Izraelski piłkarz przed meczem z Polską: „Wiemy, co to zagłada, będziemy starali się wygrać ten mecz”

kapitan reprezentacji Izraela/ fot. screen
12

W poniedziałek (10.06.2019) Polska rozegra mecz z Izraelem w ramach eliminacji do Euro 2020. Podczas konferencji prasowej kapitan drużyny izraelskiej, Bibras Natcho, oświadczył: „Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie”. Poinformował też, że piłkarze izraelscy zwiedzili Warszawę i oddali hołd bojownikom Powstania w Getcie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co na to internauci? Oto kilka komentarzy:

Źródło informacji i cytatu: Interia.pl, Twitter

Zobacz też:

Izrael wygrał Eurowizję dzięki kradzieży! Czy stwierdzenie tego faktu to antysemityzm?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jan mówi

   Ten israelski piłkarz nie wie że my Polacy i Palestyńczycy wiemy lepiej co to jest ZAGŁADA.

  2. stahu mówi

   Nic nie zamknął , gdybyś tylko czytał ST – a słowa dotrzymuje.

 1. Spostrzegawczy mówi

  Musimy bronić się przed antypolonizmem i antykatolicyzmem Żydów i wysoko im dzisiaj dokopać ! 12 : 0 pokazaloby im miejsce w szeregu.

 2. Normalny mówi

  Polacy też wiedzą co to zagłada. Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, pisarz i historyk.

 3. Hammurabi mówi

  „Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada”. Ten gówniarz zapewne chowany w nienawiści do wszystkiego co niekoszerne, podobnie jak tabuny przedpoborowej gówniarzerii najeżdżającej Polskę w ramach „nauki” nie wie, że nie ma polskiej rodziny która nie doświadczyłaby zagłady, gwałtu i rabunku z rąk Niemców i jego współplemieńców zarówno tych czerwonymi gwiazdami na czapkach, jak i wcześniej z rąk tych, którzy budowali bramy powitalne dla nich.

 4. SD. mówi

  za to, ze zydostwo dalej łże na temat wojny, dalej jest niewdzięczne za ratowanie im ich zycia, Polacy winni wygrać ten mecz! wygrać takim wynikiem zeby im jarmułki, oszustom,manipulantom, polakozercom, kłamcom pospadały! co za chamstwo, co za bezczelne, cyniczne dranie! swoje chamskie uwagi kierujcie szubrawcy do niemców i do waszych rabinów i innych, którzy zamiast walczyć razem z Polakami w czsie niemeickiej napasci na Polskę w 1939 r., to siedzieli cicho i czekali az się Polacy za nich i za samych siebie wykrwawią!! Dlaczego zginęła w II wojnie zydowska biedota? Nigdy was zydki to nie zastanowiło??? Bo my Polacy dokładnie wiemy dlaczego! zydowską biedotę nawet sami swoi wystawiali na śmierc – patrz zbrodniarze typu rumkowski!!! a wy przedsiębiorcy z przedsiębiorstwa holokaust wy tez nie wiecie?? dobrze wiecie, ze wasi dziadkowie i ojcowie zrobili wszystko zeby zaden zyd biedak z Europy nie dostał się do USA!!! Statek Lusitania z zydmi z FRANCJI zawróciliscie zydki od wybrzezy USA zeby tylko im nie pomóc!!!! dlaczego zydowską biedotę europejską, wasi opaśli przodkowie z USA, pozowlili zamordować a przy tym tez i nie kiwnęli palcem w obronie Polakow!!! A teraz szubrawcy w drugim i trzecim pokoleniu, wyciągacie łapy po ich, tych zabitych, bieda majątki i to jeszcze bezspadkowe bo te spdkowe już dawno w trójnasób Panstwo Polskie wam spłaciło /1960-1961/!!!!! Nie ma większej podłości jak: kłamstwo w zywe oczy, pisanie historii nieodleglej przecież, na nowo, w sposób załgany, przez najętych oszustów, pseudo naukowców typu gross, engelking, grabowski, michnik, leociak,itd.itp., i to dla …..pieniędzy!!! NIGDY ANI JEDEN ZYD, W HISTORII SWIATA, NIE URATOWAŁ ZYCIA JEDNEGO POLAKA!!!! A POLACY GINĘLI TYSIĄCAMI RATUJĄC ZYDÓW!!!! A dzis jakiś izraelski kopacz pilkarski bredzi to co mu do łba rodzimi geszefciarze, kłamcy, oszuści nakładli, bo sam kopacz ma pusty łeb i do prawdy sam nie dąży nigdy!!! Dziwię się wam zydy, ze zaden z was NIGDY nie zastanowil się dlaczego NA SWIECIE NIE MA JEDNEGO KRAJU GDZIE ZYLIBYŚCIE W ZGODZIE Z RODOWITYMI MIESZKANCAMI tEGO KRAJU! STUKNIJCIE WY SIĘ WRESZCIE W SWOJE MANIPULANCKIE ŁBY I PRZEJRZYJCIE NA ŚLEPIA BO MY POLACY, NIGDY NIE POZWOLIMY ABYŚCIE NAS SZARGALI NA PODSTAWIE WASZYCH IMAGINOWANYCH, CYNICZNIE OBRZYDLIWYCH KŁAMSTW! JAK CHCECIE ZYC W NASZYM KRAJU TO NAJPIERW MUSICIE ZAPRZESTAC WASZYCH BREDNI I KŁAMSTW NA TEMAT POLSKI I POLAKÓW I PRZEPROSC ZA KŁAMSTWA I CHAMSTWA JAKIE PO SWIECIE NA NASZ TEMAT WYPISUJECIE!!! DO TEGO DOCHODZI JESZCZE PARĘ SPRAW ABY PRAWDA PRAWDĄ BYŁA……….! MY POLACY NIE MAMY PROBLEMU Z PRAWDĄ HISTORYCZNĄ ALE RÓWNOCZEŚNIE NIGDY NIE PRZYSTANIEMY NA WASZĄ KŁAMLIWĄ WERSJĘ HISTORII!

 5. Włościanka mówi

  Co on wie o zagładzie. Żydzi kolejno obłażą państwa i pasożytują na tubylcach. Nigdy nie potrzebowali własnego państwa bo kto by ich utrzymywał. Teraz Izrael żyje z wymuszania holokaustowych haraczy. Mój dziadek i jego brat zamordowani przez Niemców, brat babki przez Ruskich, 2 siostry babki przez żydów. To była zagłada. Najechali nas z dwóch stron a żydzi wewnątrz donosili i napadali. Litwini niewiele lepsi…

 6. Sprawdzian..! mówi

  Kto Ty jesteś? Polak? okaże się, czy w polskiej reprezentacji grają niesfałszowani Polacy, czy szabesgoje podobni z zachowania do A.Dudy i żydoPiSowskich hanukowych posłów i senatorów z Sejmu RP.

 7. Dariusz mówi

  Ścierwo żydowskie najwidoczniej jeszcze nie wie co to zagłada.Dowiedzą się….Dowiedzą! To będzie ostatnia zagłada tego żydowskiego gó….na w ich parszywej historii.

 8. klioes vel pislamista mówi

  Odpoczęli w Polin

  Antysemicki skandal na stadionie!
  Polska znalazła się w świata ogonie!!!
  Zamiast przywitać panów-właścicieli,
  Którzy na chwilę Polin im zechcieli
  Dzierżawić, podłe, polinowskie chamy
  Wciąż się cieszyły: „Gol! Gol, wygrywamy!…”

  Pan Bibras Natcho, kapitan kochany,
  Zespołu który jest wyobrzezany,
  „Będzie się starał wygrać to spotkanie,
  Bowiem pochodzi – zacytuję zdanie –
  Z rodziny, która pamięta Zagładę.“
  Ale nie dodał: „Do Niemiec pojadę.”…

  W efekcie tego jest cztery do zera;
  Cztery do zera nie dla Izraela!…
  Antysemicka to zaiste zbrodnia!!!
  „Odpoczniesz tutaj.” Mogą mówić co dnia
  Dzielni piłkarze spod gwiazdy Dawida,
  Tylko nie bramkarz… Dwóch w bramce się przyda!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.