Gwałciciel chce do więzienia dla kobiet. Oto do czego prowadzi gender

Transgender David Thompson velo Karen White / Fot. Daily Star
2

52-letni David Thompson, Brytyjczyk uważający się za kobietę, znany pod pseudonimem Karen White został aresztowany za atak nożem na 66-letniego sąsiada. W toku śledztwa na jaw wyszły jego inne przestępstwa, w tym dwa gwałty i liczne przypadki molestowania seksualnego. David jako Karen trafił do więzienia dla kobiet, gdzie miał odsiadywać wyrok. Jak nie trudno jest się domyślić, w więzieniu nie zrezygnował ze swojego ulubionego zajęcia i molestował osadzone kobiety.

Całe szczęście David Thompson został przeniesiony z więzienia dla kobiet w New Hall do męskiego więzienia Wakefield. Nie miał okazji jeszcze poddać się samookaleczeniu i w dalszym ciągu między nogami ma adamowe narządy, jednak to go nie zadowala. W lisćie wysłanym do znajomych i rodziny, który został opublikowany przez Sunday Mirror prosi o pomoc w zebraniu 25 tysięcy funtów potrzebnych na operację.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W liście czytamy: Tęsknię za dniem, kiedy ponownie wyślą mnie do więzienia dla kobiet”. Dodaje, „jedynym sposobem, żeby tak się stało, to bym zmienił się w kobietę, wówczas system nie będzie miał wyjścia i będzie musiał mnie przenieść do żeńskiej placówki.

Dalej swoim znajomym pisze, „jeśli miałbym czekać na operację NHS (odpowiednik NFZ – tak, w Wielkiej Brytanii podatnicy płacą za operacje ludzi urojeniami psychicznymi) czekałbym lata”.

David Thompson jest w świetle prawa mężczyzną i odsiaduje wyrok dożywocia. Nie ma tu niestety kary śmierci dla wszelkich zwyrodnialców, ale może w tym przypadku dobrze by było w części spełnić marzenia Davida i po prostu go wykastrować?

W trakcie rozprawy sędzie trafnie go zdefiniował nazywając „wysoce manipulujący drapieżnikiem”. Sprawa Davida Thompsona pokazuje do czego prowadzi lewicowa ideologia i poprawność polityczna. Niemal wszystkie media mówią o tym przypadku, jednak nie znalazłem żadnych doniesień, w których by nie mówiono o Davidzie per Karen, a przecież w świetle prawa ten cały czas jest mężczyzną. Nie dziwią materiały lewicowych mediów jak BBC, jednak nawet te uznawane w Wielkiej Brytanii za konserwatywne nie ośmieliły się wyłamać z polit-poprawnej schizofrenii.

Przeczytaj:

Skutki gender w UK: nastolatki chcą zmieniać płeć bo transpłciowość jest modna

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. zyz mówi
  2. lol mówi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.