Islandczycy będą wtrącać żydów i muzułmanów do więzienia? Zobaczcie, za co!

Żyd i muzułmanin / Fot. Youtube
8

Islandczycy zamierzają wprowadzić prawo zakazujące obrzezania ze względów religijnych. Zgodnie z projektem ustawy, za obrzezanie będące zwyczajem żydowskim i muzułmańskim, groziłoby nawet 6 lat pozbawienia wolności.

Rytuały te są niepotrzebne, są wykonywane bez świadomej zgody, nieodwracalne i mogą powodować wszelkiego rodzaju poważne komplikacje, zmiany, a nawet śmierć – mówi Silja Dögg Gunnarsdóttir z Islandzkiej Partii Postępowej (IPP), która przygotowała projekt ustawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Europejski Kongres Żydów wydał w tej sprawie oświadczenie potępiając pomysł islandzkiej partii. Żydzi stwierdzili, że taka ustawa byłaby „skutecznym środkiem odstraszającym”, który gwarantowałby, że żadna społeczność żydowska nie zostanie w Islandii założona”.

W 2012 roku w Kolonii w Niemczech żyd został skazany za obrzezanie dziecka. Sąd uznał, że mężczyzna okaleczył dziecko, które nie miało nic do powiedzenia w tej sprawie.

I co, Polska nadal ta zła i antysemicka? Nie odpowiada żydom „Paradise Judaeorum” i polska tolerancja granicząca z naiwnością? Jeśli tak to zorganizuję im zrzutkę na one way tickets do Islandii. Dla Danielsa, Schudricha, Piszewskiego i całej tłuszczy… Może tam będzie im lepiej.

Źródło: CNN

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Islandczycy pod wieloma względami stali się pionierami Europy – sprawa banków, skazywania winnych przekrętów, umorzenia zadłużenia, a także wspólne działanie w fundamentalnych sprawach. A co u nas ? U nas żydostwo szaleje ze wściekłości na pozytywny filmik o Polsce ! Wynika z tego jednoznacznie, że dla nich im lepiej dla Polaków, to dla nich gorzej i odwrotnie ! Oni tylko potrafią nas szkalować !

  https://www.youtube.com/watch?v=Kd9bHGf80GQ

 2. Ada mówi

  Uderz w stół, a nożyce aj, waj!
  Jakoś nie słyszałam, iżby taka np. Islandia posiadała zakusy na zakładanie po całym świecie, w każdym kraju swoje „społeczności”….. Ma swój kraj, jest u siebie i to jest cywilizacyjna zasada.
  A może też według Islandczyków to taki znak rozpoznawczy w kwestii zapału do pracy?

 3. goj mówi

  Ja bym jednak tak nie galopował z tymi ustawami, bo zaraz ktoś wyskoczy z pomysłem, żeby skazywać rodziców za nadanie imienia dziecku bez jego zgody i ochrzczenia dziecka bez jego zgody.

 4. Wiesłae mówi

  Chyba jesteś w stanie rozróżnoć okaleczenie od nadania imienia? Bo nie wydaje mi się.

 5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Grożą, że nie założą społeczności! A kto ich tam do cholery zaprasza? Niech se siedzą na swoich żydowskich dupach w swoim Israelu. To samo powinna zrobić Polska. I niech żydzi zagrożą, że zwiną swoje społeczności z Polski. A gwiazda Dawida im na drogę. Nie napiszę przecież, że krzyż.

  1. Jaca mówi

   Święta prawda, ja mam gdzieś te ich społeczności zwłaszcza w naszym kraju. Bez żalu z mojej strony 🙂

 6. erge mówi

  dlaczego ich nie wieszać na rynku?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.