Hipokryzja na najwyższym poziomie! Chce zabijać „chore dzieci”, a chwali się skarpetkami na Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Robert Biedroń/ fot. screen
4

Jeśli ktoś chce poznać czym jest hipokryzja na najwyższym poziomie wystarczy spojrzeć na lidera partii Wiosna, Roberta Biedronia. – Przerwiemy piekło kobiet i zagwarantujemy im prawo do bezpiecznego przerywania ciąży do 12. tygodnia – podczas konwencji mówił Robert Biedroń.

Kilka dni temu gej opublikował wpis, w którym chwali się skarpetkami z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Dziś nie do pary! A wszystko za sprawą tego, że obchodzimy dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Różni ale równie ważni! – napisał Biedroń.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że około 95% przypadków aborcji w Polsce (ponad 1000 rocznie) to tak zwane aborcje eugeniczne, a więc morderstwa osób podejrzanych o chorobę, zwłaszcza dzieci z Zespołem Downa. Biorąc pod uwagę, że zdecydowaną większość testów prenatalnych wykonuje się po 12 tygodniu ciąży, aborcje eugeniczne wykonywane są głównie po tym terminie. Jak te fakt pogodzić z idiotycznym wpisem hipokryty Biedronia? Czy on i jego sekundanci nie mają wstydu? Jak bardzo zmanipulowani muszą być ci, którzy dają się nabrać na te faryzejskie zagrywki?

Biedroń stworzył partyjny duet z równie z Joanną Scheuring-Wielgus, która przez długi czas, nawet po lewej stronie polityki była traktowana jak persona non grata. Znalazł się wreszcie ciepły Robert, który chętnie otacza się jeszcze głupszymi niż on sam i przygarną była polityk partii Nowoczesna.

Zobaczcie TOP 10 najgłupszych wypowiedzi tej infernalnej polityk – KLIK.

Przeczytaj także:

„Z okazji 8 Marca: Wielogłos o tożsamości współczesnej kobiety!” Kącik kom-kultury [18]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Tak sobie patrzę na nasz piękny świat i coraz więcej tematów mi się nie spina. Kiedy ludzie się obudzą ??

 2. TheThe mówi

  Dwójmyślenie, to jest typowy objaw aberracji umysłowej dotkniętego wirusem marksizmu.

 3. Gość normalny mówi

  Obudzą się Robert, jak wszystkim „kał-mykom” zaszyje się dupy i będą jeść i srać ustami.

 4. Stop antypolonizmowi mówi

  Jak tej parówie z biedronki ludzie jadą w komentarzach. Lewactwo to mordercy dzieci nienarodzonych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.