Holandia: masowa eutanazja przy pomocy koronawirusa? Dramatyczna relacja Polki mieszkającej w Amsterdamie [WIDEO]

Ewa Stasinowska/ fot. screen
15

Ewa Stasinowska, Polka mieszkająca od wielu lat w Amsterdamie, opowiedziała w telewizji wRealu24 o dramatycznej sytuacji, jaka ma miejsce w Holandii w związku z pandemią koronawirusa. W odróżnieniu od władz polskich rząd holenderski nie wprowadził żadnych obostrzeń zalecanych przez WHO. Szkoły nie są zamknięte, imprezy masowe nie zostały odwołane, zagrożenie jest całkowicie lekceważone.

Stasinowska opowiedziała o niesłychanej arogancji władz holenderskich, które ignorują wszelkie procedury zalecane w związku z koronawirusem. Wygląda na to, że Holandia przyjęła angielski model, czyli doprowadzenie do transmisji wirusa na całe społeczeństwo, co ma doprowadzić do tzw. odporności stadnej. Ale to oznacza, że osoby starsze i schorowane raczej nie mają większych szans na przetrwanie tego eksperymentu. Stasinowska z przerażeniem mówi, że wygląda to jak decyzja o masowej eutanazji przy pomocy koronawirusa. Jednak nie tylko starsi ludzie padają ofiarą Covid-19. Obecnie w holenderskim szpitalu przebywa zarażony koronawirusem 16-latek, który jest w stanie krytycznym. Lekarze początkowo zignorowali jego stan twierdząc, że to grypa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto posłuchać, co mówi Ewa Stasinowska, żeby pozbyć się złudzeń, co do rzekomego, holenderskiego raju na ziemi. Bezduszność, lekceważenie ludzi i świadome skazanie części obywateli na pewną śmierć. A panika i tak już narasta pomimo zapewnień holenderskiego rządu, że wszystko jest pod kontrolą. Przerażające!

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Minister zdrowia: Przygotowujemy się na czterocyfrową liczbę zakażonych koronawirusem

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarosław mówi

  Rząd światowy w natarciu, w białych rękawiczkach niszczy w demokratyczny sposób nadmiar „pospólstwa” – tym się objawia współczesny feudalizm. Filmy fantastyczne o kupowaniu kredytów na życiem (czasu) raczej fantazją nie są.

 2. Greg mówi

  Jak ta Pani mieszka tam juz na stale to nie jest juz Polka !!!!

  1. Tomek mówi

   Jak możesz tak mówić? Kim jesteś, żeby komuś przypisywać, lub odbierać narodowość? Pani Ewa Sasinowska jest Polką, która bardzo otwiera oczy Polakom w Holandii, jak i takim jak ty, którzy guzik o tej Holandii wiedzą. I jest „wiekszą” Polką niż nie jeden „Polak” z Polski. Jest przy tym niezwykle pomocna dla rodaków którym holenderski jugendamt porywa i kradnie dzieci. Jest kobietą, która jest bardzo niewygodna polskim władzom, bo jej kandydatura na męża zaufania została odrzucona, mimo poparcia Polonii…wiele można by pisać o tej mądrej i niezwykłej Polce. Stuknij się najpierw w łeb, zanim zaczniesz swoje segregacyjne zapędy okazywać i wygłaszać.

  2. Stary Zbigniew I mówi

   Brawo Tomek!

  3. Greg mówi

   jest za granica tam placi podatki itp to niby taka osoba jest polakiem?

  4. lol mówi

   baranie, nawet pisać po polsku nie potrafisz, a się ślinisz jak bucek z azorkiem na suczkę

  5. Bo mówi

   Greg a dlaczego uważasz ze ta pani już nie Polka bo mieszka w Holandii na stale, nie wierz tego czy ona się wyrzekła Polskiego obywatelstwa możne ma dwa bo tak tez można to się nazywa : Dual citizenship. Ja tez mieszkam na stale w USA a sercem jest Polka

  6. Anna mówi

   Polka czy nie Polka, jest to antypatyczna baba, która sieje nienawiść do Holendrów przy kompletnym braku zrozumienia dla ich mentalności.

 3. Janusz mówi

  Hitler też próbował wprowadzić depopulację. Zaczął od Żydów i Romów. Następnie do gazu mieli iść Słowianie, jako narody mniej wartościowe. ….

  1. tuszyn mówi

   Hitler był amatorem. Teraz za sprawę wzięli się zawodowcy szachrajskiej międzynarodówki. Nie zastosują wymyślonego niegdyś przez siebie cyklonu B a nowoczesną broń biologiczną. Dla poprawy kondycji gospodarki światowej ograniczą teraz populację emerytów, zakończą sprawę Palestyńczyków a potem pozostaną Słowianie dla zapewnienia przestrzeni życiowej dla Środkowo – Europejskiego Kaganatu

 4. BP mówi

  Czy ona ma dostęp do antidotum? Na młodą nie wygląda, a więc jej pewność jest podejrzana, albo nie boi się śmierci. Na tym świecie nie ma kary dla takich istot.

 5. Pawel mówi

  ale bzdury…tez mieszkam w Amsterdamie i fakt tutaj ludzie się mniej przejmują ale sa ostrożni, nie podaja rak itd. Szkoly sa zamknięte, restauracje bary a nawet coffeeshopy gdzie były mega kolejki ponieważ zakaz jest na 3 tygodnie poki co itd

  1. Greg mówi

   na stale Pan tam mieszka?

 6. Alina mówi

  Cały problem w tym że okazuje się że ten wirus atakuje dużą liczbę młodych chłopców i powoduje bezpłodność! Ujawnił to polski epidemiolog dr. Z. Hałat!

 7. Marek mówi

  Skoro wirusem można zarazić się tylko przez bliski kontakt, a grupa największego ryzyka jest stosunkowo ograniczona, to ta grupa właśnie powinna być objęta prewencją, a nie cały kraj ! Zamiast tego wyłącza się niepotrzebnie całą praktycznie gospodarkę, wywołując olbrzymie straty materialne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.