SKLEP-WPRAWO.PL

Frasyniuk o żołnierzach pilnujących granicy polsko-białoruskiej: „Wataha psów. Śmieci”. Szef MON kieruje zawiadomienie do prokuratury

Władysław Frasyniuk/ fot. screen
7

Na granicy polsko-białoruskiej opozycja totalna odgrywa spektakl pt. „Ratujmy uchodźców z Afganistanu”. Chodzi o grupę imigrantów przebywających w okolicy Usnarza Górnego po stronie białoruskiej, którzy chcą nielegalnie przekroczyć granicę z Polską. Nie pozwala im na to polska Straż Graniczna i żołnierze Wojska Polskiego. Lewicowo-liberalny salon szaleje, odbywają się pielgrzymki nad granicę i próby przedarcia się do grupy imigrantów, a wspierające opozycję totalną media budują identyczną narrację jak za kryzysu migracyjnego z 2015 roku, gdy wmawiano nam, że musimy otworzyć granice i przyjmować „uchodźców z Syrii”.

– W ostatnich dniach Straż Graniczna trzy razy zwracała się do strony białoruskiej z prośbą o podjęcie interwencji wobec grupy osób koczujących po stronie Białorusi. Strona białoruska informuje, że takie czynności podejmuje – poinformowała Straż Graniczna w piątek (20.08.2021). – Służby graniczne Białorusi zaprosiły dziś białoruskie media na spotkanie z koczującymi cudzoziemcami. Miejsce koczowiska zostało wcześniej przygotowane do nagrań telewizyjnych. Część osób została zabrana, a nowe przywiezione. Obecnie po stronie Białorusi znajdują się 24 osoby – czytamy w komunikacie zamieszczonym w niedzielę (22.08.2021).

Jaka jest reakcja opozycji? W niedzielę (22.08.2021) Władysław Frasyniuk wygłosił tyradę na antenie TVN, podczas której naubliżał polskim żołnierzom pilnującym granicy. – Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest wataha. Wataha psów, która otoczyła biednych słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania, trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie, plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowie – powiedział Frasyniuk.

W reakcji na tę wypowiedź, szef MON Mariusz Błaszczak zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury. Poinformował też, że na granicy z Białorusią powstanie płot o wysokości 2,5 metra, a wojsko jeszcze bardziej zaangażuje się w pilnowanie granicy.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Winnicki o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej: „Przeciwko Polsce prowadzona jest wojna hybrydowa” [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. QWERTOLINO mówi

  ,,Legendarny, charyzmatyczny WŁADEK,, Teraz widzicie jakie ścierwa i agenci siedzieli przy kiszczakowskim ,,OKRĄGŁYM STOLE,,? Ten nie rozliczony śmieć dostał jeszcze garść medali i innych odznaczeń od sobie podobnych pajaców za swoje niewyobrażalne męczeństwo. Żeby mu się te słowa w g…o zamieniły w pysku !

 3. anonim mówi

  Ten wroclawski aferzysta jest geniuszem ekonomii. Kiedys byl kierowca MPK prawdopidobnie z zarobkami prezesa banku, bo zalozyl duza firme transportowa i ,, wykupil” bardzo drogie grunty na terenie Wroclawia. Parch zasluguje na nagrode Nobla z ekonomii, bo w jednej chwili stworzyl wielomilionowy majatek z niczego. To wyjatkowo podla i pokretna kanalia, figofago co zaatakowal i pobil kiedys charlawego posla Stryjewskiego z LPR.

 4. W K mówi

  Dobrze, że nadeszły czasy, gdy autorytety pokazują, kim są.

 5. Misiek13 mówi

  To jest czlowiek psychicznie chory,a po drogie powinien stanac przed sadem i zostac skazany,a kare powinien odbywac w wiezenju,a nie tak jak byl internowany,pil,bawil sie i smial ze zwyklych ludzi

 6. Kamil mówi

  Niestety takich „mend” w Polsce jest dużo ….

 7. Marcin mówi

  Frasyniuk jeśli potrzebujesz muzułmańskich emigrantów to wskakuj do samolotu i przeprowadź się do tamtejszych krajów żeby mieć ich blisko siebie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.