Izraelska spółka sprzedała budynek z siedzibą PiS. Nowy właściciel planuje budowę hotelu

siedziba PiS przy ul. Nowogrodzkiej/ fot. twitter
7

– Siedziba PIS została sprzedana. Izraelska spółka która była właścicielem budynku, sprzedała nieruchomość polskiej spółce hotelarskiej Q Hotel. Nowy właściciel chce tam postawić hotel. W liście do najemców zapewnia, że przez kilkanaście miesięcy nic się nie zmieni – poinformował na Twitterze reporter Radia Zet Mariusz Gierszewski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Budynek, w którym mieści się siedziba PiS, należał do izraelskiej spółki Metropol NH od 2007 roku. Jak informuje Radio Zet, żydowski właściciel planował budowę hotelu, ale spółka Srebrna skutecznie blokowała realizację projektu. Nowy właściciel przesłał najemcom pismo, w którym informuje, że nie planuje podejmowania żadnych natychmiastowych kroków, jeśli chodzi o dotychczasowe funkcjonowanie budynku, a o kolejnych krokach będzie informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Źródło informacji: Radio Zet

Przeczytaj też:

Ustawa anty-447 zdjęta z porządku obrad Sejmu! Winnicki: „Boją się debaty” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Nie po to wyburzyli se dwie wieże na własnym terenie,żeby nie móc zurbanizować całą Ziemię

 2. szalom mówi

  Nie zdajemy sobie sprawy, że już prawie wszystko jest żydowskie lub pruskie. Pozostają jeszcze lasy (które pewno pachoły szykują na 447) oraz chłopska ziemia ale nieprzypadkiem ministrem rolnictwa został historyk holokaustu i etatowy zapalacz chanukowych świec.

 3. Flex mówi

  Teraz tylko przyjdą czyściciele P. Mosadowskiego z poleceniem: sztandar i Prezesa wyprowadzić! Ciekawe czy mimo problemów na obu kolanach?! Ale jak się w tej pozycji robi politykę to i w takiej się skończy!

  1. Ada mówi

   Jak to mówią – NIE BÓJ ŻAB Y,
   Tacy dwaj… co to wywieźli KASĘ OSZCZEDNOSCIOWĄ POLAKÓW (sławetni pan B. I pan G.) I UCIEKLI DO SWOJAKÓW MAJĄ CALKOWICIE ZAPEWNIONY BYT I NIETYKALNOŚĆ.

  2. Ada mówi

   Jeszcze jedno – a kto w 2007 roku sprzedał izraelskiej spółce ten nowoczesny budynek z siedzibą jednej z wiodących partii (!), najpewniej polski i zbudowany z polskich funduszy podatkowych?

 4. marju73 mówi

  Jeśli Polska jest w posiadaniu kogoś z zagranicy to dlaczego siedziba partii PiS miała by nie być?

 5. Wojasz mówi

  CZY COS W TYM KRAJU JEST JESZCZE POLSKIE??????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.