Izraelscy politycy szaleją po wypowiedzi premiera Morawieckiego o żydowskich zbrodniarzach

fot. pixabay.com
29

– Nie było czegoś takiego jak polskie obozy śmierci; nie było polskich obozów koncentracyjnych, były niemieckie, nazistowskie obozy koncentracyjne – podkreślił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium. Premier powiedział też, że „jest to niezmiernie ważne, aby zrozumieć, że oczywiście nie będzie to karane, nie będzie to postrzegane jako działalność przestępcza, jeśli ktoś powie, że byli polscy zbrodniarze. Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy – nie tylko niemieccy”.

Reakcja izraelskich polityków na słowa o żydowskich zbrodniarzach wygląda tak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Oświadczenie polskiego premiera to antysemityzm najstarszego rodzaju: przestępcy nie są ofiarami. Państwo żydowskie nie pozwoli, aby zamordowani byli obwiniani za morderstwo. Ponownie wzywam premiera, aby natychmiast odwołał naszego ambasadora” – napisał na twitterze Yair Lapid.

Nachman Shai (Unia Syjonistyczna) powiedział: „Nadszedł czas, aby rząd Izraela podjął praktyczne kroki i wyjaśnił Polsce, że prawo i powtarzające się oświadczenia o Polakach i Holokauście europejskiego żydostwa znajdują się na granicy negacji Holokaustu. Trzeba domagać się zmiany tego pokrętnego prawa i do tego czasu obniżyć rangę przedstawicielstwa w Warszawie. Ważne są dzisiejsze interesy polityczne, ale ważniejsza jest żydowska historia”.

Itzik Shmuli (Unia Syjonistyczna) powiedział: „Prawdopodobnie kolejnym krokiem żałosnego projektu Morawieckiego w celu wymazania zbrodni Polaków będzie obwinianie Żydów za ich własną tragedię związaną z Holocaustem i przedstawianie nazistów jako ofiary okoliczności. Będzie musiał pozwać sześć milionów żydowskich ofiar i tych, którzy przeżyli, zanim to nastąpi. ”

Tamar Zandberg (Meretz) powiedziała: „Podczas gdy rząd Izraela zająknął się i próbował „rozmawiać” o polskim prawie, polski rząd nie zatrzymuje się i postępuje w sposób, który ociera się o negację Holokaustu i wypaczenie historii Holokaustu. Żaden interes polityczny nie może tego usprawiedliwić. Rząd Izraela musi zaprzestać niebezpiecznego tańca z antysemickimi partiami i przywódcami. Zamiast prowadzić politykę zerowej tolerancji dla antysemityzmu, rasizmu i zniekształcenia pamięci o Holokauście, rząd Izraela wykręca się i współpracuje z wielkimi antysemitami”.

Nasz komentarz: Oj, żydowska bajka o Holokauście zaczyna się sypać. Hagada o dobrych Żydach i złych Polakach sypie na naszych oczach. Nic dziwnego, że Żydzi szaleją. Religia Holokaustu to ich złoty cielec, który zastąpił im Boga. Do religii Holokaustu nie pasuje żydowska policja ochoczo prowadząca Żydów do wagonów wiozących ich do gazu. Nie pasują żydowskie Judenraty ochoczo współpracujące z Niemcami. Nie pasują żydowscy szmalcownicy i żydowskie gestapo, ochoczo wydające w niemieckie ręce nie tylko ukrywających się Żydów, ale też ukrywających ich Polaków. Aj, waj, giewałt! To nie przechodzi do żadna rubryka!

Żydzi wyparli ze świadomości to, co dla Polaków jest oczywiste, czyli żydowską kolaborację z Niemcami w zbrodni Holokaustu. Świat też o tym nie wie, bo sprzedano mu bajkę utkaną z żydowskich i lewackich kłamstw. Do tej pory osoby, które mówiły o żydowskiej kolaboracji, były stygmatyzowane jako „antysemici, faszyści, rasiści”. Dziś, gdy tę oczywistą prawdę powiedział premier Morawiecki, jest wrzask i histeria. Taniec wokół holokaustowego złotego cielca trwa.

Źródło: pap, jpost.com

Przeczytaj też:

Koniec świata! Bronię posła Misiło przed izraelskim „ekspertem od PR”, czyli holokaustowy złoty cielec

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojtek1984 mówi

  A od kiedy to chazarska dzicz ma coś wspólnego z Semem, żeby nazywać kogoś antysemitom?
  Ci chazarscy Semici udający prawdziwych żydów wymordowali w rewolucję w Rosji, którą zorganizowali i stworzyli około 100. milionów Rosjan. Gzie ich holokaust? Chazaria światowa czyli Rotszyldzi i inne gówna chazarskie finansowali i krewnego Rotszyldów Hitlera i Stalina. W niemieckim wojsku służyło ich około 150. tysięcy żydów chazarskich. Jesteście parchate koczowniki skompromitowani na całym Świecie. I wy, bydło talmudyczne, macie być niewinni, poszkodowani? NIGDY !!!

  Brawo Panie Mateuszu Morawiecki. Prawdą w pejsy koczowników.

 2. Robert mówi

  Ten złoty cielec oczekuje dalszych ofiar materialnych na ołtarzu mitu.Niemieckie źródełko finansowania izraelskiego budżetu zapewne wysycha,teraz istnieje potrzeba przerzucenia drenów na innego dawcę

 3. michu mówi

  To wszystko prawda, tylko że świat i tak dowie „prawdy” (radzieckiej ;)) z głównych mediów. W Australii, Brazylii, USA itd itp będą wiedzieć to co im przekażą. Bez mediów o ogólnoświatowym zasięgu i bez odzyskania oficjalnych polskich przedstawicielstw nic się nie da zrobić…

  1. Ada mówi

   NIc się nie da zrobić?
   MUsimy podejmować wszelkie możliwe działania.
   A NASZA POLONIA wypędzona i rozpędzona po całym świecie???
   Przecież nie kto inny obecnie podjął heroiczną walkę w USA przeciw bezprawiu stanowionemu wobec Polski w kwestii wyłudzenia 65 mld dolarów dla „głuchych braci” – tj. Żydów amerykańskich oraz dla byłych tutejszych żydowskich „braci”, tj.oprawców – którzy dali „dyla” za granicę przed odpowiedzialnością po wojnie.
   Ci amerykańscy, dziś tak troskliwi o….łup jedynie – świadomie nic nie zrobili dla ich ratowania w okupowanej m.in.Polsce , żeby nie powiedzieć wprost …. na co czekali!
   A teraz, po latach wielu tylko gryzą szarpią, kopią, plują i kłamią , zwarci w swojej walce o MANY, TYLKO O MANY, mając za nic prawdę, którą zakrzykują wszelkimi dostępnymi sposobami. Bo działają w zwarciu na zasadzie: CEL uświęca środki!
   A my co? Osaczony bohaterski naród?, czy osaczeni kalecy?!

  2. Ada mówi

   Dlaczego o tych faktach się nie mówi?!!

   Hermann Schaper uznany sądownie za winnego egzekucji m.in.Polaków i Żydów w Wiznie, Wąsoszu, Radziłowie,
   w JEDWABNEM,
   Łomży, Tykocinie, Rutkach, Zambrowie i Borkowie!!!
   Herman Schaper -esesman z trupią czaszką, nr leg.3484 w randze porucznika SS, dowodzący jako kapitan oddziałem wydzielonym z urzędu gestapo Ciechanów – Płock, przy pomocy swego oddziału prowadził systematyczne mordy przeprowadzając akcje likwidacyjne.
   Ostatecznie został skazany po ponownym otwarciu sprawy (w 1974r.) w 1976r. przez Sąd Niemiecki w Giessen na sześć lat więzienia (rozpoznany wcześniej przez świadków), a następnie zwolniony ze względu na stan zdrowia…

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann Schaper.

 4. Janusz I mówi

  Cieszyłbym się, gdyby Izrael zerwał z nami a my z nimi stosunki dyplomatyczne. My nie mamy żadnych korzyści z Izraela. Niestety, wisi nad nami bat amerykański.

  1. Kris mówi

   Wisi nad nami służalczy żydowski rząd.
   PiSowi trzeba podziękować w następnych wyborach. Tylko Ruch Narodowy.

  2. goj mówi

   Ruch Narodowy jest naszą jedyną szansą na przetrwanie. Jest jeszcze ciekawa Partia Słowian Polskich założona przez Adolfa Kudlińskiego. Niestety, są marne szanse, że się dostaną. Ale ucieszyłbym się, gdyby na czas wyborów dołączyli do Ruchu Narodowego, a po wejściu głosowali i proponowali ustawy wedle własnego sumienia. W Ruchu Narodowym podoba mi się również to, że nie zamykają się na Rosję – z racji naszego położenia, musimy grać i z Rosją i z Niemcami i z USA, ale kierować się dobrem naszego kraju, a nie prowadzić PejS-owską politykę „klapek na oczach”.

  3. Gosc mówi

   Ameryka to inaczej Izrael. Jest wiecej Izraelow, niz powszechnie sie uwaza.

 5. Robert B. mówi

  „(…) znajdują się na granicy negacji Holokaustu”… No jeżeli ktoś uważa święty, bo żydowski, holokaust za mensurę omnium rerum, to już nie ma innego wyjścia, jak padać przed żydostwem plackiem. Ja świętego, bo żydowskiego, holokaustu nie traktuję jako mensury omnium rerum. Co więcej, moje współczucie do nich po wieloletniej obserwacji ich zachowania stopniało do zera, a wręcz weszło w sferę liczb ujemnych. Jak człowiek zacznie się im przyglądać, to zaczyna wiele rozumieć…

 6. Hammurabi mówi

  Jakie to proste! „Przestępcy nie są ofiarami” i tego będziemy się trzymać.
  Udokumentowanych przypadków żydowskiej, zwierzęcej (nie obrażając zwierząt) wręcz nienawiści do Polskii Polaków, w najnowszej historii jest mnóstwo. Są Polacy znający doskonale języki obce należy dokumenty ujawnić, przetłumaczone na wszelkie języki a zwłaszcza na jidisz. Pieniądze zaś na druk i kolportaż, powinny pochodzić z tych przeznaczanych na utrzymanie „muzeum polin” ( świadomie z małej), na odnawianie żydowskich cmentarzy oraz tych przelewanych w postaci skandalicznych żydowskich emerytur z ZUS-u.
  Oczywiście o ile pan premier Morawiecki okaże się patriotą, natychmiast trzeba podjąć przerwaną ekshumację w Jedwabnym, jednak nie jedynie polskimi środkami. Udział w niej powinny wziąć uznane w świecie autorytety naukowe, z zakresu archeologii, historii, medycyny, zwłaszcza patomorfologii. Uzyskane wyniki powinny zostać opublikowane, wraz ze świadectwami tych, którzy to co się działo widzieli.
  Każde zatrzymanie się w dezawuowaniu żydowskich kłamstw, oszczerstw i pomówień będzie w postępie geometrycznym utrudniało uczynienie tego w przyszłości.
  Jest jeszcze jedna, niezwykle ważna rzecz.
  To przykładne ukaranie tych którzy piastując wysokie i najwyższe stanowiska w Polsce, płaszczyli się i przepraszali w imieniu Polaków za niepolskie zbrodnie, bez względu na immunitety.

 7. Kris mówi

  ANTYPOLONIZM > antysemityzm
  Mam gdzieś propagandę zydow.

 8. Zbulwersowany mówi

  Jak ktoś już podawał na forach faktycznie Henryk Pająk znakomity znawca tematu konstatuje że plemię Kainowe wytracilo w ostatnim stuleciu ponad 10 milionów Polaków.

 9. PP346 mówi

  Trzeba być głupcem żeby nie widzieć, że Żydzi uważają siebie za ludzi, którzy zawsze postępują dobrze. To są obludnicy. A na dodatek wszyscy są wychowywani w „słusznej” nienawiści do Polaków. I to ma być naród godny czegokolwiek? Nie dziwne, że tylko pieniądz im w głowie. Zero szlachetności, zero pokory. i dobrze – niech pokazują swoja prawdziwą tozsamosc. Bardzo przykre jest to, że oni wmawiają wręcz całemu światu, że byliśmy odpowiedzialni jako caly naród za Holokaust. Bardzo przykre, ale to wynik zgadzania się na tą narrację od lat. Ale niczego dobrego po tym narodzie się nie spodziewam. Oni są „pokrzywdzeni” od wieków – i na tym budują swoje życie. Na nieprawdziwe.

 10. Ania mówi

  Było to bardzo ważne oświadczenie Pana Premiera RP Mateusza Morawieckiego, przełomowe w najnowszej historii Polski. Tak odważnego oświadczenia zresztą w pełni zgodnego z prawdą historyczną nie złożył jeszcze żaden polski przywódca po wojnie. Chwała Mu za to ! Tak trzymać !

 11. Norman mówi

  Rząd izraela próbuje Polskę z powrotem na kolana posadzić przed nim i głową w podłogę walić a Morawiecki pokazał że to się już skończyło i czasy PO nie wrócą.

 12. Czarek mówi

  To tylko „połowa zdania” które wygłosił Premier Morawiecki .Oczywiście b. ważnego, niemal przełomowego w relacjach z tą fałszywą ,kłamliwą i chciwą ponad wszelkie granice bandycką nacją. Jednak „druga połowa” tego zdania jest nie mniej ważna od pierwszej i należy ją wypowiedzieć jak najszybciej ,właśnie teraz : chodzi o jasne ,wyraźne i bezdyskusyjne (na podstawie niezbitych dowodów) pokazanie (dys) PROPORCJI jaka istniała między kolaboracją i denuncjacją od strony polskiej i żydowskiej. Otóż na margines udokumentowanych przypadków (strona polska) istnieje masowa dokumentacja (strona żydowska) w sposób bardzo solidnie dowodząca olbrzymiej liczby przypadków kolaboracji z okupantem niemieckim, zdrady Polaków przez żydów ,nawet tych ,którzy zawdzięczali życie polskim wybawcom, bestialskich zbrodni na Polakach (Koniuchy, Naliboki) itd. Ale to nie wszystko: 150 tys. żydów w armii Hitlera, kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy żydowskich w gettach – Judischer Ordnungsdienst, (okryta najgorszą sławą tzw. policja żydowska) ochoczo i bez najmniejszych skrupułów prowadząca swoich „braci” wprost do wagonów wiozących nieszczęśników bezpośrednio do komór gazowych, Judenraty w gettach, niezliczeni żydowscy agenci gestapo. Krótko mówiąc- Niemcy bez tak wydajnych (i bezwzględnych dla „swoich”) pomocników z całą pewnością nie wymordowaliby na tak ogromną skalę i w takim czasie populacji żydowskiej upychanej i wiezionej na zagładę w bydlęcych wagonach z całej Europy (w czym okupant niemiecki zawsze miał zapewnioną haniebną „pomoc” pejsatej, zbrodniczej elity)

 13. Zdzisław mówi

  W Mein Kampf austryjacki Żyd nienawiścią zareagował na nienawiść talmudu. Trafił swój na swego i z pomocą elity finansowej amerykańskich Żydów, jak instruował Żyd Lenin, dostał przysłowiowy sznur, by zagazować i spalić motłoch. Dlatego na autystyczną nienawiść Żydów do Polaków odpowiedzmy troskliwą Miłością i módlmy się o ich nawrócenie!

 14. Samir mówi

  Aj waj aj waj dojna krowa sie obudzila,zaczyna myslec,oj to bardzo zle,z czego bedziemy zyc.Pracowac fizycznie to nie dla nas,goj musi nas zywic.Goje niech bedzie jak bylo.

 15. GERWAZY mówi

  Podczas gdy rząd Izraela zająknął się i próbował „rozmawiać” o polskim prawie. A to dobre , czy POLSKI rzad moze rozmawiac z Izraelem o izraelskim prawie. Czy Izrael zna takie POLSKIE powiedzenie –WOLNOSC TOMKU W SWOIM DOMKU !!!

 16. Ewa mówi

  Morawiecki nie powiedzial nic. takiego co moglo by kogokolwiek obrazic . Ale popatrzcie parazity i zakalo rodu polskiego co piszecie.To was trzeba sie wstydzic. bo sami nie jestescie docenieni i dlatego ten jad wychodzi z was ,brak w was czlowieczenstwa bo normalny czlowiek pojmie ze wszyscy jestesmy ludzmi ,a wy kim jestescie ?.

 17. 11.07.1943 mówi

  Co żydki na fakt, iż w armii III rzeszy służyło ok 150 tysięcy żołnierzy pochodzenia żydowskiego, w tym co najmniej 21 generałów, siedmiu admirałów i jeden feldmarszałek???
  To chyba jednak są odpowiedzialni za holocaust!?

 18. Mr. Jan Tarwid mówi

  # 2418 
  Cytat z internetowego wpisu:
  „Prawdopodobnie kolejnym krokiem żałosnego projektu Morawieckiego 
  w celu wymazania zbrodni Polaków będzie obwinianie Żydów
  za ich własną tragedię związaną z Holocaustem i przedstawianie nazistów
  jako ofiary okoliczności. Będzie musiał pozwać sześć milionów żydowskich
  ofiar i tych, którzy przeżyli, zanim to nastąpi. ” 
  Komentarz Janwida.
  # 2418€
  …600 lat…
  Jeszcze 
  Raz się okazało,
  Że język polski poznać
  To nawet 600 lat jest 
  Dla niektórych
  Braci Żydów
  Za mało.
  Za mało
  Do tego by zrozumieć
  Wykładnię prawa polskiego
  Odnośnie holokałstu dokonanego.
  Autor Janwid.Feb.07/2018

  # 1590
  Crime and Punishment 
  Is a well matched pair
  By an intelligent designer
  Which will be separated 
  After the exhumation 
  Will be made 
  Author Janwid. Feb,18/2018

  # 1590
  Zbrodnia i kara to 
  Dobrze dobrana para
  Przez przewiduja,cego Pana
  Kto’ra po ekschumacji 
  Zostanie rozdzielona.
  Autor Janwid. Feb, 18/2018 

  https://wprawo.pl/2018/02/17/izraelscy-politycy-szaleja-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-o-zydowskich-zbrodniarzach/

  ///

 19. Liberalna Pinky mówi

  Matka ,dziennikarza z Washington Post ,która to nie wypowie po polsku już ani słowa ,miała 5 lat,gdy podsłuchiwała ponoć polaków jak kolaborowali z Niemcami,a potem swojego męża zastrzelonego przez nich pochowała w śniegu. //www.youtube.com/watch?v=4g_X6Xg7680&t=149s

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.