Holokaustowa hagada zaleje USA! Prezydent Trump podpisał ustawę edukacyjną „Nigdy więcej”

prezydent Donald Trump/ fot. screen
11

W piątek (29.05.2020) prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę edukacyjną „Nigdy więcej”. Ustawa oznaczona jako H.R. 943 ma na celu wprowadzenie edukacji o Holokauście do wszystkich amerykańskich szkół. Za przygotowanie programu i materiałów edukacyjnych odpowiada Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie.

Podczas Holokaustu naziści i ich zwolennicy systemowo prześladowali i brutalnie zamordowali 6 milionów Żydów i miliony innych w całej Europie. (…) Ich zjadliwy antysemityzm połączony z myśleniem totalitarnym doprowadził do usiłowania anihilacji na skalę, jakiej świat nigdy wcześniej nie widział ” – czytamy w oświadczeniu Białego Domu wydanym w związku z podpisaniem ustawy. W oświadczeniu stwierdzono też, że antysemityzm musi być „potępiany  i zwalczany wszędzie, gdzie się pojawi”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z treści ustawy, jak i z oświadczenia wyraźnie widać, jaka narracja będzie przekazywana amerykańskim nauczycielom i uczniom: II wojna światowa to „era Holokaustu”, główną ofiarą wojny są Żydzi, zamiast Niemców są „naziści i ich zwolennicy”.

„Ze względu na szerokie spektrum osób zaangażowanych w mordowanie Żydów w taki lub inny sposób, odpowiedzialność za ten mord spoczywa na społeczeństwie jako całości w tym okresie” – czytamy w już istniejących materiałach edukacyjnych dla szkół w USA. Amerykańscy uczniowie, karmieni propagandą wtłaczaną im do głów na skutek ustawy 943, będą uczyć się, że Polska to kraj, w którym „dominował antysemityzm”, w związku z czym „relatywnie niewielu Polaków zaoferowało pomoc Żydom”.  Będą też uczyć się, że  Żydzi stworzyli partyzantkę jako pierwsi w Europie, że mieli oddziały zbrojne we wszystkich gettach oraz urządzali liczne powstania. Holokaustowa hagada zaleje całe Stany Zjednoczone.

Źródło informacji: whitehouse.gov

ZOBACZ KONIECZNIE:

Holokaustowa hagada infekuje USA. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Artamator mówi

  Powiem łagodnie; niech was szlag trafi.. Hitler zakończył egzystencje po 6 latach, zaś państwo położone w Palestynie prowdzi nieprzerwaną wojnę od 1948 roku, pomijam inne konflikty wywołane przez tych wyznawców Lucyferinizmu na przestrzeni dziejów świata..

  1. Jaca mówi

   Święta racja, ale i na nich przyjdzie czas, może już niedługo. Pozdrawiam.

 2. Marcin Malik mówi

  Trzeba przejechać po amerykańskich miastach z plakatami pokazaującymi Warszawę w 1944 roku, z napisem: „Żydzi, które to są wasze kamienice?”

  Izrael przyznał się do:

  – strzelania do palestyńskich dzieci z kul fosforowych

  – i do wspomagania ISIS.

 3. Zbigniew mówi

  Amerykanie beda bardziej podatni na niszczenie ich kultury – jakos „glupich” wykorzystac trzeba inaczej Trump sprzedal Usmanow dla osobistych korzysci i takie bedzie wspomnienie o nim. A taki waleczny byl.

 4. Bury mówi

  Polonia amerykańska wybierając ponownie Trumpa na prezydenta,w obliczu nadciągającej holokaustowej hagady niech się zastanowi nad jego”troskliwością’wobec Polski.

  1. Szubi mówi

   Hilaria by to samo podpisała, może dodając jeszcze że byli tam lgbt, czarni i feministki.

 5. fajera mówi

  naród rzeczywiście tfu! „wybrany”, szczególnego wyróżnienia i traktowania

 6. Żenua mówi

  Jaki problem w tym żeby w EUROPIE prowadzić wspólną inicjatywę odkłamywania żydowskich herezji ?? I oczywiście uczyć jej w szkołach 🙂

 7. Wiesiek mówi

  Przecież przed II wojną światową mordowano też miliony ludzi a tylko żydów mamy miec za przykład? Trzeba pisać prawdę a nie wybiórczo jako przykład podawać tylko żydów!

 8. Wiesiek mówi

  Dlaczego nie potępiają Stalina i ten reżim skoro Stalin zamordował więcej ludzi niż Hitler a Stalina i Lenina pomniki stoją do dziś! Może więc Hitlera pomniki też powiny stać ?!! Tylko jako czego symbol? Co oznacza Symbol obecnie z pomnikiem Stalina? A co oznacza Hitlera>? Siła negatywów na zachodzie jest większa jesli mowa o Hitlerze a o Stalinie się milczy pomimo że to był większy morderca!

 9. Dino mówi

  „Idiokracja” – to film o nich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.