SKLEP-WPRAWO.PL

„Gorszy sort” postanowił założyć nową partię polityczną. Nie mają programu, ale mają nazwę!

fot. youtube
22

To musiało się stać. „Gorszy sort” stracił nadzieję na wygraną opozycji totalnej i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Powstaje nowa partia, która co prawda nie ma jeszcze programu, ale wie, że chce dostać 10% w wyborach. To jedyne kryterium programowe, które ich interesuje.

Twórcy nowej partii upatrują swój elektorat w tych, „którzy nie mają na kogo zagłosować”. To bardzo obiecujący target dla partii bez programu. Sukces gwarantowany.

Oczywiście nowa partia nie może obyć się bez autorytetów. Z dyskusji zwolenników nowej partii wynika, że będą to autorytety mocno przechodzone, a niektóre nawet mocno przepite. Oto oni: Magdalena Środa, Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk, Robert Biedroń, Aleksander Kwaśniewski, Jan Hartman, Leszek Balcerowicz, Henryka Krzywonos, Roman Giertych oraz tajemnicze „obie panie z Nowoczesnej”. Przy takich autorytetach to i program nie jest potrzebny, a 10% poparcia murowane.

I jeszcze nazwa, która została wybrana w internetowym głosowaniu. Jak nazywa się partia „gorszego sortu”? Nigdy byście nie zgadli. Oto odpowiedź.

Źródło: twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. janek mówi

  Proponuję, nazwę stosowną dla gorszego sortu: ŻYDOuBECJA! Polacy będą głosować, że ho, ho, ho, jak mawiał nasz prezydent-rezydent, buuuul, który z tytułem magistra nie potrafi pisać po polsku.

  1. Gargamel mówi

   Ale żądy i bochaterstwo Andrzeja Dudy Ci nie przeszkadzają. Jak widać potrafi pisać po polsku. A ilu członków PZPR czyli komunistów jest w PiS. Wymienić Ci nazwiska?

 3. test24 mówi

  Program wyborczy: dojście do koryta 😀

  1. sissi mówi

   biora przyklad z was pisowska sekto

   1. janek mówi

    A ty z jakiej sekty? Sissi to prawie jak sosso:)))))

 4. jacek z mówi

  Gorszy Sort liczy na 10% czy 10 glosow? Mozna sie spodziewac, ze bede glosowac na siebie, ale i to jest malo prawdopodobne….to jest komedia „Partia Gorszy Sort”.

 5. Janusz mówi

  Choroba wściekły krów przeniosła się na ludzi. Jedyne wyjście kwarantanna.

   1. janek mówi

    No pytasz jak milicjant….. A machasz blondynką:)))

 6. Jarek mówi

  litości – demokracja to coś co na nas najgorzej działa – zamiast ludzi którzy coś chcieliby zdziałać m.in. pozytywnego dla narodu banda szubrawców i kuglarzy odbierająca chleb artystom kabaretowym

  1. janek mówi

   To nie szubrawcy tylko zwykła żydokomuna tumani demokracją ludzi. Ta słynna demokracja to wehikuł do zawłaszczenia władzy. Podobnie jest w Polsce, gdzie dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż jeden profesor.

  2. test24 mówi

   Myślę, tu nawet nie chodzi o ustrój, a o mentalność ludzi. W Singapurze mają demokrację, ale władza jest autorytarna. Ale! Tam przy korycie są profesorowie i specjaliści w swoich fachu, a przy zarządzaniu państwem inspirują się zarządzaniem korporacjami – mają być wyniki, a produktem jest zadowolenie ludzi, a nie wypchane kieszenie. Od chyba 50 lat rządzi wciąż ta sama partia, ale nie dlatego, że to reżim i nie można ich obalić – oni tam mają demokrację. Ludzie tę partię wybierają, bo po prostu dobrze działa i realizuje cele. Co niby ma obiecać konkurencja? Więcej domów, jeszcze wyższe zarobki, jeszcze lepszą medycynę, jeszcze lepszą edukację i więcej czystych ulic? Przecież rządząca partia realizuje postulaty całkiem sprawnie, więc trudno się przebić konkurentom. Bo jak można podnieść jeszcze bardziej poziom edukacji, skoro i tak jest już bardzo wysoki? Jak można podnieść standardy życia, skoro są już bardzo wysokie? Jak można wybudować więcej domów, skoro domów jest już dużo? A ile tam zarabiają politycy? Tam politycy są milionerami, ale nie są wybierani po znajomości, a na podstawie solidnego CV, prac naukowych itd. Więc gdy ktoś chce być ministrem i wygryźć obecnego ministra, to musi być jeszcze większym specem od niego.

   1. janek mówi

    Piszesz o elicie, która rządzi w Singapurze. Naszą elitę, która ocalała po 1944r., wymordowała opisana przeze mnie żydokomuna i sama mianowała się salonem. Stąd te tumanienie polaczków nadzwyczajną kastą. Ta polskojęzyczna żydobolszewia, najpierw totalitarnie a teraz autorytarnie (poprzez szantaż medialny i finansowy) już 70 lat okrada Polskę i Polaków. Dlatego tak wyją w Warszawie, bo tej żydoubecji najwięcej w stolicy, do której ,,filtrowali” się przez 45 lat prl-u, a prawdziwych warszawiaków kwaterunek wywalał na Pragę. Po co mam demokracja, najgorszy z systemów?

   2. sissi mówi

    Alez mnie rozsmieszyles tymi swoimi wypocinami . Widac ,ze czytasz tylko „bez sensu ” i tym podobne badziewia sluchasz TVPiS i TVTrwam .

    1. janek mówi

     Sissi jak soso, analizujesz:))) jak syn milicjanta czy czteroklasowego ormowca?Podpowiadam: w przypadku ormowca nie chodzi o liceum. PS. od ośmiu lat nie mam telewizora, i nie oglądam tak jak ty pedałenu i polsratu:)))))

 7. janek mówi

  To nie szubrawcy tylko zwykła żydokomuna tumani demokracją ludzi. Ta słynna demokracja to wehikuł do zawłaszczenia władzy. Podobnie jest w Polsce, gdzie dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż jeden profesor.

 8. Dona mówi

  Koniec swiata mafia oszustow,zlodzieji itp zamiast celi wieziennej chce sie dorwac do koryt!

 9. lesia mówi

  pisowskie lizo..py w akcji banda chamów i prostaków

  1. janek mówi

   Lesia, pięknie wyzywasz, jak ta pisareczka Gretkowska od grafomanów. Z jakiej jesteś bandy?

 10. Rock mówi

  Prohram Partii Gorszego Sortu:
  1. Żeby było tak jak było.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.