Grupa ukraińskich młokosów znęca się nad młodym Polakiem. Czy mainstream zajmie się sprawą? [WIDEO]

Ten Ukrainiec znęcał się nad młodym Polakiem
22

Zaledwie tydzień temu o brutalnym pobiciu 16-latka w Pruszkowie mówiły niemal wszystkie większe media w Polsce. Pod naciskiem IV władzy agresorzy zostali schwytani przez organy ścigania i już ponoszą konsekwencje swojego zachowania. I słusznie, bo nie może być zgody na brutalną agresję wśród szkolnych rówieśników. Sąd wydał postanowienie i zastosował w stosunku do całej szóstki środek tymczasowy w postaci schroniska dla nieletnich umieszczając ich na okres trzech miesięcy – w sprawie agresorów z Pruszkowa dla PAP powiedziała rzeczniczka ds. rodzinnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Warszawie sędzia Wioletta Iwańczuk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz w mediach pojawiło się nowe nagranie, na którym widać jak grupa ukraińskich młokosów znęca się nad, o głowę niższym o głowę Polakiem. Według informacji przekazanych przez radnego z Ustrzyk Dolnych, sytuacja miała miejsce we Wrocławiu. Jeden z Ukraińców w obstawie kilku rówieśników, dwukrotnie uderzył młodego Polaka w twarz. Najpierw z otwartej dłoni, a następnie z pięści.

Czy podobnie jak sprawą z Pruszkowa, również i nad tym skandalem pochylą się mainstreamowe media, organizacje stojące na straży „praw człowieka” oraz Prokuratura Krajowa?

Przeczytaj także:

PILNE! Biegły twierdzi, że hasło “Narodowe Siły Zbrojne – NSZ” zawiera groźby i nawołuje do nienawiści! W oparciu o jego opinię Sutryk oskarżył Jacka Międlara [DOKUMENTY+STENOGRAM]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dino mówi

  tak Polskę nam rzymianie urządzają

 2. Przyglądający sie mówi

  Przeszkadzała im polska. Z pomocą PAD zrobili problem którego nie było. Tak samo zrobili USA wzbudzając segregację rasową na puszczając jednych na drugich. W Europie imigrantów, a w Polsce z pomocą PAD i PiS zrobili Polakom to samo.

 3. Hammurabi mówi

  Rzecz jasna, że nikt nie podejmie kroków mających na celu ujęcie i ukaranie wyrostków, bo godziłoby to w kreowany przez media wizerunek biednego Ukraińca szukającego schronienia.
  Przecież nawet narodowości gnojków w świetle ukazów podawać w mediach nie wolno!
  Co więc będzie dalej?
  Dalej będzie coraz większa zuchwałość ukraińskich gówniarzy, chronionych nie tylko przez polskie „organy” ale i przez swoich rodzicieli.
  Cała nadzieja wymiarze sprawiedliwości ulicznej.

 4. W K mówi

  Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jak ukrainizacja Polski skończy się dla Polaków. Bardzo źle się skończy.

 5. J23 mówi

  Widać ze młode ukry czuja sie jak u siebie ,no ale czemu nie skoro maja ochronę probanderowskiego nie-rzadu !

 6. Boł mówi

  Takie coś byłoby nie do pomyślenia za moich czasów szkolnych – te ukraińce lataliby za to po ścianach. A teraz cisza, sprawy nie ma, nikt się nie burzy, a wrecz jeszcze oskarżyliby deble Polaków.

 7. Adam mówi

  coz, prawo jest powszechna niesprawiedliwoscia pod nadzorem lichwiarskiej miedzynarodowki. w calosci do likwidacji. sprawiedliwosc to zadoscuczynienie za popelnione winy. nalezy mu sie publiczna chlosta a dalej wydalenie na Ukraine. wiecej takich przypadkow nie bedzie

 8. Ewa-Maria mówi

  W głowie się nie mieści kogo rządząca banda sprowadziła do Polski . To są młodzi, przyszli bandyci a problem będzie tylko narastał. Ostatnio czytałam statystyki przestępstw kryminalnych dokonanych w Polsce w 2022 przez obcokrajowców. Było ich około 13 tys. w tym połowa tych przestępstw dokonana przez Ukraińców.

 9. M.K. mówi

  W Polsce przestępstw mogą dokonywać jedynie Polacy.

 10. Negro mówi

  Czytam to i oczom nie wierzę. Jak ma być w Polsce lepiej, skoro Polacy zamiast działać, ograniczają się tylko do komentowania sprawy.
  Ktoś zawiadomił tv, prasę, organa scigania?
  Co z tego że filmik wypłynął gdzieś w internecie? Tam jest dziesiątki takich przypadków.
  Zamiast biadolić jak to w Polsce jest źle, to się weźcie do roboty.

 11. Hammurabi mówi

  @Negro
  Problem w tym, że nawet jeśli ktoś podzieli się takimi filmikami z „organami” to efekt będzie żaden a nawet może się skończyć oskarżeniem o „mowę nienawiści”.
  Policja odmówi ścigania, media sprawy nie nagłośnią zasłaniając się 'dobrem mniejszości ukraińskiej” i zakazem podawania narodowości. Natomiast jeśli jakiś desperat odważy się zatrzymać chachła, bandy skretyniałych pajaców zaczną organizować pikiety i „spontaniczne” manifestacje w obronie uciśnionego anioła. Być może jakaś ochojskopodobny skurwiel nawet sobie w geście rozpaczy otworzy żyły…
  Nawet jeśli pomimo tego dojdzie do postawienia takiego „wasyla” przed sądem, sprawy będą umarzane, z uwagi na „znikomą szkodliwość społeczną”, bo przecież dotyczyć będą pobicia „jakiegoś tam Polaka”, który z całą pewnością sprowokował straumatyzowanego delikatnego i wrażliwego ukra.
  W tym „wzięciu się do roboty” masz jednak rację. Powinna ona polegać na – niestety – obcym uczuciowym Polakom powszechnym ostracyzmie i wykluczeniu społecznym.
  Póki pod naciskiem tzw. „obrońców praw człowieka” powszechnym będzie ułatwianie życia Ukraińcom w urzędach, przychodniach, sklepach, na ulicach a właściwie to w każdym już praktycznie miejscu, póty będą oni hardzieć, obdarzając swoich protektorów zwiększającą się pogardą.

 12. Negro mówi

  @Hammurabi
  A próbował ktoś coś z tym zrobić?
  Bo jak na razie to nawet Twój przydługi wywód jest tylko czczą paplaniną nie poparta żadnymi dowodami, a jedynie produkowaniem propagandy, sianiem nienawiści, wyrażeniem swoich uprzedzeń wobec Ukraińców i rządzących.
  Z tego wynika, że najlepiej nic nie robić, bo i po co skoro nikt na to nie zareaguje. Lepiej tylko czytać te artykuły i kupować książki Miedlara, czy Tretter-Sierpinskiej i innych, bo jak na razie to chyba się do tego sprowadza działalność tego portalu.

 13. Paweł mówi

  To kaczor doprowadził do ukrainizacji Polski i do tej patologii która się dzieje w Polsce z winy roszczeniowych Ukraińców.

 14. Hammurabi mówi

  @Negro
  Nic nie zrozumiałeś.
  Problem tkwi nie w „wymiarze”, który wielokrotnie dał się poznać jako antypolski ale w nas. W nas wszystkich. W nas, jako społeczeństwie śpieszącym z pomocą wrogom.
  To tak, jak w bajce o żabie i skorpionie. Żeby nie było „przydługo”, to sam sobie jej poszukaj. A książki Jacka są naprawdę warte dokładnego przestudiowania.

 15. Dumny Polak mówi

  Zgadza Bracie, Hammurabi byl kiedys swiatlym czlowiekiek, ten natomiast, wyjatkowo mi juz podpadl!

  Juz od dawna nie czytam wogole jego pisadla, tylko szkoda czasu, nie wiadomo, KTO TO WLASCIWIE jest i czego tutaj chce!
  Chyba tylko on sam uwaza sie, ze swoimi bezsensownymi tekstami, za taaaaak ma,drego!

 16. Negro mówi

  @Hammurabi
  Jak ja razie to problem jest w takich jak Ty, którzy usiłują wmówić innym, że lepiej nic nie robić, nie próbować walczyć, bo wszelkie działania są z góry skazane na niepowodzenie.
  A Polacy nie są tacy, że nie mają własnego rozumu i nie potrafią wyciągać wniosków, po prostu część ludzi dała się znowu zmanipulować politykom.
  Zamiast marnować kasę na te książki w tych ciężkich czasach, to taniej można znaleźć to w internecie, gdzie roi się od stron poruszających te tematy.

 17. Hammurabi mówi

  @Negro
  Piszesz, że wyrażam swoje uprzedzenia wobec Ukraińców, że usiłuję coś wmówić ludziom, że sieję propagandę…
  A czy zadałeś sobie ten wielki, śmiertelny prawie trud i sprawdziłeś prawdziwość tego, co piszę? Fakty, liczby, daty, okoliczności?
  Pewnie nie, bo to nudne, bo szkoda czasu a już w ogóle to przecież „szkoda marnować kasę na te książki w tych ciężkich czasach, to taniej można znaleźć to w Internecie, gdzie roi się od stron poruszających te tematy”. Tylko, że te strony również trzeba przeczytać i to ze zrozumieniem, często rozszerzając i sprawdzając zawarte w nich wiadomości! Same obrazki to jednak zbyt mało.

  Zaś pytanie „czy ktoś coś próbował z tym zrobić”, należy zadać poszkodowanemu a zwłaszcza jego rodzicom bądź prawnym opiekunom.

  „Zgłoszenie pobicia na policji powinno nastąpić jak najszybciej od zdarzenia. Można je zgłosić telefonicznie, poprzez osobiste stawienie się na policji, a także w formie pisemnej, wysyłając zawiadomienie do jednostki policji, która zajmuje się obszarem, gdzie miało miejsce pobicie. Przede wszystkim należy opisać dokładnie jego przebieg, podać personalia napastników (dane osobowe, rysopis, pseudonim czy miejsce zamieszkania), a także wskazać świadków zdarzenia.
  Jak najszybciej po pobiciu należy udać się na obdukcję, czyli pójść do lekarza, który wyda zaświadczenie o stanie zdrowia. W czasie obdukcji lekarz spisuje stwierdzone przez niego obrażenia ciała, a także zazwyczaj podaje ich przyczynę. Celem obdukcji jest potwierdzenie doznanych obrażeń, jak również ocena prawna czasu naruszania czynności narządów ciała”.

 18. Dumny Polak mówi

  hammurabi, PO CO TY TO WSZYSTKO PISZESZ i PISZESZ i PISZESZ!?
  Puknij ty sie wreszcie w leb, az zaskoczysz na normalny tryb!!!
  Przeciez to strata twojego czasu i kazdego z nas, tutaj czytajacych!
  Nie wiadomo, o co ci w twoich tekstach chodzi! Tego mozna miec juz naprawde dosyc!

 19. Negro mówi

  @Hammurabi
  W sumie po lekturze tej Brunatnej Księgi mogę Ci przyznać trochę racji.
  Mogę podać dla przykładu opisane dwie sprawy: zniszczenie na cmentarzu płyty na grobie jak to określono ukraińskich sił zbrojnych w Polsce( zapewne chodzi o UPA) jest to określone jako atak przeciwko posiadaniu przestrzeni cmentarnej przez Ukraińców i drugi obchody w Hajnówce ku czci Burego i Łupaszki, gdzie wywleczono tylko jakieś informacje o mordowaniu przez nich jakichś mniejszości.
  Jest to tak zmanipulowane bez podania szczegółów, że tam można wszystko wpisać.
  Ale za tym stoi zapewne opozycja, bo na nich żadnych skarg nie uświadczysz, głównie tam atakuje się PiS i Konfę. Także nie mogę stwierdzić że obecna władza nic nie robi w celu karania Ukraińców.

 20. Marcin mówi

  A gdzie byli koledzy tego pobitego? Matki nie powinny poznać młodych bander.synów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.