Interwencja poselska Grzegorza Brauna ws. szczepionkowego eksperymentu na polskich dzieciach [WIDEO]

interwencja poselska Grzegorza Brauna/ fot. screen
15

W poniedziałek (2.08.2021) poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, przeprowadził interwencję poselską w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Interwencja dotyczyła pozwolenia wydanego przez prezesa Grzegorza Cessaka na prowadzenie badania klinicznego szczepionki Pfizer na dzieciach poniżej 12 roku życia. Braun domagał się okazania dokumentów, na podstawie których zostało wydane to pozwolenie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Posłowi Konfederacji towarzyszyła doktor Katarzyna Ratkowska oraz relacjonujący interwencję Jan Pospieszalski i Marcin Rola. Dołączył też mec. Stefan Saczkowski. Prezes Cessak opuścił urząd w trakcie interwencji, a urzędnicy dowodzili, że nie mogą okazać dokumentów bez zgody firmy Pfizer. Jedyne, co przekazano, to kilka stron w języku angielskim, chociaż zgodnie z prawem dokumentacja urzędowa powinna zostać przetłumaczona na polski. Poseł Braun otrzymał też pismo, z którego wynika, że urząd wyśle zapytanie do Pfizera o to, czy może okazać żądana dokumentację. Poniżej pełna relacja z interwencji.

Globkurier [CPS] PL

We wtorek (3.08.2021) Radio Zet poinformowało, że prezes Cessak złożył zawiadomienie do prokuratury w związku z rzekomym przekroczenia uprawnień przez posła Brauna.

Źródło informacji: wRealu24, Radio Zet

Zobacz też:

PILNE! Porucznik zeznał w Sejmie ws. przymusu szczepień w wojsku! „Przymusowe urlopy, dyskryminacja, mobbing, śmierć po szczepieniu…” [PEŁNA WYPOWIEDŹ+WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Do prokuratora ta trzeba zgłosić tych, którzy tak jak Dr Mengele z Oświęcimia przeprowadzaćją eksperymenty na Polakach ( nie tylko dzieciach). Jak się skończyły to przeczytajcie wypowiedzi ofiar tych eksperymentów! Niemcy tworzą kolejną rzeszę tylko w inny sposób , czy nikt tego nie widzi ?

 2. Zbigniew mówi

  To tak jakby Sutryka zapytano, dlaczego bito Polakow metalowymi pretami (skladanymi, wiec ?), to odpowiedzialby, ze trzeba zapytac producenta tyk pretow.

 3. Zbigniew mówi

  Ten przyjazd dziadkaTuska to tylko przykrywka, ze Morawiecki jest niby Polakiem.

 4. to tyle mówi

  gdzie najwazniejsza strona z podpisem?

 5. Zbigniew mówi

  Jak Kluzik Rostkowska z ferajna kontrolowala MON Macierewicza, to nie bylo “przekroczenia uprawnien”. Ten prezes Cedak uciekl i wrzeszczy, ze uciekl nieprawomocnie, ze przekroczyl uprawnienia – to jest jakis cudak typu Niedzielscy – tez w II RP byl strasznie bogaty jak ich reszta, kazdy mial po 100 tys $na wozku ze szmatami.

 6. PPP mówi

  cwel cedzak – kolejny typ do odstrzelenie kiedy zaczną wam umierać ”poszczepione” przez tych bydlaków dzieci
  co ty na to, szmata? wtedy takie kreatury jak ty też huśtniemy

 7. MAREK mówi

  Cała lewacka koalicja Magdalenkowa to likwidatorzy Państwa Polskiego ! KO-PO-PIS, SLD, PSL, HOŁOWNIE i ICH PRZYSTAWKI to oni razem i w porozumieniu niszczą, rozkradają i rozprzedają Polskę i mordują Polaków ! To oni służą wrogiej agenturze i wykonują jej polecenia.

  Wielu z nich to przyszywani Polacy, którzy nienawidzą Polski i Polaków. Tylko dzięki kłamstwu, oszustwu, propagandzie i socjotechnice udaje im się wykorzystywać Polaków do zdobycia władzy w celu pasożytowania na Polsce i Polakach!!! Niszczenie zdrowia i życia POLSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY nie pozostawia wątpliwości, z jakimi zbrodniarzami mamy do czynienia.

 8. Li Jak mówi

  Kopie umowy miedzy Pfitzerem a albanskim urzedem odpowiadajacym polskiemu urzedowi Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych mozna znalesc na Internecie .
  [LEXO-KONTRATEN-E-PLOTE.pdf]

 9. Gracjan mówi

  I oto jest obraz komunistycznej unii europejskiej !!!! Tak gdzie nie ma pseudo unii nie ma pseudo wirusa ?!!!¡!

 10. Shadow mówi

  Ten bydlak Cessak ma powiązania z Europejską Agencją Leków, która dla UE zatwierdziła warunkowo preparaty genetyczne będące ciągle w fazie badań. I ta decyzja o eksperymentach na polskich dzieciach może mieć dużo wspólnego właśnie z władzami unijnymi.

 11. Shadow mówi

  C.D.-Tylko dlaczego władze “w ten kraju” się na to zgodziły? Na świecie są tylko 4 kraje, które wydały swe dzieci na pastwę fajzera. A co do bydlaka prezesiny tego urzędu, to podczas tej interwencji zwiał cichaczem, aby w TVN naskarżyć jak małe dziecko i nakłamać ile wlezie. Ja pytam dlaczego urząd państwowy, finansowany z budżetu państwa, czyli naszych pieniędzy, utajnia na polecenie sponsora z firmy fajzer, dokumentację dotyczącą takich istotnych spraw, jak zdrowie i życie najmniejszych Polaków. I dlaczego ma sponsora. —- No tak, prostytutki też mają sponsorów.

 12. Slawek mówi

  Ludzie trzeba to powstrzymać, ludobójstwa dzieci, one są niewinne i bezbronne, już dosyć tego zaszczepiania SS, Prosimy Bardzo Sędziów powstrzymajcie ten okropny eksperyment.

 13. Roni mówi

  Obecni Rządzący nie boją się wogule Najwyższego Sądu są ponad nimi, co się dzieje, nasz kraj jest opanowany przez obcego służby.

 14. Roni mówi

  Mordują dzieci, a sąd nic nie robi, co się dzieje

 15. Jaro mówi

  Grzegorz Braun jako obrońca polskich dzieci zapewnił sobie mój szacunek.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.