Imigranci dotkliwie pobili zwolenników LGBT. W Polsce i na Węgrzech to im się nie przytrafia [WIDEO]

2

W sieci opublikowano nagranie z Katalonii, na którym widać jak aktywiści LGBT są turbowani przez czarnoskórych imigrantów. Jeśli przypomnimy sobie zaangażowanie tychże środowisk w sprowadzanie do Europy imigrantów z Azji i Afryki, sprawa zdaje się bym jeszcze bardziej tragikomiczna.

Do zdarzenia doszło w Tarassie (miejscowość wielkości polskiego Rzeszowa) w Katalonii. Grupa homoseksualistów została dotkliwie pobita przez czarnoskórych imigrantów z „flagą” LGBT i gejowską muzyką w tle.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co przerażające o sprawie obiektywnie nie zająknęły się hiszpańskie media. Jeśli zaś już pojawiła się jakaś informacja na ten temat, to nie wskazano na pochodzenie i kolor skóry agresorów. Mówiono o „grupie młodych ludzi”, którzy zaatakowali gejów podjudzeni „mową nienawiści” i homofobią „skrajnej prawicy” z partii Vox, która… walczy z procederem przyjmowania do Hiszpanii czarnoskórych imigrantów. Wydarzenie jest bez wątpienia „niepoprawne politycznie”, gdyż obnaża głupotę lewackich fundamentalistów i zwolenników nielegalnej migracji do Europy.

Internauci słusznie zauważyli, że na Węgrzech czy w Polsce to ci się nie przytrafi. W niektórych rejonach Hiszpanii zmiana jest już nieodwracalna. Zastąpili nas ludźmi o barbarzyńskich zwyczajach.

Przeczytaj także:

LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Śmiercionośny plan: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. LoL mówi

    buhahahahaha gdzie są maseczki?
    kolejny przykład na to że naziidelogia lgbtpedofili ma tyle wspólnego z rzeczywistością co troskliwe misie

  2. LoL mówi

    to akurat przeciekło przez filtr hiszpańskiej cenzury (swoją drogą, stalin byłby z was dumny, zlewacy) – wyobraźcie sobie ile nie zdołało…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.