„Hollywood jest zalane krwią niewinnych dzieci.” Znany reżyser wyjawia porażające fakty

16

O tym, że osobistości Hollywood biorą udział w skandalach seksualnych i pedofilii mówi się od dawna i nie jest to żadną tajemnicą, jak próbuje się to przedstawić. Kilka miesięcy temu te fakty przedstawiał również Jacek Międlar w „Przeglądzie Tygodnia wPrawo.pl”, a w 2014 roku zostały przedstawione w ogromnej produkcji filmowej pt. „An Open Secret”. Wiele młodych gwiazd pada ofiarą pedofilii, a ci którzy odsiedzieli kary za kratkami, jak gdyby nigdy nic wracają do Hollywood i podejmują się pracy z dziećmi. Jednak proceder, o którym mowa ma prawdopodobnie jeszcze bardziej bestialski charakter niż nam się wydaje. W sprawie wypowiedział się znany reżyser Mel Gibson, twórca m.in. znanej na całym świecie „Pasji”.

W ubiegły piątek Mel Gibson wziął udział w programie Graham Norton Show w BBC. Po wystąpieniu wyjawił swoim gościom szokujące informacje o tym co dzieje się w tzw. „Fabryce Snów”. Przypomnijmy, że Gibson nie jest jakimś przypadkowym komentatorem w sprawie, ale jest reżyserem, który w Hollywood spędził 10 lat swojego życia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hollywood jest zalane krwią niewinnych dzieci. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie, już nie żyją – powiedział Gibson.

Reżyser przyznał, że „Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia”, a to o czym mówi nie jest artystyczną abstrakcją.

Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową. (…) Krew maltretowanego seksualnie niemowlęcia  uważana jest za wysoce „wzbogaconą” i jest wysoko ceniona. Niemowlęta to dobrze funkcjonująca waluta. Niemowlęta są ich premium marka, wysokiej jakości stekiem z kawioru z kokainą…

Wobec słów człowieka, który przez wiele lat pracował zawodowo w samym sercu Hollydood nie można przejść obojętnie. Komentarz Mela Gibsona to jeden z pierwszym poważnych głosów celebrytów z Hollywood, który potwierdza, że dokumenty „Pizzagate” mówiące o udziale środowisk związanych z obozem demokratów w pedofilii i kanibalizmie są prawdziwe.

Źródło informacji: Independent.co.uk

Przeczytaj:

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Milivoj mówi

   Aha bo szmatlawiec typu fakt to napisał na polecenie mocodawcow tych którzy są zamieszani w ten ohydny proceder i już fake.
   Ignorancja jest grozniejsza niż głupota.

  2. Alicja mówi

   Bzdury jak nic.Mel Gibson -co sie z nim dzieje?? Czy on sie leczy na coś?

  3. Alicja mówi

   W ogole film Pasja wiele mowi o jego stanie…Porażka

  4. Ansuzde mówi

   Głupku zamilcz

  5. Abraham mówi

   To opinia twojego rabina?

  6. hunygbuy mówi

   Mel Gibson w filmie Pasja dokonał bestialskiego katowania chrystusa. Film mi się przez to nie podobał. Trzeba mieć coś z głową żeby tak katować w filmie przez siebie wyrezyserowanym….

  7. Rochel57 mówi

   Bo był tak przesiąknięty hollywoodzką atmosferą. To reakcja obronna, tak samo jak syndrom sztokholmski.

  8. LKU mówi

   A twoja ocena Pasji wiele mowi o twoim stanie.

 1. Ania mówi

  Nie zapominajmy jaka nacja obstawia prawie w całości Hollywood, więc nic nie może dziwić.

 2. Matka polka mówi

  Skoro Gibson tak mówi, to dlaczego mu nie wierzyć, Uważam go za osobę wiarygodną. W dzisiejszym świecie jest wiele chorób
  psychicznych i dewiacji oraz okrucieństwa połączonego z kultem szatana, któremu jego sługusy składają ofiary z dzieci. Żydomasoneria ma w tym swój udział i zapewne jest jej, pełno w Hollywood- siedlisku żmij.

  1. ryfgbskhvzf mówi

   Moim zdaniem film Pasja Gibsona jest NIWAIARYGODNY. Tak ukatował w nim chrystusaa że masakra. Nie wiarygodne to według mnie. „przekoloryzowane”

  2. LKU mówi

   Ale film „Saw” chetnie ogladamy.

 3. d. mówi

  wiadomo wszem kim są ci hollywoodzcy debile! to takie hartmany! brawo UJ colegium medicum i jego zarządcy! bezwstydni polakożercy! dopuszczać piewcę kazirodztwa, polakożercę do edukacji (sic!!!)
  ETYCZNEJ studentów medycyny! colegium medicum UJ to taki hollywood w polskojęzycznym krakóweckim /bo przecież nie krakowskim-królewskim-polskim/ wydaniu!

 4. Agata mówi

  Film Pasja jest na podstawie objawień św. Katarzyny Emerich. Poza tym w Biblii jest napisane, że jego wygląd po katowaniu wręcz odpychał. Ta męka i ilość ran to prawda. Widać to tez na całunie. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.