„Geremek zginął w ramionach prostytutki. Umarł tak jak żył!”. Szokujące fakty na temat „autorytetu” III RP

Bronisław Geremek / Fot. Youtube
52

Bronisław Geremek, a właściwie Benjamin Lewartow, to postać która od lat stawiana jest Polakom i politykom za przykład do naśladowania. Media i elity III RP uczyniły z niego prawdziwy autorytet. Kim Geremek był naprawdę? Syn łódzkiego rabina, w czasie II wojny światowej uratowany przez polską rodzinę Geremków. Jeden z głównych ojców Okrągłego Stołu. Polityk Unii Wolności i minister spraw zagranicznych. W latach 2000-2001 jako przewodniczący tej formacji był szefem 28-letniego działacza UW, Andrzeja Dudy, dziś prezydenta RP. Od 2004 do śmierci (2008) poseł do Parlamentu Europejskiego.

Po dzień dzisiejszy w szkolnych podręcznikach, a zwłaszcza w mediach głównego nurtu, przedstawiany jest jako człowiek wielkiego formatu. Tymczasem, jak wyjaśnia Wojciech Sumliński w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem z portalu Nowy Polski Show, prawda o Geremku jest zgoła inna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Człowiek który był przedstawiany jako autorytet moralny, uiszczenie wszelkich cnót, wielki opozycjonista, bohater, było człowiekiem do cna zepsutym. (…) To był człowiek totalnie zdemoralizowany. Ja już nie mówię, że to on zablokował wyjaśnienie sprawy śmierci ks. Popiełuszki (…). Mówię o okolicznościach jego śmierci. Śmierć jest częścią życia. Geremek zginął tak jak żył, w ramionach prostytutki [
którą w mediach nazywano prostytutką – przyp. red.]. O tym nikt nie mówi głośno, a są raporty policyjne na ten temat. (…) Ten człowiek umarł tak jak żył – w rozmowie z Szlachtowiczem opowiada Sumliński.


Wojciech Sumliński, który za demaskowanie kłamstw III RP nieomal nie przepłacił życiem, w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem opowiada o wspólnych imprezach czołowych polityków, ludzi służb, biskupa Sławoja Leszka Głodzia i Bronisława Geremka, któremu gangsterzy z Pruszkowa „dowozili prostytutki”.


Te porażające fakty nie przeszkadzają, by do dzisiaj, jedna z sejmowych sal nosiła imię Geremka. Nie przeszkadzało, by „do cna zepsuty”, żydowski ateista, został pochowany w Alei Zasłużonych na Powązkach. W jego pogrzebie uczestniczyła cała świta III RP, z prezydentem Lechem Kaczyńskim i kard. Kazimierzem Nyczem na czele. Odprawiono uroczystą Mszę i zachowano wszelkie katolickie rytuały, tym samym elity uczestniczące w pogrzebie i polski episkopat okrył się hańbą.


To jeden wielki teatr iluzji. To jakiś taki chocholi taniec. (…) Trzeba pokazać tych Tusków, tych Geremków, zakłamane towarzystwo, które zrobiło Polakom wodę z mózgu – mówi Wojciech Sumliński.

WYSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY PIOTRA SZLACHTOWICZA Z WOJCIECHEM SUMLIŃSKIM (KLIK)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. krzysiek mówi

  on nie nawidzil Polaków ! Polskożerca !!!dewiant zydoski !!!

  1. 555555 mówi

   Zrobił ci coś złego debilu ??? Może tak powiem o twojej matce co ??

  2. Maciej mówi

   Zrobił dużo złego naszemu krajowi…

  3. yaga mówi

   100/100

  4. Krzysztof mówi

   Stul ryj baranie , oczywiście ,że zrobił i to nie tylko jemu , ale i całej Polsce , żydzie . Chcesz to poszukaj , przeczytaj . To pierwszy hamulcowy i wielki szkodnik . Zanim coś napiszesz nieuku to sprawdz , kto to był .

  5. Adam mówi

   Jakieś konkrrtne dowody na to??? Czy tak tylko opluwasz człowieka???

  6. bobo mówi

   nigdzie nie ma dowodów na to, że Geremek był człowiekim

  1. Constancja mówi

   Bardzo bym chciala, zeby Bog pozwolil na wyciagniecie Geremka z najglebszych nizin piekla, chociaz na 5 minut, zeby dal swiadectwo jak mu sie teraz zyje ? Takie objawienie mogloby nawrocic wszystkich innych jemu podobnych, czesto ocalonych przez Polakow. Stamtad juz go nikt nie ocali…biedak przepadl na wieki wiekow…

  2. Piotr mówi

   Constancja, zapewne byłby to ciekawy eksperyment. Całkowicie bezskuteczny.
   I Bóg nie miałby nic do gadania, gdyż nawet żydowi dał wolną wolę.

   I tak można zaryzykować stwierdzenie, że Benjamin Lewartow był „porządnym człowiekiem”, bo o ile wiem, nie doprowadził do śmierci państwa Geremków, którzy go uratowali. Takie zdarzenia z lat tuz powojennych opisuje Albin Siwak we swoich wspomnieniach (pdf do pobrania z sieci dla zainteresowanych kolorytem wczesnego i późniejszego PRLu)

  3. Teresa mówi

   I tak by nieuwierzyli

  4. ttttd mówi

   A co złego zrobił tobie ten nieżyjący człowiek. ??? Idz jutro do kościoła i idz do spowiedzi bo jak widze profanujaesz swoja wiarę .

  5. Hiskiasz mówi

   Bogacz też chciał, by Abraham posłał Łazarza do swoich braci, aby ich ostrzegł przed trafieniem do tego samego miejsca.

   Abraham odparł, że mają Pisma których powinni się trzymać, i jeśli nie słuchają Pisma (Biblii w obecnych czasach), to choćby ktoś z umarłych przyszedł, to nie uwierzą.

  6. Krzysztof mówi

   PRAWA , ALE DOBRZE MU TAK .

 2. Bolo mówi

  Ajwaj jak onilubiaciupciac co sie rusza>

  1. Krzysztof mówi

   To prawda , znam kilku żydów – to zboczeńcy i seksoholicy , obrzydzenie bierze , zawsze mówią o seksie i makówki kręcą im się dookoła kiedy widzą młode zgrabne dziewczęta.

 3. Robert mówi

  Strasznie ogólnikowo, Ta pani to była jego asystentka która w ramach obowiązków robiła mu loda , w czasie orgazmu zboczur zjechał na drugi pas i doprowadził do zderzenia czołowego . Pani która miała głowę pod kierownicą odniosła lekkie obrażenia.

 4. kazxik mówi

  a ten jego obrzezany ptaszek się ostał?

  1. Gosia mówi

   ????

  2. Paweł mówi

   Podobno Sehter ma teraz z tej fujary relikwię

  3. Krzysztof mówi

   Ostał sie podobno , wypchali go , chyba ponad miarę i teraz jest ozdobą w jednym z żydowskich muzeów jak największy uj wszech czasów.

 5. Rafał mówi

  „w ramionach” – lekka przesada

 6. Matt mówi

  Sumliński – plagiator i manipulant – wszystko jasne

  1. Patt mówi

   Fakty, proszę o fakty drogi Matt. A jak nie to woooon!

  2. JohnDoe mówi

   To jest do wygoglowania. Szumliński jest plagiatorem. I to nie raz, nie dwa i nie trzy.

  3. Iwa mówi

   Tam mieszkaja ludzie ktorzy to na wlasne oczy widzieli ,jak go wynosili bez spodni ,di dzisiaj sie smieja, poza tym wszystko w raporcie policyjnym z wypadku ,nie ukryjesz manipulatorze

 7. Waldek mówi

  Może nie tyle w ramionach, co w ustach. W wypadku samochodowym Geremek zginął z kawałkiem siebie w ustach prostytutki, jadąc samochodem, gdy ta mu robiła „blow job”.

 8. tttt mówi

  Profanujecie Polskę.Ona podobno jest katolicka i o zmarłych się źle nie mówi jak podobno jest w aszej wierze .A jak widze to albo jesteście ateiści albo profanujecie swoją wiarę

  1. Patt mówi

   O zmarłych mówi się tylko …. prawdę drogi Tttt a że prawda w niektórych wypadkach jest „trudna” to trudno 🙂 A tak na poważnie to nie znasz naszej wiary. W naszej wierze niedopuszczalne jest skazywanie kogoś na potępienie i orzekanie o jego braku przyjęcia przez Pana Boga w poczet zbawionych. W myśl twojej „teorii” wszyscy katolicy powinni piać z zachwytu za Hitlerem, Stalinem, tęsknić i gloryfikować Bieruta i wielu innych szubrawców którzy dali się Polsce we znaki. Chcemy oczyścić Polskę z mętnej historii i przekazywać pokoleniom prawdę chociażby była ona trudna.
   Ateistą jak widać jesteś Ty i profanujesz historię.

  2. Gosia mówi

   przeciez Geremek nie był Polakiem on był Żydem wiec nie był katolikiem był nie wierzący on jak sie wypowiedział dla pewnej dziennikarki „ja wręcz nie nawidze Polaków „ to sa słowa Geremka

 9. Leszek mówi

  Podobno Geremek i inni jego kumple częst korzystali z usług pewnej blondyny z Nowej Karczmy teraz zajmującej stanowisko Starosty w tym powiecie

 10. Aaron Sralom mówi

  Niebo to raj bo nie ma tam żydów.

 11. darek mówi

  Geremek podczas prowadzenia auta odbywal jednoczesnie stosunek oralny z prostytutka ktora dzięki temu ze byla przy rozporku Geremka ocalila swoje życie.Geremek niestety polegl ale co uzyl zabrał ze soba .Potrafil stosunkować sie nawet podczas prowadzenia samochodu.Ot wyczyn

  1. Dandys mówi

   Oj nie zazdrość , nie zazdrość, może i tobie kiedyś stanie

 12. Iwa mówi

  Cos takiego , jak zle mowicie o Kaczynskim i 95 zamordowanych to nie katolicka ?

 13. Robert mówi

  A chazarzy „Kaczyńscy” – Kalksteinowie – to nie robią ludziom gówna z mózgów? W czym oni są lepsi od Geremka – jak w samym artykule napisano, że to Lech Kalkstein „Kaczyński” brał udział a tych szopkach ku czci Geremka?

  1. Adam Zabokrzycki mówi

   Tobie zrobili.

 14. grzegorz mówi

  suuuuper – prawda wychodzi na jaw – każdy POpapraniec , lewak to SZMATA

 15. Olo mówi

  O Żydach (szczególnie tych zasłużonych) wolno mówić tylko dobrze. Kiedyś, dawno nawet Go ceniłem. Niestety, jego dalsze poglądy i działania już za czasów po 90 roku, całkowicie zmieniły moje postrzeganie go jako Polaka i patrioty. Bez reszty zaprzedał się nawet nie Unii ale ludziom którzy z Unii zrobili swoje narzędzie prób zniewolenia Państw i Narodów Europy. A już stawianie go w szeregach z Robertem Schumanem czy Jeanem Monnetem, to obrzydliwość i nadużycie.

 16. Włodzimierz z Łodzi mówi

  Zamiast tego śmiecia potępiać , to niektórzy go jeszcze bronią , nie mogę tego pojąć ! Jeżeli jest ktoś świnia , to trzeba o tym mówić i to głośno , tym bardziej jak był politykiem ! Trzeba takich ludzi napiętnować i pisać o nim tylko prawdę , ludzie muszą wiedzieć z kim mieli do czynienia !

 17. DEDE mówi

  Skoro sobie bzykal na boku i wziol wiagre to dlaczego ta cala maskarada z wypadkiem ???
  Kto kierowal mercedesem ???

 18. Janusz I mówi

  Gdybym wiedział, że Andrzej Duda należał do Unii Wolności, raczej dałbym sobie rękę uciąć, niż zagłosowałbym na niego. Bardziej łaskawy byłbym dla nawróconego pezetpeerowca niż dla nawróconego unity.

  1. Ewa mówi

   Schetyna też należał do Unii Wolności, a Tusk do Kongresu Liberalno Demokratycznego, które później razem współpracowały

 19. Polak mówi

  Geremek był kumunista należał do partikumunistycznej do 1989 a wypadek był spowodowany dlatego że prostytutka robiła mu loda w czasie jazdy

 20. Paweł mówi

  Lewertow nie zginął w ramionach dziwki, tylko z głową dziwki między nogami. W trakcie wypadku, pani za pieniądze, po prostu odgryzła czcigodnemu Bronisławowi starą, obrzezaną fujarę

 21. EdBer mówi

  BO NIE KONSUMOWAŁ
  FASOLKI PO BRETOŃSKU PRZED

 22. RRR mówi

  Mało merytoryczne te zarzuty.Nie interesuje mnie jego prywatne prowadzenie się ani nawet poglądy tylko co robił albo nie robił dla Polski.Z grubsza wygląda to tak,że był sobie początkowo w PZPR,potem jako historyk w Paryżu bo mając go za swego wypuścili,pisał niezłe prace mediewistyczne ponoć.Potem spiknął się z kliką rewizjonistyczną Michnika/KOR i afiliował przy Solidarności gdzie wyrósł nagle na wielkiego wodza..jak tego ja nie wiem nie znająć szczegółów.Wiem ogólnie że był narzut inteligentów tego typu(doradców,prawników,uczelnianych ludzi)na Solidarność i że w gruncie rzeczy komuna na tym przegrała.Geremek robił co trzeba tzn służył Solidarności i tam na tyle wyszedł wysoko,że nagle jedna w głównych osób w państwie tak 1990..Poglądowo nie moja bajka bo za bardzo czerwony,ta sama w mojej ocenie klika co Michnik,Kuroń itp.Ale żeby jakoś Polsce zaszkodził to chyba nie bo jechał na fali.Później jako minister mógł już szkodzić bo instalował politykę na kolanach wobec UE i całego tego lewackiego jądra.Czy zaszkodził-no cóż,nie znam jego działań w szczegółach na tyle..

  1. Edyta mówi

   Zaszkodził Polsce np. kazał zlikwidować PGR-y skazując ludzi ze wsi na brak możliwości zarobkowania i utrzymania się przy zyciu. W każdym razie z powodu likwidacji PGR-ów, na wsiach była potężna bieda, a kobiety oddawały się na Mazurach za 10 zł, by przeżyć w latach 90-tych, do momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej . Ludzie tam wprost głodowali. Tak mi mówił facet z Warszawy, ktory był hurtownikiem srebra i jeździł na Mazury w ramach swojej pracy i widział co tam się działo. Kazał też Geremek zamknąć granicę wschodnią dla handlu z Rosją. Takie bazary jak Tuszyn pod Łodzią żyły w dużej mierze z handlu z Rosjanami i Białorusinami, którzy przyjeżdżali do Tuszyna i brali towar całymi worami. Geremek zamknął tę granicę i handel w Tuszynie podupadł

 23. Waldemar mówi

  A dokładniej to ten żydowski polonofob umarł z fragmentem swojego ciała, napęczniałym od krwi, w ustach prostytutki 🙂

 24. Anna mówi

  Ludzie, opamiętajcie się. Co w waszych głowach, jezeli w ten sposób piszecie? Absolutnie nie bronię p. Bronisława/ Benjamina. Jednak takie komentarze wskazują, że po prostu brakuje Wam szacunku do siebie samych…

 25. Droga mówi

  Smutne, że ten antypolak jest przedstawiany jako autorytet IIIRP. To z drugiej strony mówi wszystko o elitach IIIRP.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.