Holokaustowa indoktrynacja w USA! Ustawa 943 przyjęta przez Izbę Reprezentantów

fot. twitter
3

Proszę Państwa, Izba Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych przegłosowała i przyjęła wczoraj wieczorem [28.01.2020 – przyp. red.] ustawę H.R.943, znaną jako: Never Again Education Act. Wynik głosowania: 393 głosów za, 5 głosów przeciw, 32 osoby nieobecne. Ustawę procedowano „under suspension of rules”. Przyjęcie ustawy H.R.943 przez Izbę Reprezentantów jest kolejną porażką naszej polityki historycznej. Przewiduję, że zarówno Senat USA jak i Prezydent Donald Trump postarają się aby ustawa ta stała się, w trybie ekspresowym, amerykańskim prawem publicznym. Celem Never Again Education Act jest zawężenie tematyki nauczania historii 2 wojny światowej – w szkołach podstawowych i średnich, we wszystkich 50 stanach – do tematu eksterminacji Żydów. Sytuacja ta zafałszuje rzeczywistość i stworzy edukacyjną, historyczną „monokulturę” – informuje Edward Jeśman, prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej w Południowej Kalifornii. Treść ustawy TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Ustawa 943 to holokaustowa indoktrynacja, dzięki której we wszystkich amerykańskich szkołach będzie się nauczać, że II wojna światowa to „era Holokaustu”, a winę za ludobójstwo Żydów ponoszą wszyscy nie-Żydzi. Na mocy tej ustawy ma zostać utworzony federalny fundusz do wspierania edukacji o Holokauście, którym zarządzać będzie Sekretarz Edukacji. Fundusze mają trafiać do uprawnionych jednostek prowadzących edukację o Holokauście, na szkolenia współorganizowane przez te centra oraz na pomoc dla nauczycieli w zakresie włączenia edukacji o Holokauście do programu nauczania w zgodzie z federalnymi i lokalnymi standardami edukacyjnymi.

Ustawa 943 przewiduje utworzenie strony internetowej zawierającej program nauczania o Holokauście wraz z materiałami dydaktycznymi. Informacja o tej stronie i o programie zostanie wysłana do wszystkich departamentów edukacji w USA, lokalnych agencji edukacyjnych, szkół, nauczycieli i centrów edukacji o Holokauście.

Co ważne, materiały dydaktyczne już są gotowe i znajdują się na stronie żydowskiej Ligi Antydefamacyjnej, gdzie zamieszczono plany lekcji z czytankami, filmami i ćwiczeniami typu „studium przypadku”. Co w nich znajdujemy? Podział na Żydów oraz nazistów i ich kolaborantów. Osoby pomagające Żydom ogranicza się do Sprawiedliwych wśród Narodów Świata podkreślając, że była to nieliczna grupa, przy czym „Żegocie” poświęcono trzy zdania, a jako bohaterów ratujących Żydów przedstawia się Duńczyków, którym poświęcono całą, 2-stronicową czytankę. Polacy pokazani są jako antysemici. Zbrojny ruch oporu to żydowscy partyzanci prześladowani przez nie-żydowskich partyzantów. Judenraty i policja żydowska zostały wybielone i przedstawione jako ofiary.

Ze względu na szerokie spektrum osób zaangażowanych w mordowanie Żydów w taki lub inny sposób, odpowiedzialność za ten mord spoczywa na społeczeństwie jako całości w tym okresie” – napisano w jednej z czytanek. Taka wersja historii trafi niedługo do wszystkich amerykańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Holokaustowa indoktrynacja zastąpi rzetelne nauczanie historii.

Jaki będzie efekt takiej indoktrynacji? Osoba, która nie zna historii II wojny światowej i realiów okupowanej Polski, zostanie przekonana, że: ofiarą „nazistów i ich kolaborantów” byli prawie wyłącznie Żydzi; Polacy to antysemici obojętni na los mordowanych Żydów; Kościół katolicki nie angażował się w pomoc dla Żydów; Żydzi utworzyli liczne oddziały partyzanckie i ponad 100 organizacji bojowych w gettach w Europie Wschodniej oraz wywołali powstania w obozach zagłady; kolaborantami Niemców byli wyłącznie nie-Żydzi.

Reasumując, II wojna światowa została sprowadzona do Holokaustu, który przedstawia się jako największe i najważniejsze ludobójstwem w dziejach, a walka z antysemityzmem powinna być priorytetem na każdym szczeblu: indywidualnym, państwowym i międzynarodowym.

Źródło informacji: Facebook, adl.org

Zobacz też:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Normalny mówi

    Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny historyk i pisarz.

  2. Robert B. mówi

    Żydostwo chce sobie też podporządkować Amerykanów, bo wiedzą, że jak tam „coś pójdzie nie tak”, to marny ich los. Nie ma już gdzie uciekać. Chyba że na Księżyc…

  3. Hammurabi mówi

    Mogą sobie robić kilka takich ustaw dziennie. Nie zmieni to faktu, że prawda jest inna, niż chcą tego amerykańscy Żydzi. I jako taka, zawsze wypłynie z hańbą dla nieuków. Tak, nieuków bo przeciętny „Amerykanin” raczej wiedzą ogólną nie grzeszy…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.