HIT! Lempart oblała schody czerwoną farbą. Zobaczcie, co usłyszała od sprzątaczki [WIDEO]

Marta Lempart/ fot. screen
12

W piątek (26.11.2021) Marta Lempart i aktywiści proaborcyjni urządzili przed siedzibą PiS na ul. Nowogrodzkiej happening, podczas którego Lempart oblała czerwoną farbą schody i drzwi. Happening ma związek z zaplanowanym na przyszły tydzień procedowaniem w Sejmie antyaborcyjnego projektu ustawy obywatelskiej złożonej przez Fundację Pro-Prawo do Życia.

Projekt zakłada, że aborcja ma być traktowana jak morderstwo, w związku z czym za jej dokonanie może grozić od 5 do 25 lat, a nawet dożywocie. Sąd może wobec matki zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. Za czyn popełniony nieumyślnie matka ma nie być karana.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– W przyszłym tygodniu mamy w Sejmie procedowanie nie tylko całkowitego zakazu aborcji. Nawet ciąża z przestępstwa nie będzie powodem do aborcji, nawet zagrożenie zdrowia matki nie będzie powodem do aborcji. Będzie karanie więzieniem kobiet za aborcję. Będzie karanie za informowanie o aborcji – krzyczała Lempart.

W tym momencie przy schodach pojawiła się sprzątaczka z mopem i wiadrem. – Co tu narobione jest? Kto tu tak zrobił? Ja tutaj sprzątam! Kto to zrobił? – krzyczała wzburzona kobieta. – Ja to zrobiłam – odparła Lempart. – To niech pani umyje teraz! – powiedziała sprzątaczka. Lempart odparła, że nie umyje. – Jak to nie? Co pani myśli, że mi za co płacą? Miliony zarabiam, żebym za kogoś pracowała? – odpowiedziała kobieta.

Ktoś w końcu powiedział Marcie Lempart, że jak narobiła syfu, to powinna po sobie posprzątać. Vox populi, vox Dei!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Lesbijka żądająca prawa do swobodnego zabijania nienarodzonych dzieci zwyzywała funkcjonariuszy SG od „morderców, którzy wyrzucają dzieci do lasu”. Sprawą zajmie się prokuratura [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbyszek mówi

  Doszla juz na szczyty – protestowala przeciw sprzataczce.

  Czy ta L. nie ma we Wroclawiu tzw „Salonu Masazu” – nie dorabia sobie po cichu, bezpodatkowo??

 2. szalom mówi

  Wielka szkoda, że sprzątająca pani nie owaliła paskudzie mopem durnego łba. Paskuda pozostanie bezkarna gdy tymczasem siedzą trzej wesołkowie co tylko spalili jakiś papier ze spisem żydowskich przywilejów z XII wieku przyznanych przez pierwszego Bolka, również pobożnego ale bez Matki Boskiej w klapie. Wzburzony był pan prezydent, jego kancelaria, rabin i lewacki biskup, żydopruskie media, wiodące poselstwa oraz kilka dywizji oduraczonych pożytecznych idiotów

 3. Buran mówi

  Każdy inny, musiałby zapłacić za wyrządzone szkody, a i jeszcze stanąć przed „niezawisłym” sądem. Tutaj mamy do czynienia z „Folwarkiem zwierzęcym” Orwella, a bezkarność rozzuchwala.

 4. anonim mówi

  Pani Sprzątaczka powinna tej lewackiej krowie oddac swoje narzedzia pracy i kazac posprzatac po sobie z wielka korzyścią dla jej tuszy.

 5. Misiek13 mówi

  Nie jestem za PISm,ale gdzie byla policja?zeby ta psychicznie chora babe zgarnac do suki

 6. anonim mówi

  Szalom w punkt. To prawda, ze jednym z nieszczęść jaki zgotowała sobie Polska bylo przygarnięcie zydow, jsk sie potem okazalo ku naszej zgubie. Ci dywersanci od samego poczatku knuli niezliczone spiski i byli autorami atakow wewnetrzych w spolce z naszymi wrogami.

 7. Hammurabi mówi

  Teraz czas na ruch PIS-u.
  Gdyby ta larwa w ten sposób „okrasiła” moje drzwi i schody, wynająłbym firmę do usunięcia farby i kosztami obciążył ją osobiście a w przypadku odmowy pokrycia strat, wystąpiłbym na drogę sądową.
  Zdaję sobie sprawę, że „nadzwyczajna” kasta robiłaby wszystko, by „pani” Lempart nie musiała wyrównywać strat, jednak w takim przypadku, kiedy nie ma mowy o dopuszczalnych granicach „ekspresji” (zniszczone mienie prywatne) nawet w dobie powszechnego „tuleizmu” w sądach, wydanie wyroku uniewinniającego byłoby wystawieniem (kolejnym z resztą) szopki.

 8. Shadow mówi

  Parchatej złodziejki żydowskiej boją się ruszyć.

 9. Wojciech mówi

  Dlaczego ten pasztet nie siedzi za wandalizm?

 10. Boguslaw mówi

  Ja byn na miejscu tej rezolutnej Pani, na püierwszy plan, oblal ta ku..we cala zawartoscia wiadra, zanim zabralaby sie za sprzatanie JEZYKIEM i NA KOLANACH!
  Niech ja ja, kiedys spotkam, dostanie normalnie „Z BANI”, bo przeciez nie jest zadna kobieta!
  Ufam, ze chociaz otrzyma nakaz pokrycia kosztow za to sprzatanie i zakaz wychodzenia z domu przez nastepne 30 lat!

 11. Tomasz mówi

  Ta durna lemparcica już dawno powinna odpowiedzieć za swoje czyny!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.