Imam nawołujący do zniszczenia USA i UK wybiera się z wizytą do brytyjskiego parlamentu

fot. youtube
2

Ekrima Sa’id Sabri, były Wielki Mufti Jerozolimy, a obecnie imam meczetu Al-Aksa, ma odwiedzić we wrześniu Wielką Brytanię jako członek delegacji zorganizowanej przez pro-palestyńskiej grupę parlamentarną. Brytyjscy parlamentarzyści otrzymali e-maile z informacją o planie wizyty imama oraz zaproszenie na spotkanie z nim pomiędzy 11 i 15 września.

Sabri to jeden z imamów nawołujących do zniszczenia Zachodu. Oto, co mówił w 2001 roku podczas modlitwy transmitowanej przez radio: „Allachu, zniszcz Stany Zjednoczone oraz ich pomocników i kolaborantów. Allachu, zniszcz Wielką Brytanię oraz jej pomocników i kolaborantów. Allachu, przygotuj tych, którzy zjednoczą muzułmanów i pomaszerują śladem Saladyna.”

Czy Home Office zatrzyma imama na lotnisku, przeszuka i przesłucha, a następnie odeśle do domu?

Źródło: express.co.uk

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

 

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Gutek mówi

    Międlara nie wpuścili, tego pewnie skur… wpuszczą bez problemu

  2. lucy mówi

    Czy nie uważacie, ze za pomocą tych poprawnych politycznie informacji, które są dostępne opinii publicznej nie da się wytłumaczyć tego co się dzieje na tym świecie? Czy nie macie wrażenia, że jesteśmy robieni w wała, że możni tego świata chcą nas unicestwić wstawiając żarłoczne lisy do naszego kurnika?
    Ja mam swoją teorię – opiera się ona na założeniu, ze w Niemczech od 1990 roku władzę przejęli komuniści z NRD, co było możliwe dzięki trwającej całe lata infiltracji zachodnioniemieckich służb, W 1990 roku doszło do takiego samego cudu tylko na skalę wielokrotnie większa jak OKRĄGŁY STÓŁ w Polsce. Jeżeli mam rację to beżowi są kandydatami na rekrutów do Armii Europejskiej i EuroCZEKA, Patrząc na Manifest Ventotene Altiero Spinellego chyba już tylko armii brakuje do rozwalenia cywilizacji łacińskiej w drobny mak

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.