Grzegorz Braun kolejny raz składa wniosek ws. projektu ustawy „Stop 447”. „Proszę tego nie lekceważyć” [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
2

W drugiej połowie stycznia 2020 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej STOP447 zebrał 200 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy penalizującej podejmowanie przez polskie władze negocjacji lub jakichkolwiek innych działań mających na celu realizację żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego. W związku z tym już trafił do Sejmu. Dziś (12 lutego 2020) podczas obrad sejmowych, poseł Grzegorz Braun kolejny raz złożył wniosek formalny ws. rzeczonego projektu.

Poseł Konfederacji domagał się zwołania Konwentu Seniorów (organ Sejmu oraz Senatu RP) oraz rozszerzenia porządku obrad o rozpatrzenie obywatelskiego projektu ustawy „Stop 447”.
Proszę procedować, a jeśli nie, poinformować Konwent Seniorów na jakim etapie jesteśmy z tym projektem. (…) Proszę tego nie lekceważyć – z mównicy sejmowej powiedział Braun.
Dziękuję Panie pośle, wniosek jest przede wszystkim nieregulaminowy. Rozmawialiśmy o tym na Konwencie Seniorów – odpowiedziała Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czyżby rząd Prawa i Sprawiedliwości robił wszystko co w jego mocy, aby opóźnić procedowanie projektu ustawy zakazującej ograbianie Polski przez organizacje żydowskie?

Przeczytaj:

J. Międlar: „Pogrom w Jedwabnem” w Wikipedii. Kto cenzuruje prawdę i powiela żydowskie bajki? „Strażnik kłamstwa” pracuje w Sejmie!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. POPiS musi odejść !!! mówi

    Antypolski PiS jest gorszy nawet od swoich sojuszników z PO.

  2. Jerzy mówi

    Jaka k… ustawa 447? Jeżeli podzielimy kwotę żydowskich czyli 300 miliardów dolarów przez milion żydowskich rodzin żyjących przed wojną w Polsce to otrzymamy w wyniku 300 tysięcy dolarów na każdą z miliona rodzin. Za taką kasę można kupić komfortowy dom na Florydzie, Stąd wniosek, że te żądania wymyślił jakiś głup, który ma nierówno pod sufitem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.