Gwiazda NBA gratuluje Hannie Zdanowskiej. „Panie Gortat, Zdanowska to przestępca!”

Marcin Gortat i Hanna Zdanowska
12

 

Marcin Gortat, łodzianin, polski sportowiec, gwiazda NBA, a zarazem reprezentant naszego kraju w koszykówce opublikował w Internecie wpis, w którym Hannie Zdanowskiej gratuluje zwycięstwa w wyścigu o fotel prezydenta miasta Łodzi. Na Gortacie internauci nie zostawili suchej nitki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratulacje Pani Prezydent @HannaZdanowska!!! Po 8 latach mozolnej pracy Łódź rozwija się w dobrym kierunku i za to dziękujemy! Kolejne lata przed nami… – aktualnie mieszkający w Stanach Zjednoczony Gortat pogratulował Zdanowskiej, która w I turze zdeklasowała konkurencję, w tym kandydata PiS Waldemara Budę (23,65 proc.), zdobywając 70,22 procent poparcia.

Na odpowiedź ze strony polskich internautów Marcin Gortat nie musiał długo czekać. Kolejny „ekspert”. Grą się Pan zajmij, bo na polityce to się Pan znasz jak Zdanowska na kredytach – napisał internauta. Pracuje pan w Stanach Zjednoczonych dziwi mnie że pan się nie zapoznał i nie przesiąkł standardami tam panującymi. Politycy za taki numer jaki wywinęła Zdanowska wylądowała na śmietniku polityki. Mówią ze podróże kształcą- widać, że nie wszystkich – napisała internautka.

Gortata najwyraźniej zabolały komentarze Polaków i w nieelegancki sposób odpowiadał: Kobieto… zajmij się sobą i rodzina naprawdę czy O jest ból w tyłku…

Jeden z internautów zwrócił Gortatowi uwagę na fakt, iż pod koniec września bieżącego roku Zdanowska została prawomocnie skazana za poświadczenie nieprawdy przy zawieraniu umów kredytowych na nieruchomości o łącznej wartości 700 tysięcy złotych. Panie Gortat, Pani Zdanowska to przestępca. Kumasz Pan. A Łódź to najbardziej zapuszczone miasto w Polsce. Przykro się czyta co Pan wypisuje – napisał internauta. Gorta szybko odpowiedział: Kolego otwórz oczy.

Słuchamy rady gwiazdy NBA i oczy otwieramy. Hanna Zdanowska została skazana prawomocnym wyrokiem i za oszustwo zasądzono jej 20 tys. złotych grzywny. Groziło jej do 5 lat pozbawienia wolności. Zaraz po wyroku Sądu Apelacyjnego, Zdanowska – która jeszcze niedawno płakała przed dziennikarzami i twierdziła, że nie zasługuje na miano przestępcy – opublikowała w sprawie oświadczenie. Sprawa jest sprzed 10 lat, dotyczy mojego życia prywatnego. Gdybym dziś nie była prezydentem, w ogóle by jej nie było. Swój kredyt spłaciłam, drugi jest spłacany, bank nigdy nie zgłaszał wobec mnie żadnych roszczeń. Nadal czuję, że nie zrobiłam nic złego – czytamy w oświadczeniu Zdanowskiej.

Prawo jest dla Zdanowskiej bezlitosne. Osoba skazana nie może sprawować urzędu prezydenta miasta czy burmistrza i kropka. W 2016 roku w sprawie wypowiedział się Rzecznik Prawo Obywatelskich, który podkreślił, że „skazany może kandydować, ale nie może sprawować urzędu prezydenta”.

Oto cała prawda, dlatego na przyszłość zalecamy panu Marcinowi Gortatowi, by zabierał głos w sprawie polskiego sportu, zaś w sprawach politycznych nabrał wody w usta.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zew mówi

  jaka z niego gwiazda skoro nie ma rozumu patriotycznego, polskiego? ten śliski gośc to gwiazda TVN-u, czyli zydowskiej telewizji na dodatek bardzo silnie antypolskiej!!

  1. kici kici KOCUR mówi

   Nawet już się upodobnił do klasycznego Żyda. Jarmułkę mu tylko założyć i niech zapoier…a pod ścianę płaczu.

 2. goj mówi

  Musi być planowany niezły szwindel, skoro nawet sportowcy, muzycy i aktorzy mają rozkaz wypowiadać się na tematy polityczne, z którymi nie mają przecież nic wspólnego. Wychodzi na to, że Gortszmat i ten kierowca Głupica to gwiazdy tego samego formatu, co Szymborska.

  1. mm mówi

   300 000 000 000 000 trzysta miliardów dolarów chcą szubrawcy od Polski! Polska im już w latach 60-tych spłaciła wszelkie naleznosci i NIEnależnosci ale to jest pasozytnicza nacja i wymyslili sobie, ze po raz kolejny chcą doic Polskę bo niemiaszki juz im placic nie chcą! znalezli sobie winowajcę zastępczego! Szkoda mi moich dziadkow, którzy wraz ze swoją trójką dzieci własnych i kilkorgiem dzieci przysposobionych – którym niemcy mordercy ssyny zabili rodzićów i dziadków i spalili dom, reasumując szkoda mi moich dziadków, którzy byli przez niemców wielokrotnie stawiani pod płot do rozstrzelania za pomoc zydom, uratował ich jedynie Boży cud! Zaden zyd nigdy NIE podziękował za tak wielką pomoc, NIGDY, choć wszyscy przezyli wojnę, zaden NIE powiedział dziękuję!! Dziadek człowiek honoru, do śmierci nie mógł tego zrozumieć, umarł jako Człowiek honoru, antykomunista, wielki patriota Polski, dlatego zapewne tak wielkiej nikczemności i nicości nie zdołał pojąć.

 3. Janusz I mówi

  Polska to kraj rolniczy, dlatego mamy za dużo słomy w butach.

  1. sten mówi

   Wysoki jak brzoza, głupi jak koza
   To trudne czasy odsłaniają kto jest kim !

  2. sten mówi

   Jakiej słomy ? to onuce ! Na tankach z gwiazdami przwieziono nam elyty rządzące – prymitywy w onucach i do tej bandy khazarstwo dołączyło szukając geszeftu ! Słoma.. Ziemiaństwa część nam wymordowano reszta prawie wykrwawiła się w walce . po 45 rozkułaczono i zdegradowano społecznie do roli pariasów , a od kiedy i kto pozwolił chłopu rządzić nikt !!! Ani pleban ani szlachta ani zaborcy ani komuna ani obecnie ! Mentalność i inteligencje dziedziczymy w genach reszte kształtuje środowisko , lub….. świadomie nabywamy -odrzucamy.

 4. Robert mówi

  Polska zmierza w kierunku Marcina dzięki temu,że polin,Izrael,Uuuussaa,to jedna wielka rodzina , która dzięki PiSowi ma więcej Łodzi na kotwicy w Norfolk Wirginia do bujania,a nie dzięki Platformie dla której służy pani Hania

 5. Robert mówi

  Panie Marcinie,wiem że z pana ,,pozycji,,porównywalnej do chicagowskiego Hancocka,trudno pochylić ku ziemi wybitnego oka,niech więc łaskawie posłucha,nie blokując pod koszem ,wielkiego ucha…Patrz na dół_ kędy wieczna mgła zaciemnia Obszar gnuśności zalany odmętem;To ziemia!Patrz,jak nad jej wody trupie Wzbił się jakiś płaz w skorupie Sam sobie sterem,żeglarzem,okrętem;Goniąc za żywiołkami drobniejszego płazu To się wzbija,to w głąb wali; Nie lgnie do niego fala,ani on do fali A wtem jak bańka prysnął o szmat głazu

 6. jacek mówi

  a kto to w ogóle jest Gortat? zarobił trochę kasy w NBA i myśli że wszystkie rozumki pozjadał? jest tak cienki jak barszczyk wigilijny, pajac jeden!

 7. rzeczoznawca mówi

  Jaki przestępca? dla żyda, a Gortat ma żydowskie korzenie, to nie przestępca, lecz macher rzeczoznawca…

 8. mm mówi

  tak na marginesie, ten facet nochal ma jak klamka od Wawelu. jaki z niego Polak skoro nie ma zadnego instynktu patriotycznego polskiego? łazi po polakozerczych meNdiach i się lansuje! jaka z niego gwiazda – chyba polakożerczych tvn-owskich saloników, nic ponad to! dziwiłam się, ze piekna kobieta, Alicja Bachleda z patriotycznego polskiego domu się wywodząca, chce z takim beznadziejnym facetem być. Tymczasem szurnęła tym brzydalem i już z nim nie jest! Brawo Ala!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.