HURA! Wielki powrót gdańskich dyń. Najnowsze ustalenia obywatelskiego śledztwa

fot. twitter
1

Wczoraj podaliśmy informację przekazaną przez internautów o zniknięciu dyń zdobiących gdańskie ronda. Okazuje się jednak, że informacja ta była nieprawdziwa. Gdańskie dynie zniknęły wyłącznie w świecie wirtualnym. W świecie rzeczywistym nadal trwają na posterunku. Informację uzyskaliśmy dzięki obywatelskiemu śledztwu, które zakończyło się uwiecznieniem dyń na zdjęciach. Teraz cała Polska może podziwiać pomysł gdańskich samorządowców, którzy zachęcają do dyniobrania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W związku z powyższym zdezaktualizowały nasze wczorajsze dywagacje na temat znikających dyń, aczkolwiek pomysł przyszłorocznego zdobienia gdańskich ulic koszami ogórków pozostaje w mocy.  Pojawiła się natomiast nowa hipoteza na temat położenia dyń w takim, a nie innym miejscu. Jeden z internautów zestawił tegoroczne i zeszłoroczne zdjęcia plenerowe i stwierdza: „Po kilku godz. rozkminiłem, o co chodzi z tymi dyniami! To pomysł budyniarzy na ochronę przeciwpowodziową! Na zdj. to samo miejsce rok temu”

Globkurier [CPS] PL

Na koniec apel do Szanownych Czytelników. Jeśli włodarze Waszych miast wpadną na pomysł ich zdobienia przy pomocy warzyw, dajcie znać i podeślijcie zdjęcia. W końcu nic tak nie cieszy podatnika, jak świadomość, że jego pieniądze wydawane są w sposób rozsądny i zasadny. Cóż za szczęście móc zobaczyć dynie na rondzie, pęki pietruszki na latarni lub girlandy czosnku na znakach drogowych. Taki widok wart jest każdych pieniędzy, prawda?

Źródło: twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. test24 mówi

    Wspaniały pomysł z tymi dyniami! Cieszę się, że moje ciężko wypracowane podatki zostały tak wspaniale zainwestowane! Co tam podjazdy dla inwalidów, co tam dziury w drogach… dynie, kurde, dynie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.