Izraelskie media donoszą! Trumpowie hojnie inwestowali w Żydów

Donald Trump z ojcem / Fot. BIN
2

O syjonizmie prezydenta Donalda Trumpa i jego podwładnych wiele razy pisaliśmy na łamach naszego portalu, jednak nie wspominaliśmy o powiązaniach Trumpów z żydowską społecznością, w którą ci chętnie inwestowali gigantyczne pieniądze oraz o finansowaniu Żydów okupujących Palestynę, zanim Donald został przywódcą Stanów Zjednoczonych.

Izraelskie media donoszą o kilku istotnych darowiznach dokonanych w przeszłości przez zarówno zmarłego Fredricka Trumpa, a także jego syna, obecnie prezydenta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fred Trump at the groundbreaking of the Talmud Torah center (Screenshot/Kikar Hashabbat)Około 50 lat temu deweloper Fredrick Trump podarował ziemię na rzecz szkoły Talmud Torah w żydowskim Centrum Beach Haven (NY). W okolicznościowym biuletynie informowali o tym sami przedstawiciele wspomnianego centrum, które jest otwarte i aktywne do dnia dzisiejszego. Oferuje programy dla młodzieży i osób starszych, a także uczestnictwo w synagogalnych rytuałach.

Tymczasem sam Donald Trump, syn Freda, jak donosi dziennik Yediot Ahronot, ofiarował znaczne pieniądze, gdy Żydzi dwukrotnie zostali wydaleni z terenów Palestyny przez własny rząd i szukali dachu nad głową.

W latach osiemdziesiątych Donald Trump przekazał pieniądze na pomoc w budowie nowej infrastruktury dla Żydów usuniętych z północnego Synaju, który decyzją premiera Menachema Begina, w ramach porozumienia pokojowego, powrócił do Egiptu. Następnie w 2005 roku, Trump ponownie przekazał wielkie pieniądze, aby pomóc przesiedlić Żydów z Gush Katif w Strefie Gazy, którzy zostali przepędzeni przez rząd Ariela Szarona.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Effie Stenzler, były przewodniczący Żydowskiego Funduszu Narodowego, powiedział Yediotowi, że ŻFN zwrócił się do Trumpa oraz innych bogatych syjonistów o fundusze na budowę infrastruktury w nowych dzielnicach utworzonych dla błąkających się Żydów. Oczywiście, jak donoszą izraelskie media, magnat nieruchomości hojnie ich obdarował.

Źródło informacji: Breaking Israel News

Przeczytaj:

W. Podjacki: Trump jest przyjacielem Syjonu!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. szalom mówi

    Zainwestuje też w żydowską infrastrukturę i żydowskie osiedla w Polin albo nie zainwestuje tylko nakaże „naszym” zaprzańcom wydusić z Polaków potrzebne frukta

  2. piotr mówi

    wolna-polska.pl 1- Związki Donalda Trumpa z Rothschildami. 2- Jazda po bandzie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.