HIT! Dziambor obnaża obłudę POPiS: wnioski o wotum nieufności to bicie piany, a złodzieje nie siedzą w więzieniach [WIDEO]

Artur Dziambor/ fot. screen
4

W środę (15.07.2020) Sejm odrzucił wnioski Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego oraz ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Podczas debaty poprzedzającej głosowanie poseł Konfederacji Artur Dziambor wygłosił kapitalne przemówienie, w którym obnażył hipokryzję i obłudę PO i PiS.

Dziambor przypomniał, że gdy we wrześniu 2015 roku Sejm głosował wniosek o postawienie Ziobry przed Trybunałem Stanu, dziewięcioro posłów Platformy Obywatelskiej nie przyszło na głosowanie i wniosek upadł, chociaż PiS nie miało wtedy większości. – Jakie macie teraz moralne prawo, by składać wniosek, który jest z góry skazany na porażkę polityczną, bo przecież większość jest po tamtej stronie? – zapytał Dziambor i podkreślił, że to dzięki PO Zbigniew Ziobro jest ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. – To jest wasza sprawka. Sobie podziękujcie – powiedział do posłów Koalicji Obywatelskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie przypomniał, że gdy PiS był w opozycji to obiecywał, że po przejęciu władzy wsadzi do więzienia – jak ich określano – „złodziei z PO”. – Prokuratura od pięciu lata wasza, Trybunał Konstytucyjny wasz. (…) Sąd Najwyższy już też praktycznie przejęliście. Jeżeli macie te wszystkie mechanizmy, macie takiego genialnego ministra sprawiedliwości, to dlaczego Platforma Obywatelska siedzi tutaj, a nie na Białołęce? Przecież szliście do wyborów mówiąc, że wy tych wszystkich złodziei rozliczycie. Wy ich wszystkich powsadzacie. Gdzie oni siedzą? Dlaczego nie w więzieniu? – zapytał poseł Konfederacji.

Wystąpienie Dziambora pokazuje, jak naprawdę wygląda wojna miedzy PiS i PO: wielki wrzask i odgrażanie się, a jak przychodzi co do czego, to nikt nikomu krzywdy nie robi. I tak można bawić się w nieskończoność. A odpowiedzialności żadnej!

Nie możecie tego przegapić❗To jedno z najważniejszych wystąpień. Jeszcze nikt tak nie obnażył obłudy i hipokryzji…

Posted by Konfederacja on Wednesday, July 15, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Żydzi złożyli skargę na Wiadomości TVP. Chodzi o materiał dotyczący Jedwabnego i roszczeń żydowskich

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Dr Krajski: “Duda nie jest ani katolicki, ani prawicowy, ani polski”

 2. Bogdan mówi

  W środę (15.07.2020) Sejm odrzucił wnioski Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego oraz ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Podczas debaty poprzedzającej głosowanie poseł Konfederacji Artur Dziambor wygłosił kapitalne przemówienie, w którym obnażył hipokryzję i obłudę PO i PiS. Teraz PO składa wniosek o wotum nieufności dla Ziobro, a gdy 25 września 2015 (za rządów PO-PSL) głosowany był wniosek o postawienie go przed Trybunałem Stanu .
  Panie Dziambor , nie ma żadnego POPIS, Wnioski o votum nieufności składa PO i będzie jeszcze składać nie raz nie dwa. Jest rząd i jest opozycja a nie żadne POPIS. A argumentacja z sytuacji w 2015 r. świadczy o braku rozeznania w rzeczywistej sytuacji politycznej i to po trzech dniach od wyborów.

  1. Cyprian mówi

   Zgadzam się w 120 procentach, w porywach do 135. Nie ma żadnego POPiSu! Podczas głosowania nad kandydaturą księdza Isakowicza – Zaleskiego pojawiła się nowa tęczowa koalicja RazemPOPiS !

 3. Buran mówi

  Nie bez powodu budynek Sejmu jest okrągły. Wszystkie cyrki są okrągłe. Na cyklicznie odbywających się przedstawieniach, oglądamy spektakle brawurowego bicia piany i plucia jadem. Hipotetyczna możliwość postawienia kogoś przed Trybunałem Stanu wzbudza tylko drwiny i uśmiechy politowania, bo wszyscy wiedzą że to nierealne. Jeszcze nikt nie stanął i nie stanie przed TS, bo obowiązuje zasada; MY NIE RUSZAMY WASZYCH, WY NIE RUSZACIE NASZYCH. Gdy z mównicy sejmowej padają słowa prawdy lub krytyki, wypowiadane przez posłów Konfederacji, jest wyłączany mikrofon. Przedstawienie dla mas, musi się toczyć dalej a kasa płynąć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.