J. Międlar: „Jezus nazista”, ukrzyżowany McDonald i… „antysemickie Plastusie”, czyli szabes goje w pracy

McJesus w muzeum w Hajfie
1

Jeszcze kilka tygodni temu, media, politycy, Jerzy Owsiak i dziennikarze na oczach całego świata potępiali animacje Barbary Pieli pt. „Plastusie”. Przypomnę, że na jednej z prezentacji, podczas której w satyryczny sposób przedstawiono Hannę Gronkiewicz-Waltz i Jerzego Owsiaka, pojawił się maleńki banknot z gwiazdą Dawida i… wizerunkiem Kaczyńskiego. Jedna pani miała miejsce w TV, ale jej leciutko odbiło. Najpierw opluła jedynego faceta, który jej w telewizji zapłacił. Teraz postanowiła puścić oko do antysemitów. Obraziła się za krytykę, odchodzi. Będzie miała swój kanał na YouTube i miliony widzów – komentował prezenter TVP, a zarazem tropiciel antysemitów, Jacek Łęski. Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej stanowczo potępia powielanie antysemickich stereotypów. Nie ma na to zgody – poinformował szef TAI Jarosław Olechowski. Czytając te wypowiedzi ze zdumienia przecierałem oczy. Jak można tak nisko upaść? – pytałem sam siebie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obruszenia nie było końca, a miałkość wierchuszki TVP i cała sprawa były wykorzystywane do szczucia na Polską prawicę, zwłaszcza po ataku nożownika na Pawła Adamowicza. Ten plastelinowy świat prowadzi do nienawiści. Nie zgadzamy się na to – kilkadziesiąt minut po ataku na prezydenta Gdańska perorował Jerzy Owsiak. Nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie… Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pani bardzo, poczułem się jak w Auschwitz i Pani to zrobiła – następnego dnia powiedział prezes fundacji WOŚP.

Barbara Piela i szeroko pojęta polska prawica, która identyfikuje się ze sztuką artystki, byli odsądzani od czci i wiary i próbowano przypisać im współudział za „polityczny mord” na samorządowcu z Gdańska. Z mojej kwerendy wynika, że rzekomo antysemickie „Plastusie” potępiano tylko w polskich mediach. Nie zająknęły się o nich takie portale jak Haaretz, Times of Isreal czy Washington Times. Jak to wygląda? Wygląda to trochę tak, jakby usłużni szabes goje, tak chcieli się przypodobać swoim panom, że potępiają nawet to, co nie ma w sobie ani pierwiastka „antysemityzmu”. A żydzi, niczym obserwując ze wzgórza bombardowaną strefę Gazy, zajadali popkorn na widok polskich patriotów okładanych „kijem antysemityzmu”.

Mając przed oczyma tę irracjonalną służalczość, pytam wszystkich Łęskich i Olechowskich: Gdzie byliście, gdy w izraelskiej telewizji kpiono z ukrzyżowania Jezusa, a samego Chrystusa nazywano „nazistą”? Jeśli nie pamiętacie to wam przypomnę (film poniżej). Kilka lat temu, żydowska telewizja IsraeliTv wyemitowała „śmieszkowe” przedstawienie, w którym rolę Jezusa odgrywa pluszowa małpa. Młoda dziewczyna małpę przybija do krzyża i nazywa ją „Jezusem nazistą”. Śmieszne? Nie dla mnie. Czy macie odwagę, by potępić tę jawną chrystianofobię? A może sądzicie, że talmudyści mają mandat na szarganie chrześcijańskich świętości? Gdzie byliście, gdy w ostatnich dniach, w izraelskim muzeum w Hajfie przedstawiono maskotkę McDonalda przybitą do krzyża? Nikt z was nawet nie zabrał w tej sprawie głosu! Gdzie byliście, gdy żydowskie media imputowały Polakom zorganizowaną kolaborację z Niemcami (Warszawa nigdy nie przyznała się do współudziału na wielką skalę… – Times of Israel, 30.01.2019)? Czy nie widzicie, że żydowscy dziennikarze dziś z was rechoczą wniebogłosy? Czy macie w sobie choć trochę przyzwoitości? Jeśli sądzicie, że miniaturowy banknocik z gwiazdą Dawida to „puszczanie oka do antysemitów” i „powielanie antysemickich stereotypów”, a nie widzicie nic skandalicznego w żydowskim antypolonizmie i chrystianofobii, to zaczynam się zastanawiać czy reprezentujecie ten sam kod kulturowy co Polacy? Kim jesteście? Żydowskimi pachołkami? Szabes gojami? A może po prostu jesteście głupi? Na chwilę obecną, poza polskim nazwiskiem, nie widzę w was nic z Polaka, a więcej z talmudysty.

Talmud w pigułce:
Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga (Sanhedrynu 58b).
Spożywanie posiłku wraz z gojem jest jak jedzenie z psem (Tosapoth, Jebamoth 94b).
Żyd nie musi zapłacić gojowi zapłaty, której był mu winny za pracę (Sanhedrynu 57a).
Jeżeli Żyd znajduje przedmiot zgubiony przez goja („pogański”), to nie musi on być zwrócony. (Baba Mezia 24a).
Kiedy Żyd zamorduje goja nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie goja, może sobie zatrzymać (Sanhedrynu 57a).
Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b).
Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a).
Goje wolą seks z krowami (Abodah Zarah 22a.22b).
Ona [Maryja – przyp. JM] która była potomkinią książąt i gubernatorów, uprawiała nierząd ze stolarzami (Sanhedrynu 106a).
Jezus gotuje się w „gorącym ekskremencie” (Gittin 57a).
Chrześcijanie i inni, którzy odrzucają Talmud, pójdą do diabła i będą ukarani na wszystkie pokolenia (Rosz Hashanah 17a).
Ci, którzy przeczytali Nowy Testament nie będą mieć żadnego udziału w przyszłym świecie (Sanhedrynu 90a).

Przeczytaj także:

J. Międlar: Chciał młodych ciał. Jurny Stefan i zarwane łoże

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. michu mówi

    Pewne symptomy mogą wskazywać na to, że chrystianofobia i antypolonizm są dozwolone na obecnym etapie. Za tępienie antypolonizmu nikt nie płaci… a ludzi sumienia (o których apelował św. Jan Paweł II) jest chyba coraz mniej…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.