Internautka pyta ambasador Izraela o żydowską zbrodnię na Polakach we wsi Naliboki

fot. twitter
12

W obliczu zmasowanej żydowskiej akcji propagandowej skierowanej przeciw Polsce oraz kolejnych pseudo-naukowych antypolskich paszkwili przedstawiających Polaków jako naród zbrodniarzy polskie władze zachowują się w sposób tchórzliwy, a nawet służalczy. Przykładem tego niegodnego zachowania jest odwołanie przez Konsulat RP w Nowym Jorku gali, podczas której dr Ewa Kurek miała otrzymać nagrodę im. Jana Karskiego.

W zaistniałej sytuacji sprawę biorą w swoje ręce zwykli obywatele i – bez żadnego wsparcia ze strony władz – walczą o prawdę pokazując fakty, które „nie przechodzą do żadna rubryka”. – Shalom @IsraelinPoland ! Czy potępiliście Państwo STRASZLIWĄ ZBRODNIĘ dokonaną w Nalibokach na 130 Polakach przez oddział Tewje Bielskiego i Szolema Zorina??? – pyta na twitterze Kasjopea.

Oczywiście, ambasador Izraela Anna Azari, która tak chętnie poniża i oskarża Polskę i Polaków, nabrała wody w usta. Odpowiedzi brak.

Internauci wskazują, że żydowscy mordercy Polaków funkcjonują w oczach światowej opinii publicznej jako bohaterowie bez skazy. – Przecież nawet o braciach Bielskich powstała hollywoodzka produkcja – Opór z Danielem Craigiem. Pokazano ich jako bohaterów, wrażliwych na ludzką krzywdę.

Kim byli bracia Bielscy odpowiedzialni za masakrę ludności polskiej? Posłuchajcie zeznań świadków masakry. Posłuchajcie, jak Żydzi mordowali Polaków w Nalibokach. Tacy to byli „bohaterowie”.

Źródło: twitter, facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  bielscy to zwykle cioty i mordercy…

  1. Arek mówi

   Daniel Craig to jest ciota, Bond na sterydach. Bielscy byli żołnierzami, niech oceni ich historia.

  2. Maks mówi

   Bielscy byli żołnierzami??? Dziecko wracaj do szkoły. Powtórz sobie zakres wiedzy z dziedziny znaczenia słów. Co to jest żołnierz? Żołnierz – osoba pełniąca służbę w siłach zbrojnych danego państwa i zobowiązana do jego obrony. Bielscy byli na usługach sowieckiej partyzantki, byli zwykłymi bandytami i nigdy nie brali udziału w żadnych walkach.

 2. Normalny mówi

  Żeby tylko Naliboki ?! Wg wybitnego historyka światowej rangi Henryka Pająka plemię Kainowe tylko w ubiegłym stuleciu wytraciło ponad 10 000 000 Polaków !!!

  1. marju73 mówi

   Możesz napisać coś więcej o tej liczbie? Jest w jakiejś pozycji książkowej czy może w jakimś wywiadzie pana Henryka Pająka?

 3. Ink mówi

  Naród żydowski cały czas morduje Palestyńczyków i inne narody w xxi wieku.

  1. Amy mówi

   Chazarzy mordują cały czas Polaków w szpitalach amerykańskich.

 4. Kwal mówi

  Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  1. Tk mówi

   Święte słowa!

  2. Amy mówi

   Chazarzy i Chazarki pracują w szpitalach amerykańskich i mordują polskich pacjentów. W szpitalu w Chicago St. Mary of Nazareth Chazarki pochodzące z Ukrainy: Maria Klodnicka wraz z Galiną Sabir. Męczą pacjentów doprowadzając do nieprzytomności, fałszują diagnozy, gazują buterolem, faszerują toksycznymi tabletkami wprowadzanymi do organizmu poprzez rurki. Doprowadzają pacjenta do nieprzytomności by trzymać go na oddziale intensywnej terapii, gdyż doba na takim oddziale kosztuje 10 tysięcy dolarów, a na zwykłym 900. Ubezpieczenia płacą za wszystko bez żadnych problemów. W każdym szpitalu jest podobnie. Jeden szpital został otwarty po wojnie tylko po to, aby zatrudnienie mieli chazarscy przybysze z Europy. Jest tu zorganizowana mafia morderców: lekarzy, pielęgniarzy, właścicieli szpitali, rządowego departamentu dla ludzi starszych, ubezpieczalni rządowej i prywatnych, rządowych adwokatów, pracowników socjalnych, departamentu rentowego. Starsi ludzie boją się korzystać z usług lekarskich. Gdy ktoś skarży szpital albo lekarza rząd opłaca prześladowców do zastraszania takiej osoby, włącznie z hakowaniem komputerów.

 5. Buran mówi

  Nic ująć. Można tylko dodać.
  Amen!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.