Internauci komentują mecz Polska-Izrael. Antysemickie 4:0 wyssane z mlekiem matki?

wywiad po meczu Polska-Izrael
12

Jest takie mądre powiedzenie „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. W ramach tzw. walki z antysemityzmem, która polega na nieustannym obrzucaniu Polaków propagandowym gnojem, Żydzi posłali sobie tak, że o wyspaniu się mowy być nie może. Na żydowską akcję jest polska reakcja, a komentarze do meczu Polska-Izrael pokazały, że jest to reakcja wyśmiewająca żydowską narrację o Polakach, którzy wyssali antysemityzm z mlekiem matki i byli współsprawcami Holokaustu. Śmiech to zdrowie i metoda walki z zakłamaniem i oszczerstwami. Zobaczcie zatem, jak internauci wyśmiali żydowskie ględzenie o polskim antysemityzmie i rzekomych polskich zbrodniach.

Złoty medal przyznaję autorowi rysunku, na którym przedstawił izraelskiego piłkarza udzielającego wywiadu Gazecie Wyborczej. „Był tam jeden Niemiec, ale strzelali tylko Polacy” – mówi piłkarz. To kapitalne podsumowanie absurdów żydowskiej propagandy o Polakach jako współsprawcach Holokaustu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A teraz kilka typowych komentarzy, w których wyśmiano żydowską histerię antypolską.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Prezydent Duda NIE ZŁOŻYŁ gratulacji polskiej drużynie po wygranej z Izraelem

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Jeszcze taki komentarz: Oooooniiii thileeee szeciehpieeeeliiii. A dokładnie ile? Zapytałby jakiś naiwniak. A tyle, żeby im bulić do samego końca świata.

  1. Tomek mówi

   Robert, a ty ile „przeciehpiałeeeeś”? Ile to już lat zapinania w pasy i przyjmowania zastrzyków, od których seplenić zacząłeś. Najgorsze, że żadnych pozytywnych rokowań na przyszłość brak….

  2. Robert B. mówi

   Nie znasz dwóch pierwszych przykazań holokaustyzmu? 1. Nie będziesz miał cudzych holokhałstów przede mną. 2. Nie porównuj świętego, bo szittooooooskhieeekho, holokhałsta z niczym innym… W związku z tym jakże bym śmiał mówić o tym, ile to ja szecieeehpiaaaałeeem…

  3. Tomek mówi

   Nie znam ani pierwszych dwóch przykazań holokaustyzmu, ani żadnych innych takich przykazań, bo czegoś takiego nie ma, jak przykazania holokaustyzmu. Wbiłeś je sobie do pustej głowy w przerwie między kolejnym zapinaniem w pasy, a zastrzykiem.

   I nie bój się mówić otwarcie, ile to „przecieeeehpiałeś”. Tak ciężka choroba z pewnością wymaga długiej i bardzo bolesnej terapii. Żal mi ciebie, serio.

  4. Robert B. mówi

   No to skoro nie znasz przykazań holokaustyzmu (religii, która ma zostać religią światową – tak przynajmniej wydaje się żydostwu), to najwyraźniej jesteś antysemitą, tudzież kryptoantysemitą… Ja przykazania holokaustyzmu znam, ale na nie SRAM i SZCZAM. Czym wobec tego jestem?

 2. Arkadiusz mówi

  … od 39-tej minuty do 45-tej izraelczycy wyraźnie opadli z sił…

  1. Robert mówi

   Po tym kopaniu jest kilka niewiadomych.Po pierwsze primo,kiedy narodowy zwiną na muzeum pogromu żydowskiego,po drugie primo kiedy usuną komendanta Jacka Kurskiego że to nadzorował i transmitował w piku,po trzecie primo,czy od chwili kiedy na świecie ustawiają wszystko dzięki mamonie,dzielni izraelscy sportowcy fizycznie wyglądają na nieboszczyków?,siedząc na goja ogonie?Bo ten sam wszystko zrobi za nich dla MKOlu?Izrael jednak nigdy się nie poddaje,nawet fizycznie…I śpiewać będzie,,jeszcze tu którwa wrócimy,z Olem,,bedziemy światowym idolem wysiłku członków naszych

 3. Iwa mówi

  Ten Tomek to jakis zydowski trolik, ktory nic tylko chce obrazac polskich komentatorow , ale mu sie jakos nie udaje 🙂

 4. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Nowe Jedwabne

  Nowe Jedwabne to Polin stolica,
  Nową stodołą – stadion narodowy!
  Antysemitów każdy gol zachwyca!
  Znów: „SIATKA!…” „POGROM!…” (!!!) A mediom do głowy
  Nie przyjdzie przestać wymawiać „SPALONE!…” (!!!)
  Cierpienie musi być wynagrodzone.

  Za cztery gole – cztery-cztery-siedem
  Miliardów baksów z Polin się należy!
  Żyda nie spalił, ale kłuł nie niejeden!
  (Kukła w kieszeni…) Niech nam sędzia wierzy!!!
  (Sędzia był Niemcem. Nie mamy urazy.
  Niech wykonuje on tylko rozkazy…)

 5. tu Łukasz Trń mówi

  Byłem widziałem. Gwizdy na początku hymnu tzw „izraela”, gwizdy przy wyjściu Niebieskich na rozgrzewkę, gwizdy kiedy ci byli przy piłce. Potem było już żal patrzeć, gdy biegali jak pachołki za piłką, by zaraz ją stracić na rzecz Naszych. Garstka wyznawców plemienia żydowskiego na jednym z sektorów. Eksplozja radości po kolejnych bramkach.
  Bannerów stop 447, nie dla żydowskich roszczeń, oprawy brak.

 6. Fakty mówi

  Gdy Piątek strzela jak rewolwerowiec żydom w Polsce humor doskwiera – Nie daj się Polaku zastraszyć ! czytamy Antysemityzm rytualny epitet i zaklęcie do bezkarności Powszechna interpretacja, wyjaśniająca kategorię pojęcia antysemityzm jako nienawiść do rasy żydowskiej jest chybiona co do zasady, ponieważ w oparciu o rzeczowy stan faktyczny i fachową analizę przedmiotu antysemityzm w praktyce jest pojęciem takim samym jak antykomunizm czy antyhitleryzm. Co więcej brak takiej postawy u człowieka możemy uznać za poważny problem moralny danej jednostki albo znaczny stopień upośledzenia umysłowego. W poniżej przygotowanej analizie fachowej otrzymamy o tym zasadny dowód. Żydzi stosują się do zasad Talmudu nigdy prawa narodu w którym pasożytują praktycznie uzyskali bezkarność zastraszając narody i korumpując łajdaków których osadzili i osadzają na urzędach, zaś każdy sprzeciw lub tylko dezaprobatę ich przestępczych działań obszczekują rytualnym epitetm „antysemityzm”, bądź „nienawidzący żydów”. Poznajmy zatem ich prawa:
  Zabronione jest ujawniać sekrety prawa (Talmudu) Kto to czyni, staje się winnym tak, jakby zniszczył cały świat. – Jekut Chadasz 17, 3
  – Jeśli goj studiuje Talmud, a żyd mu w tym pomaga, obydwaj zasługują na śmierć. – Sanhedryn 59 a.
  – Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas. – Libre Dawid 37.
  – Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywa wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.
  Jest rzeczą zrozumiałą, że Żydzi boją się jak ognia uświadomienia ludów o właściwej ich roli, jaką wśród narodów grają. Wiedzą dobrze, że z chwilą , kiedy się narody na nich poznają, kiedy zrozumieją, dokąd Żydzi zdążają, plany ich zostaną pokrzyżowane, a wygodne ich stanowisko pasożyta wśród tych narodów skończy się. Kiedy narody poznają się na dążnościach Żydów, poznają w nich burzycieli swego domowego spokoju, niszczycieli swego bytu, którzy im wszędzie stają na drodze do rozwoju — staną do obrony, będą trzymać Żydów zdała od siebie, a to oznacza kres panowania żydowskiego. Żyd przyłapany na zbrodni, grabieży czy kłamstwie przybiera postawę napastnika, atakując krzyczy zaklęcie „ANTYSEMITYZM” i o dziwo większość gojów ulega tej agresywnej i brutalnej napaści.
  Rytualny epitet i zaklęcie do fałszowania prawdy to antysemityzm – w istocie oznacza wszelkie postawy obronne przed rasistowsko-faszystowską propagandą i religią żydów wobec wszystkich Nie-żydów. Każdy kto się broni przed brutalnym żydowskim gwałtem i ujawnia zaprzysiężoną zmowę nienawiści żydów do NIE-żydów piętnowany jest jako antysemita – już używanie tego słowa świadczy, że mamy do czynienia z agresywnym napastnikiem, który chce za wszelką cenę zatrzymać fakty PRAWDY o zbrodniach i łajdackich poczynaniach żydów. „W trakcie pierwszej Intifady [powstania Palestyńczyków przeciw okupantom] (1987-1991) IDF [armia izraelska] rozdała swoim żołnierzom pałki i zachęcała ich, by łamali kości palestyńskim protestantom”. W czasie pierwszej Intifady żydzi skatowali 30.000 palestyńskich dzieci tak mocno, że trafiły do szpitali. 33% z nich miało złamania, 80% było bitych w głowę. Podczas pierwszej Intifady żydzi zastrzelili 106 palestyńskich dzieci i postrzelili 8.500 (bezpośrednio, nie przez rykoszety). 20% trafiono wielokrotnie, 12% w plecy, 15% z ofiar było młodszych niż 10 lat. Dzieci nie brały udziału w demonstracjach, 20% zostało postrzelonych w pobliżu domu. W trakcie II Intifady (trwającej od 2000 roku do 2005 roku) „pierwszego dnia powstania IDF wystrzeliła milion pocisków”. Żydzi zabili 3386 Palestyńczyków (w tym 676 dzieci). Ponad połowa ofiar nie brała udziału w walkach. Profesor Hebrajskiego Uniwersytetu Izrael Shahak, w swojej monumentalnej pracy z 1994 roku pt.”Żydowska historia, żydowska religia” (Pluton Press), również potwierdził nienawiść i rasizm zawarty w Talmudzie. Ci Żydzi, którzy dementują faktyczne zawartości Talmudu są kłamcami (John 8:44; Tytus 1:14). Rabin, Josef Scheinen, powiedział zaś, że „rasizm wywodzi się z Tory”. – Ziemia Izraela została przeznaczona dla ludu Izraela – powiedział, dowodząc, że w segregacji nie ma nic złego. –Talmud to ideologia i zarazem doktryna militarna gdzie żyd stanowi źródło wściekłego z nienawiści agresora – Nie można mierzyć tą samą miarą chrześcijan i żydów, którzy swą kulturę oparli na dokładnie przeciwnych wartościach czyli skrytobójczym mordzie, korupcji i fałszu jako podstawy ich istnienia – żyd z definicji talmudu nie może być dobry .
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”. Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”. Midrasch Talpioth (225d): Bóg stworzył ich w formie człowieka dla chwały Izraela. Ale Akum zostali stworzeni wyłącznie w celu służenia im [żydom] dzień i noc. Ani nigdy nie można ich zwolnić z tej służby. Jest to stosowne dla syna króla [Izraelita], że zwierzęta w ich naturalnej formie, i zwierzęta w formie istot ludzkich powinny mu służyć”. Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw 'goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Rabin Yaacov Perrin mówi, „Jeden milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia”. (NY Codzienne Wiadomości, luty. 28, 1994, p.6).
  Naczelny rabin Safedu i członek Rady Rabinatu Izraela Szmuel Eliyahu powiedział: „ Palestyńczycy są potworami i zabijanie ich jest religijnym obowiązkiem. ”Eliyahu dodał do izraelskiego kanału telewizyjnego 7:„ Ubijanie Palestyńczyków zbliża nas [Żydów] do Boga ”. 2016r. Powiedział, że mordowanie Palestyńczyków jest „obowiązkiem biblijnym i jego realizacja jest równie ważna jak przestrzeganie sobót”. Eliyahu wezwał „państwo Izrael do pracy nad wypełnieniem tego obowiązku”. W styczniu tego roku Eliyahu wezwał armię izraelską przestać aresztować Palestyńczyków, ale zamiast tego polecił ich likwidować. Kilku innych rabinów wydało podobne rozkazy wzywające do zabicia Palestyńczyków, nazywając to obowiązkiem religijnym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.