SKLEP-WPRAWO.PL

Islamska feministka domaga się legalizacji poligamii w Szwecji

fot. youtube
4

Kolejny przykład pokazujący, że muzułmanie nie chcą i nie będą stosować się do prawa obowiązującego w karach, w których się osiedlają. Islamolog Suad Muhamed, określająca się jako feministka, domaga się, aby szwedzkie władze zalegalizowały poligamię.

Muzułmanie w Szwecji powinni mieć prawo zawierania małżeństwa z kilkoma kobietami. Wszyscy muzułmanie, którzy wierzą w to, co mówi Koran i prorok wiedzą, że jeden mężczyzna żenił się z wieloma kobietami – oświadczyła Muhamed w wywiadzie dla telewizji SVT.se.

Kobieta mieszka w Szwecji od ponad 30 lat. Pochodzi z Etiopii. Jej ojciec miał trzy żony, chociaż w Szwecji poligamia jest zakazana. Jest jednak furtka prawna, która wykorzystują muzułmanie: jeśli małżeństwo zostało zawarte poza granicami Szwecji, zakaz nie obowiązuje. Ożeniony z kilkoma kobietami muzułmanin otrzymuje mieszkanie dla każdej z żon oraz zasiłki socjalne na każde dziecko.

Domagając się legalizacji poligamii Muhamed argumentuje, że muzułmanie i tak będą żenili się z wieloma kobietami za granicą, a potem będą żyli z nimi w Szwecji. Skoro Szwecja zalegalizowała małżeństwa homoseksualne, niech zalegalizuje też wielożeństwo dla muzułmanów – apeluje Muhamed. Islamska feministka zaznacza przy tym, że muzułmanki nie powinny mieć prawa do małżeństw z wieloma mężczyznami.

Źródło: ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Pan Kracy mówi

  „Ożeniony z kilkoma kobietami muzułmanin otrzymuje mieszkanie dla każdej z żon oraz zasiłki socjalne na każde dziecko.”
  Chyba o to chodzi, nie względy religijne, tylko kasa!

  „Islamska feministka zaznacza przy tym, że muzułmanki nie powinny mieć prawa do małżeństw z wieloma mężczyznami.”
  Od zawsze wiedziałem, że feminazistki są upośledzone umysłowo, ale żeby się swoim kalectwem przechwalać? Rozszerzmy prawa mężczyznom, ograniczmy kobietom – to mówię ja, feministka…

 3. rebel mówi

  nie ma prostszego sposobu na pozbycie sie tych pasozytow jak odebranie im zasilkow,a tak eurokolchoz hoduje sobie raka ,ktory go zniszczy

 4. Jarek mówi

  no drodzy państwo cóż za rozpusta – nic tylko na islam przejść wziąść kilka żon namachać bachorów a potem leżeć do końca życia do góry brzuchem i chwalić tego ich coś tam a biedni chrześcijanie niech robią na nasze utrzymanie – piękna sprawa.
  Swoją drogą ciekawe jak oni radzą sobie z kobietami. Normalny Polak ma urwanie głowy z jedną, która potrafi go doprowadzić w kilku słowach do radości bądź skrajnej rozpaczy a taki muslim bigamista dzieciorób ma całe stado

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.