„Gdzie pamięć o milionach pomordowanych Polaków?!” Przejmujące przemówienie Jacka Międlara w KL Auschwitz [WIDEO]

Jacek Międlar przemawia na terenie obozu KL Auschwitz (14 czerwca 2019) / Fot. YouTube
11

14 czerwca przypada Narodowy Dzień Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych. Z tej racji, w dniu wczorajszym (14 czerwca 2019), w celu upamiętnienia pomordowanych Polaków, do Oświęcimia przybyła grupa kilkudziesięciu Polaków. Nie obyło się bez skandali, o których więcej w relacji pt. Chcieli oddać cześć Polakom pomordowanym w obozach! Zatrzymania przez policję i represje! [WIDEO]. Pod ścianą straceń zabrał głos Jacek Międlar, by w przejmujących słowach powiedzieć to, co nie przechodzi przez usta polskich polityków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

14 czerwca 1940. To już kolejna rocznica, gdy w pierwszym transporcie z tarnowskiego więzienia do obozu niemieckiego, do obozu śmierci, nie zostali wysłani ludzie bez rodowodu. Nie zostali wysłani ludzie bez korzeni. 728 Polaków wysłanych na śmierć. Nie przez jakiegoś tam człowieka, ale przez konkretną osobę. Przez Hansa Franka, przez człowieka, który chciał zniszczyć polską państwowość depcząc po polskiej inteligencji, duchowieństwie, chrześcijaństwie. Hans Frank mówił: „Jeżeli chcemy opanować Polskę musimy zniszczyć ich intelekt, zdemoralizować.” Dlatego w pierwszym transporcie byli mordowani Polacy. Dlatego tak wielu Polaków zginęło w obozach koncentracyjnych.

PRZECZYTAJ: Muzeum Auschwitz usuwa literę „P” z pasiaka na fladze przed byłym obozem

Dziś w mediach głównego nurtu nie chce się o tym mówić. Ciągle słyszymy o tym, że ginęli starozakonni, że ginęli Żydzi, że ginęli Cyganie. A ja się pytam, gdzie te 3 miliony Polaków, którzy bestialsko zostali zamordowani przez kolaborantów Hitlera i całą III Rzeszę? Dziś, mówienie tej prawdy, że Polacy w pierwszej kolejności byli celem ludobójczej polityki Adolfa Hitlera to jest mowa nienawiści, to jest sprzeczne z polityczną poprawnością. Jeżeli chcemy suwerennego państwa polskiego. Jeżeli chcemy silnego narodu, musimy głosić prawdę, a prawda jest niezmienna. To Polacy w okresie II wojny światowej jako jedyna nacja okazała się nacją bohaterską. Nacja, która na strychach, w szafach, w ścianach, w piwnicach przechowywała tych, których potomkowie dziś próbują nam imputować nazizm, faszyzm i antysemityzm. To nasi przodkowie wykazali się bohaterskością. To nasi przodkowie w okresie II wojny światowej i po 1945 roku walczyli z nazistowskimi Niemcami i sowietami. To nasi przodkowie niczym na taśmie fabrycznej ginęli w niemieckich obozach zagłady.

Ktoś powie: „Jacku, to jest banalne, to oczywistość”. Popatrzcie jak nas jest dzisiaj niewielu. To jest tylko 30, 40 osób. A gdzie są te miliony. Gdzie jest młode pokolenie? Pytam dzisiaj wycieczkę młodych ludzi: „Po co tutaj przybyliście?”. „Nie wiemy” – odpowiedzieli. Państwo, naród bez pamięci, naród dezinformowany, naród okłamywany, naród z podciętymi korzeniami to naród, który usycha. I my mamy być tym korzeniem, który wyda zdrowe gałęzie i zdrowe owoce. I tym zdrowym owocem jest nasza obecność w tym miejscu. Pamiętajmy i podkreślajmy w rozmowach z najbliższymi, że to przede wszystkim Polacy byli ofiarami II wojny światowej. Że to Polacy walczyli z niemieckim i sowieckim okupantem i przede wszystkim Polacy na nekropolii, na nekrofilii, na holokauście nigdy nie robili i nie będą uprawiali przemysłu!

Przeczytaj i obejrzyj pełną relację:

Chcieli oddać cześć Polakom pomordowanym w obozach! Zatrzymania przez policję i represje! [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  Bardzo dobre przemówienie Panie Jacku, tak trzymać !!!

 2. Robert B. mówi

  Plan jest taki: wmówić głupim gojom, że holokaust to mensura omnium rerum, doprowadzić do sakralizacji tego jednego z TYSIĘCY innych wydarzeń historycznych i… odcinać od tego kupony po wsze czasy. To jest wielka machina propagandowa i przemysłowa. A ja powtarzam: co mi kto zrobi, jeżeli ja nie uważam tego całego ich świętego holokaustu za święty? Była wojna, na której zginęło 60 milionów ludzi. A skoro była wojna i na wojnie giną ludzie, to ginęli też Żydzi. Jak oni sobie to wyobrażają? Że głupie goje mogą sobie flaki wypruwać, a im nie może spaść włos z głowy? Jeżeli tak myślą, to się bardzo mylą. I jeżeli przyjdzie następna wojna, to w takich warunkach oni też będą dzielili los pozostałych. Szmiry z Hollywoodu o absolutnej wyjątkowości żydostwa nic nie pomogą.

 3. Bogdan L. mówi

  Czemu 3 miliony Polakow? Tylko 3 miliony!
  Przed wojna Polska miala 36 mln obywateli. Po wojnie zostalo 23 mln.
  Ubylo nam w kraju 13 milionow obywateli. Nie wszyscy zostali zabici. Nie wszyscy byli narodowosci polskiej.
  Czy naprawde 3 miliony ofiar jest prawdziwa iloscia Polakow zabitych?
  Moim zdaniem wojna zabrala duzo wiecej Polakow niz 3 mln.
  Czy ktos to dokladnie zbadal oprocz „historykow” zydo-komuny?

  1. Urszula mówi

   Moim zdaniem, trzy miliony to liczba Polaków zamordowanych w niemieckich obozach zagłady. Nie ma w tej liczbie zabitych w domach, w ulicznych egzekucjach, podczas łapanek, w lasach, w gestapo i wielu innych miejscach Polski. Wielu opuściło Polskę jeszcze przed wybuchem wojny.

 4. Włościanka mówi

  Dlaczego 30-40 osób? Bo Polak w Polsce zarabia 1600 zł. A wyjazdy kosztują… Ludność tubylcza ginie z nędzy. A na obcych pieniądze są. Po 80 mln. na Niemieckie fabryki, po 100 mln. na żydowskie cmentarze, teatry, muzea. .. Nawet na 500 domów dla Mosulu było a bezdomni Polacy jak zamarzali tak zamarzają. A miliard na komunistów wietnamskich, a miliony dla Ukrainy? Tymczasem wrogi nam Polakom rzekomo polski rząd mówi, że tubylcy są na dorobku i dla nich pieniędzy nie ma. Porównajcie stypendia naszych dzieci i dzieci ukraińskich. Już ta nierówność mówi wszystko. Obecna Polska to rasistowski kraj prześladujący ludność polską.

 5. Tomasz mówi

  A może to tylko dla tego pana jest to wiedza którą dopiero co posiadł. Ja raczej nie znam nikogo dla kogo informacja że w II WŚ zginęło mnóstwo Polaków i że to Polska przegrała tę wojnę byłaby nowością.

 6. Tadeusz mówi

  BARDZO Mądry chłopak POLAK BRAWO

 7. Lidia1025 mówi

  Wielki szacunek P. Jacku za tę i inne Pańskie wspaniałe i doskonale trafne przemowy. Jest Pan jednym z nielicznych dziś, a….. może jedynym tak bardzo odważnym Polakiem. I właśnie dlatego – proszę P. Boga o bezpieczeństwo i zdrowie dla Pana.

 8. Jurek Ogórek mówi

  film prywatny i niedostępny…po co w takim razie go linkować?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.