Gwałciciel napastował współwięźniarki. Trafił do kobiecego więzienia jako osoba transpłciowa

David Thompson jako Karen White/ fot. dailymail.co.uk
5

Gwałciciel i pedofil David Thompson molestował kobiety przebywające razem z nim w więzieniu. Jak to się stało, że Thompson trafił do więzienia dla kobiet? Wystarczyło, że oświadczył, iż czuje się kobietą i pod nazwiskiem Karen White groźny przestępca trafił w miejsce, gdzie znowu mógł seksualnie napastować kobiety.

Deklarujący „kobiecość” White został uznany przez władze za osobę transpłciową. White nie przeszedł żadnych fizycznych zmian i biologicznie jest mężczyzną. Jego „kobiecość” polega wyłącznie na zmianie nazwiska, noszeniu damskich ubrań i peruki. White został już przeniesiony więzienia dla mężczyzn.

Rzecznik Służby Więziennej przeprosił za błędy, które zostały popełnione w tej sprawie. „Podczas gdy pracujemy nad zarządzaniem wszystkimi więźniami, w tym osobami transpłciowymi, z wyczuciem i zgodnie z prawem, jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo wszystkich więźniów musi być naszym absolutnym priorytetem” – powiedział rzecznik.

Przekładając to na normalny język – sterroryzowane genderową polit-poprawnością władze więzienne wpuściły lisa do kurnika. Ciekawe, czy za chwilę nie podniesie się larum ze strony aktywistów LGBT, że White powinien jednak trafić do więzienia dla kobiet, bo przecież wystarczy, że czuje się kobietą. Reszta jest nieistotna, prawda?

Źródło informacji: dailymail.co.uk

Przeczytaj też:

Kanada: Homoseksualna pornografia na egzaminie szkolnym dla 14-latków

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  O! tannenbaum,ale pięknie przystojna.Tylko Rumcajs wie,czy to drewno to on,a może ona?Szajze,Angela to nadobna,bo podobna,pełna powabu

 2. MSW mówi

  No to mu teraz dadzą w pióra po męskiej stronie jak się nie przebierze i peruki nie ściągnie. Na du… sobie miesiąc nie siądzie.

 3. LucyLucenta mówi

  Jakby tu powiedzieć? No cóż świat odszedł od BOGA i skutki są widoczne już wokół nas. To najwyższa pora, aby się nawrócić i barierą religii najpierw odgrodzić się od zła, a następnie je otoczyć religijnym kordonem sanitarnym i zagłodzić brakiem dopływu świeżych sił, pod postacią ogłupianej młodzieży.

 4. Anna mówi

  Co wy z tym bogiem, przeciech wasz wszechwiedzacy wiedzial co stwarza, nie?!

  1. MSW mówi

   Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę i spojrzał na niego i rzekł: – Ty jesteś dobry. Spojrzał na kobietę i rzekł: – A ty będziesz się musiała malować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.