Homopropaganda w ZHP. Podpisz petycję i zatrzymaj szerzenie dewiacji!

homopropaganda w ZHP/ fot. czir.org
9

„Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) prowadzi homoseksualną indoktrynację dzieci i młodzieży. Na Zlocie 100-lecia występują wspólnie aktywista homoseksualny Robert Biedroń i Naczelniczka ZHP Anna Nowosad. Główna Kwatera ZHP publikuje podręcznik, który dopuszcza praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Władze ZHP organizują dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seks-edukatorów, połączone z promocją filmu propagandowego kina LGBT” – alarmują autorzy petycji domagający się natychmiastowego zaprzestania szerzenia homopropagandy wśród harcerzy. Petycję przygotowało Centrum Życia i Rodziny.

Petycja skierowana jest do Przewodniczącego Związku Harcerstwa Polskiego hm. Dariusza Supła oraz Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego hm. Anna Nowosad.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Wyrażam kategoryczny sprzeciw wobec promocji homoseksualizmu, biseksualizmu, transseksualizm i innych dewiacji wśród dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego” – czytamy w petycji. „W szczególności wzywam do: zaprzestania współpracy z organizacjami społecznymi, podmiotami i osobami, których cele i działalność promują homoseksualizm i inne dewiacje; zaprzestania wprowadzania i usunięcia z materiałów ZHP, o charakterze statutowym, organizacyjnym, wychowawczym, metodycznym, kształceniowym kadry itp., treści promujących homoseksualizm i inne dewiacje” – to dwa główne punkty petycji.

Centrum Życia i Rodziny informuje o homopropagandowych działaniach ZHP skierowanych nawet do sześciolatków. Okazuje się, że Zespół Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej zaprosił jako prelegentów aktywistów ruchu LGBT oraz seks-edukatorów! A to wszystko dzieje się pod przykrywką „walki o godność człowieka”. Czy rodzice wysyłający swoje dzieci na zbiórki harcerskie zdają sobie sprawę z tego, że są one indoktrynowane homopropagandą? PODPISZ PETYCJĘ – LINK TUTAJ

Źródło informacji: czir.org

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Czy praktykujący homoseksualista Robert Biedroń nie jest czasem narzędziem w ręku gajowego Maruchy? Ten podły zboczeniec postanowił dobrać się teraz do młodych, niewinnych zuchów i szczepić w ich dusze niepokój egzystencjalny. Trzeba ratować chłopców i podpisać petycję. Ten Biedroń wstydu za grosz nie ma…

  1. Hammurabi mówi

   Też podpisałem. Tylko czemu podpisało nas tylko osiem tysięcy?

  2. RdK mówi

   Wprawo.pl ma 5722 polubienia. Ponad 8 kola podpisow… to i tak duzo.

  3. Hammurabi mówi

   I to jest problem. To jest nasze przekleństwo i nieszczęście. Ta obojętność, tumiwisizm i inercja społeczeństwa. W sprawie zboczeńców atakujących najmłodszych dorośli zachowują się jak bizony na które polowali niegdyś koloniści w Ameryce. Stoją i patrzą na przewracających się współplemieńców. Nie uciekają, nie atakują. Stoją i patrzą bezczynnie. Skoro w tak ważnych, osobistych sprawach nie stać tak wielu na tak niewiele, to cóż się dziwić, że rządy wszelkiej maści robią sobie z krajem co tylko się im i ich mocodawcom podoba? Cóż się dziwić, że zdrajcy ojczyzny czują się bezkarni? Cóż się dziwić, że panoszą się w kraju Ukraińcy, że otwierają swoje „szkoły”, uczą się i studiują na koszt Polaków i wysuwają wciąż nowe roszczenia? Cóż się dziwić, że żydostwo bezkarnie pluje na Polskę i w majestacie chorego prawa jest nietykalne, jest postawione na uprzywilejowanej pozycji politycznie, finansowo i społecznie?
   Piszesz, że te „osiem koła podpisów to dużo… Powinno być osiem koła kół! Na ponad trzydzieści milionów i to by było niewiele.
   Tak właśnie się objawia solidnie wykonana „praca” naszych oprawców mordujących polskich patriotów i inteligencję. Obecnym „elytom” słoma z butów wystaje a społeczeństwo zachowuje się jak lemingi (Są lata, gdy na skutek wzmożonego rozrodu na zamieszkiwanym terenie zaczyna brakować pokarmu. Wtedy część populacji umiera. Czasem wygłodzone stado zaczyna wędrówkę w poszukiwaniu pożywienia, a tam gdzie się pojawiają, teren jest natychmiast ogałacany z roślinności. Zwierzęta muszą wtedy walczyć o pożywienie lub migrować w poszukiwaniu nowych terenów. W czasie swoich wędrówek niejednokrotnie muszą pokonać zbiorniki wodne. Bywa, że próby te dla wielu gryzoni kończą się śmiercią. Stąd wzięła się też legenda o masowych samobójstwach lemingów).

  4. Goj mówi

   To chyba nasza genetyczna cecha, bo zauważył tę naszą bierność już Dmowski ponad 100 lat temu. Polacy działają dopiero, gdy już jest naprawdę źle, ale wtedy przeważnie okazuje się, że już jest za późno – udało się nam właściwie tylko raz, przy upadku komunizmu.

  5. Krzysztof mówi

   Bo to wszystko kłamstwa. Ludzie którzy myślą samodzielnie nie podpiszą tego

 2. Krzysztof mówi

  Co to za pierdoły? Co za idiota to pisał? Jaka homopropaganda? Wam te prawicowe łby już dawno odleciały od rzeczywistości

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.