Grecy wyszli na ulice! Mają dość potężnej fali migrantów. Mówią NIE agendzie 2030 zakładającej „przekształcenie świata” [WIDEO]

4

Grecy mają dość potężnej fali migrantów. Kilka tysięcy miejscowych patriotów wyszło na ulice stolicy, by sprzeciwić się sponsorowanej przez ONZ i UE agendzie 2030! W ciągu ostatnich czterech miesięcy do Grecji przybyło 40 tysięcy migrantów. Grecy mają dość.

Agenda 2030, przez ONZ zwana „agendą zrównoważonego rozwoju”, została przyjęta cztery lata temu. Wprost mówi o „przekształcaniu świata”, co jednoznaacznie kojarzy się z planem New World Order (cały dokument). Agenda zakłada „pozytywny wpływ migrantów” na kształtowanie społeczeństwa, co zwłaszcza wyartykułowano w punkcie 29 rzeczonego dokumentu: Uznajemy pozytywny wkład migrantów na rzecz wzrostu sprzyjającego włączeniu społecznemu i zrównoważonego rozwoju. Ponadto uznajemy, że międzynarodowa migracja stanowi wielowymiarową rzeczywistości kluczowym znaczeniu dla rozwoju krajów pochodzenia, tranzytu i przeznaczenia, która wymaga spójnych i kompleksowych rozwiązań.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Grecy mają dojść realizacji dyktatu zawartego w tym dokumencie, a z którego realizacją borykają się od kilku lat. W sierpniu bieżącego roku, w wywiadzie dla dziennika Kathiumerini Jeorios Kumucakos, wiceminister ds. obrony cywilnej zaznaczył, że od „od 7 lipca nie było ani jednego dnia bez przybycia migrantów” do Grecji.

Greccy patrioci postanowili wyjść na ulice. Tysiące manifestantów domagało się zatrzymania fali migracji i wypowiedzenia agendy 2030. W marszu uczestniczyli m.in. przedstawiciele i sympatycy narodowo-radykalnej partii Nowy Świt, która w majowych wyborach do europarlamentu wprowadziła dwóch posłów.

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Kaczyński i Orban rozbili bank, Włosi idą wysadzić unię, a Konfederacja…” ANALIZA wyników z wszystkich krajów UE [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomek mówi

  Grecy nie borykają się z żadną realizacją żadnej agendy i żadnego NWO – to bajeczka dla gamoni wierzących w teorie spiskowe, a ten dokumentnie dotyczy takiej formy imigracji. Grecy borykają się po prostu z burdlem, za przeproszeniem, na granicy UE i brakiem decyzyjności co do szybkiego i skutecznego odsyłania imigrantów skąd przyszli.

  1. Piotr mówi

   Maskull, brawo.
   Odpowiedź rzeczowa i zwięzła zawierająca argumenty nie do obalenia.
   Rzadko to widuję.

  2. Jacek Międlar mówi

   Panie Tomku proszę nie opowiadać bzdur. Agenda 2030 to realny problem, co zostało zawarte w moim artykule oraz pod linkiem wrzuconym przez Pana MASKULL.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.