniej spoleczenstwo sie wypowie skoro pisowskie wymoczki maja pelne gacie .

 25. Andrzej mówi

  Gdziekolwiek nie bedziesz to bede sluchal twoich materialow ,bo prawda to woelki deficyt w budzecie moralnosci tego rzadu .
  Z tymi koszulkami na mecz z zzorrami to mega pomysl .
  Przynajmniej spoleczenstwo sie wypowie skoro pisowskie wymoczki maja pelne gacie .

 26. Andrzej mówi

  Gdziekolwiek nie bedziesz to bede sluchal twoich materialow ,bo prawda to wielki deficyt w budzecie moralnosci tego rzadu .
  Z tymi koszulkami na mecz z zzorrami to mega pomysl .

 27. Marek Bystrzewski mówi

  Popieram, ale co to za „wielkie koszty”? Interesowałem się tym kiedyś, to jest jakieś 1000 zł miesięcznie za hosting. Portal już Pan ma przecież, wystarczy dodać stronę ze studiem – prosta strona z filmami i streamami, i logowaniem z płatnościami (abonament). A programy można robić tym sprzętem, który obecnie Pan używa, edycja darmowymi programami na przeciętnym komputerze albo laptopie. No bez przesady, liczy się treść i osobowość, a nie super jakieś efekty specjalne.
  Abonament proponuję zrobić masowy, czyli symboliczny (ale oczywiście prośba o więcej, jeśli ktoś może), z opcją, że jeśli ktoś nie może, nie ma pieniędzy, to żeby napisał prośbę, to dostanie za darmo dostęp (rozumie Pan?).
  Do tego wysyłać ludziom z podziękowaniem znaczki, plakietki, wlepki, breloczki, itd. za opłacenie abonamentu. Reklama propagowanie Pańskiej telewizji (rozumie Pan?).

 28. Adam Czeczetkowicz mówi

  Pozdrawiam P21TV popiera cie Jacek NIESTETY MÓJ KANAŁ ZOSTAŁ DWÓRKOTNIE KASOWANY W TAMTYM ROKU WIEC NARAZIE JEST Adam Czeczetkowicz. Nie POKONAJĄ nas bo jesteśmy u siebie i nie damy się najeźdźcom.

 29. Maciek z Lublina mówi

  Odsłuchałem w całości ten głos wokół ataku na meczety w Nowej Zelandii . Panie Jacku , wziął pan na zimno ten manifest i bardzo dobrze , bo dało się zobaczyć niekonsekwencje w myśleniu . Nauczyłem się słuchając Radia Maryja , że każdego należy wspierać W TYM , CO DOBRE . Odważnie o tęczowych deprawatorach mówi na tej antenie swoimi felietonami dr Marek Czachorowski . Dziękuję za każde dobro , które w pana wystąpieniach było mi dane zauważyć .

 30. Robert mówi

  Witam Jacku, jesteśmy z Tobą lecz prosimy nie ufaj ludziom którzy zapraszają system do studia i tym którzy cię zawiedli bo to kampania wyborcza, a dziwnym jest to, że jak po ataku na CB Leszka z i nazwanie Nazista stawali w twojej obronie i Olszanski, Poręba oraz Jack Calleib a ich nie wymienisz. Z Panem Bogiem. Nie daj się wkręcić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.